Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

24 λεπτά πριν, Malthador είπε

Σε ευχαριστώ να ρίξω παραγγελία και για αυτό αν και βλέπω το switch να φτάνει πρώτο

Καλού κακού θα το βάλω στην άκρη μέχρι να σκάσει και το τζαμί

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Επειδή είναι γιορτές και είναι μια καλή ευκαιρία να ξεφτυλιστούμε όλο το ευρύτερο σόι, μήπως ξέρετε αν υπάρχει τρόπος να δουλέψει το Let's Sing 2022 με bluetooth μικρόφωνο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, logistoulis είπε

Σε ευχαριστώ να ρίξω παραγγελία και για αυτό αν και βλέπω το switch να φτάνει πρώτο

Καλού κακού θα το βάλω στην άκρη μέχρι να σκάσει και το τζαμί

 

ειχα παρει απο ebay ozly 3-4€ και ειχε 2 τσαμάκια αλλα χωρις καπου να αναγράφει ozly. προσοχή δεν ειναι για OLED και δεν ξέρω και αν ειναι γνήσιο αλλα την δουλεια του την κάνει και με το παραπάνω.

https://www.ebay.com/itm/Premium-Tempered-Glass-Screen-Protector-TWIN-Pack-for-Nintendo-Switch-by-Orzly-/401450240557?mkcid=16&mkevt=1&_trksid=p2349624.m46890.l6249&mkrid=705-154756-20017-0

Επεξ/σία από prefuse
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/12/2021 στις 6:17 ΜΜ, Grim Ripper είπε

Δεν έχω παίξει Metroid ποτέ.

 

Στις 19/12/2021 στις 10:16 ΜΜ, anarchy79 είπε

Metroid δεν έχω παίξει ούτε εγώ ποτέ μου, είδα το demo αλλά δεν μου έλεγε τίποτα. 

Ρε παιδια ένας moderator δεν υπάρχει εδώ πέρα; Ένα μπαν στα παιδιά! 

Blues Brothers GIF

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εν το μεταξύ για όσους δεν έχουν παίξει ποτε Metroid, μην μπείτε καν στο κόπο κατα την γνώμη μου. Δεν αξίζει ούτε τα λεφτά του, ούτε το ολο hype αν δεν έχει μέσα σου την νοσταλγία. ¯\_(ツ)_/¯.

 Μπορείτε να βρείτε αρκετά Metroidvania, όπως το Hollow Knight, με πολύ καλύτερο σχεδιασμό, απίστευτα καλύτερη ατμόσφαιρα, απείρως ποιοτικότερη μουσική και ιστορία που θα σας αφήσει άφωνους κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ.

Ευτυχώς που όντως δεν υπάρχει κανένα moderator εδώ btw. 😆

Επεξ/σία από Te0sX
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, Te0sX είπε

Εν το μεταξύ για όσους δεν έχουν παίξει ποτε Metroid, μην μπείτε καν στο κόπο κατα την γνώμη μου. Δεν αξίζει ούτε τα λεφτά του, ούτε το ολο hype αν δεν έχει μέσα σου την νοσταλγία. ¯\_(ツ)_/¯.

Που κολλάει η νοσταλγία σε παιχνιδι που δεν είναι remaster?🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ σαν σειρά παιχνιδιών του Metroid. Είναι ξεκάθαρο πως πολλά άτομα που μεγάλωσαν με τέτοια franchise, όπως και με το Zelda, είναι συναισθηματικά δεμένοι με αυτά.🙂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό λέω, δεν στέκει κάπου αυτό που γράφεις. Πολλοί είναι αυτοί που δεν είχαν επαφή με προηγούμενα metroid και παρόλα αυτά το χάρηκαν. Δεν απευθύνεται δηλαδή κυρίως σε όσους έχουν παίξει κυρίως τα προηγούμενα.

Από την άλλη αν κάποιος παίξει το metroid και τα βρεί μπαστούνια από πλευράς δυσκολίας, το πιο πιθανό είναι να τα βρεί μπαστούνια(και παραπάνω)σε άλλα metroidvania παιχνίδια τύπου Hollow knight.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, I'm_busy είπε

Εγώ θα δώσω μία ακόμα ευκαιρία, τι γνώμη έχεις για botw, ssbu και dkc:tf?

Να τα γράφεις αναλυτικά για να καταλαβαίνω. Οκ το πρώτο, το Ζελντα είναι παιχνιδαρα , αλλά τα άλλα? Γράψε μου ποια είναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, anarchy79 είπε

Να τα γράφεις αναλυτικά για να καταλαβαίνω. Οκ το πρώτο, το Ζελντα είναι παιχνιδαρα , αλλά τα άλλα? Γράψε μου ποια είναι. 

Τδκδ?

Τι δεν καταλαβαίνεις δηλαδή?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, Te0sX said:

Εν το μεταξύ για όσους δεν έχουν παίξει ποτε Metroid, μην μπείτε καν στο κόπο κατα την γνώμη μου. Δεν αξίζει ούτε τα λεφτά του, ούτε το ολο hype αν δεν έχει μέσα σου την νοσταλγία. ¯\_(ツ)_/¯.

 Μπορείτε να βρείτε αρκετά Metroidvania, όπως το Hollow Knight, με πολύ καλύτερο σχεδιασμό, απίστευτα καλύτερη ατμόσφαιρα, απείρως ποιοτικότερη μουσική και ιστορία που θα σας αφήσει άφωνους κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ.

Ευτυχώς που όντως δεν υπάρχει κανένα moderator εδώ btw. 😆

Δηλαδή όλοι αυτοί που τους άρεσε είχαν παίξει τα προηγούμενα και έχουν συναισθηματική σύνδεση με τη σειρά? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Te0sX είπε

Εν το μεταξύ για όσους δεν έχουν παίξει ποτε Metroid, μην μπείτε καν στο κόπο κατα την γνώμη μου. Δεν αξίζει ούτε τα λεφτά του, ούτε το ολο hype αν δεν έχει μέσα σου την νοσταλγία. ¯\_(ツ)_/¯.

 Μπορείτε να βρείτε αρκετά Metroidvania, όπως το Hollow Knight, με πολύ καλύτερο σχεδιασμό, απίστευτα καλύτερη ατμόσφαιρα, απείρως ποιοτικότερη μουσική και ιστορία που θα σας αφήσει άφωνους κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ.

Ευτυχώς που όντως δεν υπάρχει κανένα moderator εδώ btw. 😆

Μπορείς να εξηγήσεις λίγο πιο αναλυτικά γιατί δεν πιστεύεις ότι αξίζει το Dread? 

Είμαι μεγάλος fan της σειράς και σκοπεύω να το ξεκινήσω σύντομα. Παρόλα αυτά με ενδιαφέρουν και οι άλλες απόψεις για το συγκεκριμένο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...