Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, anarchy79 είπε

Να τα γράφεις αναλυτικά για να καταλαβαίνω. Οκ το πρώτο, το Ζελντα είναι παιχνιδαρα , αλλά τα άλλα? Γράψε μου ποια είναι.

Εκεί ήταν το ζουμί...απέτυχες, ψηφίζω δίκη απ τους admin!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Διαβάζοντας τα τελευταία μηνύματα:1640103348315.png.fb9ae7300a87e9620dff4d5911db01d7.png

Θα βάλω καμία χριστουγεννιάτικη ψαλμωδία να ηρεμήσω! 

Επεξ/σία από mansa2k
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, D.Luffy said:

Είμαι μεγάλος fan της σειράς και σκοπεύω να το ξεκινήσω σύντομα.

Συγνώμη, τι σημαίνει «να το ξεκινήσω σύντομα»; Προφανώς εννοείς για δεύτερο playthrough, δεν φαντάζομαι ότι δεν το έχεις παίξει ακόμα, εκτός κι να θες να ειδοποιήσω κανέναν moderator.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Malthador είπε

Συγνώμη, τι σημαίνει «να το ξεκινήσω σύντομα»; Προφανώς εννοείς για δεύτερο playthrough, δεν φαντάζομαι ότι δεν το έχεις παίξει ακόμα, εκτός κι να θες να ειδοποιήσω κανέναν moderator.

 

Όχι όχι παρεξήγηση..... φυσικά και το έχω παίξει...... 😇 Για ένα φίλο μου έλεγα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Fulgore είπε

Super Smash Bros Ultimate και Donkey Kong Tropical Freeze.

Το super smash το είχα στο 3ds δεν μου άρεσε, τζάμπα το πήρα, κρίμα τα λεφτά, οπότε δεν το πήρα στο switch  Το donkey kong ναι μου άρεσε στο switch, παιχνιδαρα και αυτό .

2 ώρες πριν, I'm_busy είπε

Εκεί ήταν το ζουμί...απέτυχες, ψηφίζω δίκη απ τους admin!

Να τα γράφεις ολόκληρα, γερός άνθρωπος δεν μου αρέσουν αυτά τα "μισά" ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, anarchy79 είπε

Το super smash το είχα στο 3ds δεν μου άρεσε, τζάμπα το πήρα, κρίμα τα λεφτά, οπότε δεν το πήρα στο switch  Το donkey kong ναι μου άρεσε στο switch, παιχνιδαρα και αυτό .

Να τα γράφεις ολόκληρα, γερός άνθρωπος δεν μου αρέσουν αυτά τα "μισά" ;)

Εγώ το donkey δεν το ευχαριστήθηκα τόσο, αλλά το τερμάτισα από την άλλη στο smash έχω εκαντοντάδες ώρες

 

Τώρα ξεκίνησα και το monster hunter rise που είναι το πρώτο της σειράς που παίζω και μου φαίνεται αρκετα ενδιαφέρον, αλλά έχει πάρα πολλά πράγματα που πρέπει να μάθω για να το ευχαριστηθώ σωστά μου φαίνεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, logistoulis είπε

Εγώ το donkey δεν το ευχαριστήθηκα τόσο, αλλά το τερμάτισα από την άλλη στο smash έχω εκαντοντάδες ώρες

 

Τώρα ξεκίνησα και το monster hunter rise που είναι το πρώτο της σειράς που παίζω και μου φαίνεται αρκετα ενδιαφέρον, αλλά έχει πάρα πολλά πράγματα που πρέπει να μάθω για να το ευχαριστηθώ σωστά μου φαίνεται

Το monster hunter νομίζω (αν θυμάμαι καλά, απλά δεν ξέρω πιο συγκεκριμένα ήταν) το έδιναν σε demo, δεν το παλεψα. Μου φάνηκε δύσκολο, πάρα πολύ. Δεν το αγόρασα. Με έτρωγε συνεχεια ένα μαμουνι χαχαχαχαχαχαχα χαχαχαχαχαχαχα χαχαχαχαχαχαχα. Πολύ πολύπλοκα για μένα πλέον μερικά παιχνίδια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Για το pokemon Arceus έχουν 3 διαφορετικά preorder gifts?

Επίσης, δεν πήρα χαμπάρι ότι ξεκίνησε το preorder... Και από τα 3, το steelbook μοιάζει το καλύτερο δώρο και βλέπω εξαντλήθηκε από το Plaisio.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, KaRouLi είπε

Καλημέρα. Για το pokemon Arceus έχουν 3 διαφορετικά preorder gifts?

Επίσης, δεν πήρα χαμπάρι ότι ξεκίνησε το preorder... Και από τα 3, το steelbook μοιάζει το καλύτερο δώρο και βλέπω εξαντλήθηκε από το Plaisio.

Είμαστε αρκετοί που θέλαμε τη ποκεμπολ κυρίως αλλά γιατί δε πιστεύαμε το public κάναμε preorder κ απ το plaisio. Άμα δε σε ενδιαφέρουν τα υπόλοιπα περίμενε μέχρι τότε και όλο και κάποιος θα το πουλήσει (και εγώ επίσης άμα μου έρθει το άλλο από public).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Swimmer21 said:

Αξίζει; Το έχει παίξει κανείς;

 

Έχω παίξει καμία ώρα στο Xbox. Είναι στο πρόγραμμα να το τελειώσω καθώς αν θυμάμαι καλά σύνολο πρέπει να είναι κανένα 4ωρο. 

Προσωπικά μου άρεσε ως ένα χαλαρό διάλειμμα ανάμεσα σε πιο μεγάλα, δύσκολα και πολύπλοκα παιχνίδια. 

Αν είναι σε καλή τιμή θα το αγόραζα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, I'm_busy είπε

Είμαστε αρκετοί που θέλαμε τη ποκεμπολ κυρίως αλλά γιατί δε πιστεύαμε το public κάναμε preorder κ απ το plaisio. Άμα δε σε ενδιαφέρουν τα υπόλοιπα περίμενε μέχρι τότε και όλο και κάποιος θα το πουλήσει (και εγώ επίσης άμα μου έρθει το άλλο από public).

Θέλω το steelbook αν παραλάβεις και την pokeball. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκεφτομαι να ξεκινήσω με αυτα  μιας και πηρα το oled . απο amazon fr ειναι εκτός απο το γαλλικο εξώφυλλο δεν θα υπαρχει καποια αλλη διαφορα ετσι ? amazon.png.22dd83f18ff30b74cf6a5fad28aedc6c.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, I'm_busy είπε

Είμαστε αρκετοί που θέλαμε τη ποκεμπολ κυρίως αλλά γιατί δε πιστεύαμε το public κάναμε preorder κ απ το plaisio. Άμα δε σε ενδιαφέρουν τα υπόλοιπα περίμενε μέχρι τότε και όλο και κάποιος θα το πουλήσει (και εγώ επίσης άμα μου έρθει το άλλο από public).

Θα το ήθελα το steelbook σίγουρα. Η pokeball δε με ενθουσιάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Grim Ripper είπε

Θέλω το steelbook αν παραλάβεις και την pokeball. 😛

 

11 λεπτά πριν, KaRouLi είπε

Θα το ήθελα το steelbook σίγουρα. Η pokeball δε με ενθουσιάζει.

Θα ενημερώσω παίδες πρώτα εδώ και μετά θα το βάλω σ αγγελία άμα όλα πάνε καλά 😋

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...