Προς το περιεχόμενο

Το Palworld σπάει τα ρεκόρ στο Steam, δύο μέρες μετά την κυκλοφορία του


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 22/1/2024 στις 11:26 ΠΜ, mkp είπε

Άθλιο φαίνεται

Βουλωμενο γραμμα διαβαζεις.10000 δολλαρια μπατζετ απο ατομα που δεν εχουν ιδεα απο προγραμματισμο.Μαντεψε ποιος γελαει καλυτερα

 

22 ώρες πριν, maneaterbug13 είπε

Είχα χρόνια να βάλω στον εαυτό μου φρένο για να μην κολλήσω με game. Αυτή η μαλακίτσα μπορεί να κάνει ζημιά σε κόσμο αν το περιποιηθούν λίγο παραπάνω.

Ειναι πολυ καλο οντως εχω κολλησει απιστευτα προβλεπω παταγο λιαν συντομως αν το περιποιηθουν λιγο πχ τα pals τρωνε bugs καθε τοσο στην βαση και λιγο ιστοριουλα δεν βλαπτει με περισσοτερα npcs να δινουν quest

Στις 22/1/2024 στις 12:41 ΜΜ, Atreidis είπε

Δεν μου αρέσουν αυτά τα παιχίδια! Το πήρα χθές και έχω παίξει 12 ώρες :D θα έπαιζα παραπάνω αλλά δουλέυει το παιδί που έχει τον server! Είναι Breath Of The Wild (εξερεύνηνση), Pokemon (Pals), Minecraft (χτήσιμο), Fortnight (όπλα gather), Valheim (survival). Για co-op με την πάρεα είναι ότι πρέπει! Η Nintendo κοιμάται πραγματικά! Breath Of The Wild Co-op στο Pc! Θέλω πολλά; 

Nintendo who?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

4 hours ago, kousant said:

Ίσως είμαι από τους λίγους αλλά θα φέρω ως παράδειγμα το cb77 φανταστικά γραφικά παίζωντας σε max settings με path tracing έμεινα με το στόμα ανοιχτό , αλλά μετά από λίγες ώρες επέστρεψα πάλι σε games όπως baldurs gate 3 / tarkov κτλπ γτ απλά το cb77 πέρα από τα γραφικά δεν έχει να σου δώσει κάτι άλλο....

cb77 ???

Cyberbank 2077?

Ακόμα σε beta δεν είναι? Tο παιχνίδι κρασαρει συνέχεια στα επιτόκια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα ξεκινησαν οι απειλες στους δημιουργους του παιχνιδιου.Φανταζομαι τι καμενος κοσμος εχει μπει απο Dota 2 , LOL, Fortnite ολοι οι 10χρονοι gangster εκει θα ειναι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...