Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

32 λεπτά πριν, I'm_busy είπε

Γελάω με μας που προπαραγγείλαμε το legend arceus και πιστεύουμε θα μας έρθει όντως με τη pokeball ως preorder bonus, μιας και τα μόνα καταστήματα στο κόσμο που την έχουν είναι το amazon.co.uk και το public.gr.. Πάλι καλά το πήρα και από πλαίσιο και θα έχω έστω το steelbook (ελπίζω τουλάχιστον).

Όντως λίγο περίεργο που είδαμε μπάλα, αλλά είχε εμφανιστεί και σε καταστήματα της Κύπρου στις αρχές του Δεκέμβρη, οπότε κάπως να το πω ότι φαίνεται πιο legit.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

36 λεπτά πριν, I'm_busy είπε

Γελάω με μας που προπαραγγείλαμε το legend arceus και πιστεύουμε θα μας έρθει όντως με τη pokeball ως preorder bonus, μιας και τα μόνα καταστήματα στο κόσμο που την έχουν είναι το amazon.co.uk και το public.gr.. Πάλι καλά το πήρα και από πλαίσιο και θα έχω έστω το steelbook (ελπίζω τουλάχιστον).

Και εγώ παρήγγειλα και από τα δύο με αντικαταβολή. Εγώ δεν θα πω για την pokeball, ούτε για το steelbook. Εγώ θα πω ότι τουλάχιστον θα μας έρθει το game. Αν και πάλι, με αυτό που έγινε σήμερα, δεν το έχω και σίγουρο. Τραγικοί απλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, maniacos93 είπε

Και εγώ παρήγγειλα και από τα δύο με αντικαταβολή. Εγώ δεν θα πω για την pokeball, ούτε για το steelbook. Εγώ θα πω ότι τουλάχιστον θα μας έρθει το game. Αν και πάλι, με αυτό που έγινε σήμερα, δεν το έχω και σίγουρο. Τραγικοί απλά.

Το οποίο εξαντλήθηκε και εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρέλαβα switch oled από γαλλικό Amazon 

τζαμάκι απο που παίρνουμε; Πήγα βόλτα στα public και είχαν μόνο για το απλο .. κάνει και για oled ? 

Επεξ/σία από mr.lucifer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, mr.lucifer είπε

Παρέλαβα switch oled από γαλλικό Amazon 

τζαμάκι απο που παίρνουμε; Πήγα βόλτα στα public και είχαν μόνο για το απλο .. κάνει και για oled ? 

Προσωπικά αγόρασα αυτό το case το οποίο περιέχει μέσα και προστατευτικό τζαμάκι για OLED και έχει κάνει μια χαρά την δουλειά του. Μπορείς να το βρεις στο πλαίσιο. 

https://www.plaisio.gr/gaming-zone/aksesouar-gia-konsoles/nintendo-switch-case-screen-protector-black-white_3833666?gclid=Cj0KCQiAweaNBhDEARIsAJ5hwbdWO-EbQhdRKheBB5eDXbwEM65dFNIZvYua_Q9YSYYAQIOJmbnwdHMaArg1EALw_wcB

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω αλλαξει 3 nintendo switch (original, super mario, OLED) για αυτο... καλως ή κακως κερδιζουν το PC ή το PS4/PS5. Το μονο καλο ειναι πως το 2019 εριξα 200 ωρες στο BotWyir-total-hours-played.jpg.5c9763c7f1d8ae21abf4c4d262b812a9.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ήθελα εδώ και μέρες να θίξω το ζήτημα του joke που έχει καταντήσει το NSO, το οποίο σαν σωστοί σκλάβοι δεχτήκαμε να πληρώνουμε επιπλέον μέσω του Expansion Pack. Τόσος καιρός έχει περάσει και αντί να το φορτώνουν καθημερινά με games, δίνουν ένα N64 το μήνα (λες και δεν μπορούμε να το κάνουμε emulate μέχρι και στο ρολόι μας πλέον).

Τελοσπάντων, το τοπίο μοιάζει να αλλάζει και φαίνεται ότι η Ν επιτέλους άκουσε τις κραυγές απόγνωσης μιας και θα ξεκινήσει να δίνει games αυτής της γενιάς μαζί με την συνδρομή!

Ορίστε:

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 minutes ago, Malthador said:

Ήθελα εδώ και μέρες να θίξω το ζήτημα του joke που έχει καταντήσει το NSO, το οποίο σαν σωστοί σκλάβοι δεχτήκαμε να πληρώνουμε επιπλέον μέσω του Expansion Pack. Τόσος καιρός έχει περάσει και αντί να το φορτώνουν καθημερινά με games, δίνουν ένα N64 το μήνα (λες και δεν μπορούμε να το κάνουμε emulate μέχρι και στο ρολόι μας πλέον).

Τελοσπάντων, το τοπίο μοιάζει να αλλάζει και φαίνεται ότι η Ν επιτέλους άκουσε τις κραυγές απόγνωσης μιας και θα ξεκινήσει να δίνει games αυτής της γενιάς μαζί με την συνδρομή!

Ορίστε:

 

Ειλικρινα θα ήθελα να είμαι σε μία γωνία στα ΔΣ τους να άκουγα τι λένε... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, GeorgeMan είπε

Ειλικρινα θα ήθελα να είμαι σε μία γωνία στα ΔΣ τους να άκουγα τι λένε... 

Σου έχω αποκλειστικό

メンバー1:では、私たちは彼らをどうしますか? 彼らは新しいおもちゃを求めます。

メンバー2:サブスクリプション価格を上げると言います

メンバー3:コモドール64ベースを入れて、唖然としないでください。

メンバー1:いいアイデア。 サブスクリプションを少し増やしてみましょう。私たちは皆、ボーナスを20%増やします。

メンバー2:素敵な、幸せな休日。

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
4 minutes ago, vorlon68 said:

Σου έχω αποκλειστικό

メンバー1:では、私たちは彼らをどうしますか? 彼らは新しいおもちゃを求めます。

メンバー2:サブスクリプション価格を上げると言います

メンバー3:コモドール64ベースを入れて、唖然としないでください。

メンバー1:いいアイデア。 サブスクリプションを少し増やしてみましょう。私たちは皆、ボーナスを20%増やします。

メンバー2:素敵な、幸せな休日。

Πραγματικά όμως... 😕 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ηρθε το NeoGrip απο amazon UK πολυ γρηγορα, οτι καλυτερο για το Switch.

Ενω στην αρχη ημουν Αρνητης Grip, τωρα αλλαξα γνωμη! 😉

-

 

Επεξ/σία από Balantakos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Malthador είπε

Ήθελα εδώ και μέρες να θίξω το ζήτημα του joke που έχει καταντήσει το NSO, το οποίο σαν σωστοί σκλάβοι δεχτήκαμε να πληρώνουμε επιπλέον μέσω του Expansion Pack. Τόσος καιρός έχει περάσει και αντί να το φορτώνουν καθημερινά με games, δίνουν ένα N64 το μήνα (λες και δεν μπορούμε να το κάνουμε emulate μέχρι και στο ρολόι μας πλέον).

Τελοσπάντων, το τοπίο μοιάζει να αλλάζει και φαίνεται ότι η Ν επιτέλους άκουσε τις κραυγές απόγνωσης μιας και θα ξεκινήσει να δίνει games αυτής της γενιάς μαζί με την συνδρομή!

Ορίστε:

 

Έχω την εντύπωση ότι τα μελλοντικά παιχνίδια που θα αποτελούν ports του C64 δεν θα είναι μέρος του NSO. Πρόκειται για ξεχωριστές κυκλοφορίες της Τhalamus Digital η οποία όσοι θυμούνται εκείνες της εποχές αποτελούσε δυνατό όνομα εταιρείας video games. Δεν έχει να κάνει τίποτα με τις συνδρομες του NSO. Με αυτό το σκεφτικό λοιπον, αποτελεί για τους φίλους του ρετρο και για όσους έζησαν τον C64 στην εποχή του  κάτι παραπάνω απο ευχάριστα νέα.

Επεξ/σία από pollop
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...