Προς το περιεχόμενο

[PC GAMES] Ubisoft + Classics στα 7.99€ για 50 τιτλους @ubisoft.com


plr77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Screenshot2024-01-15191314.png.d0ccf323517b53d6b905a1f4562d33fb.png

 

https://store.ubisoft.com/ie/ubisoftplus/games?offer=classics

Ειναι μια καινουργια συνδρομη της Ubisoft βλεπω με διαφορους τιτλους αλλα εξαιρουνται οι καινουργιοι τιτλοι Avatar , AC Mirage ,Crew Motorfest και φυσικα το PoP The Lost Crown.

Εχει βεβαια αρκετα αλλα οπως θα δειτε FarCry 6 το οποιο υπαρχει σε GamePass οπους βρισκεται κλειδι με 3.5 ευρω, For Honor, πολλα AC, Crew 2, Uno,Tom Clancy ...θα τα δειτε σε ολα αυτα το εκανε τις Standard εκδοσεις ενω με την προηγουμενη συνδρομη ειχε ολες τις Ultimate ας το πουμε εκδοσεις.

Πλεον αυτη την συνδρομη Premium τη βλεπω στα 17,99€ οπου οποιος εχει Xbox (προυπηρχε) μπορει να παιξει καποιους τιτλους και εκει αρα αν δεν επιστρεψει στην παλια σκοπους τους ειναι να αυξησουν την συνδρομη.

Πρεπει να ειδαν οτι με τους καινουργιους πολυ δυνατους τιτλους ξεκινησαν πολλες μηνιαιες συνδρομες και αρα θα αναγκαστει καποιος να δωσει 17.99€ και ας μην εχει Xbox.

Προσωπικα πριν 2 μερες εβαλα Ubi+ premium για PC στα 14.99€

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συγνώμη, πληρώνεις 7.99 και παίρνεις 50 games ή είναι συνδρομή και παίρνεις access στα games για όσο είναι active η συνδρομή? Στη πρώτη περίπτωση είναι προσφορά...στη δεύτερη δεν το νιώθω γιατί είναι προσφορά

Επεξ/σία από kamui
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι προσφορα. Απλα εβγαλε και αλλο plan πιο φθηνο με παλιοτερα παιχνιδια και απλες εκδοσεις παιχνιδιων μονιμα. Με την premium στα 15 ευρω μπορεις να παιξεις οτι νεο κυκλοφορει σε ενα μηνα χωρις να τα αγορασεις οποτε συμφερει πολυ για μενα η συγκεκριμενη. Αυτη με τα 7.99 νομιζω οχι και τοσο. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Arkin είπε

Δεν ειναι προσφορα. Απλα εβγαλε και αλλο plan πιο φθηνο με παλιοτερα παιχνιδια και απλες εκδοσεις παιχνιδιων μονιμα. Με την premium στα 15 ευρω μπορεις να παιξεις οτι νεο κυκλοφορει σε ενα μηνα χωρις να τα αγορασεις οποτε συμφερει πολυ για μενα η συγκεκριμενη. Αυτη με τα 7.99 νομιζω οχι και τοσο. 

 

Αυτη τη στιγμη υπαρχει ακομα το Ubi+ στα 15 ευρω?γιατι εμενα μου εμφανιζει αυτα τα 2 μονο εχω την εντυπωση οτι σταματησαν το παλιοScreenshot2024-01-15200512.png.7dc5064cca78f0be3c9158b3f593e55c.png.

7 λεπτά πριν, kamui είπε

Ναι τότε και το Netflix είναι offer που δίνει πόσα APP games για το κινητό. TS μάλλον για κλείσιμο πάει.

Ισως φιλε αλλα το παραδειγμα σου ειναι εντελως αστοχο

Επεξ/σία από plr77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, plr77 είπε

Αυτη τη στιγμη υπαρχει ακομα το Ubi+ στα 15 ευρω?γιατι εμενα μου εμφανιζει αυτα τα 2 μονο εχω την εντυπωση οτι σταματησαν το παλιοScreenshot2024-01-15200512.png.7dc5064cca78f0be3c9158b3f593e55c.png.

Ισως φιλε αλλα το παραδειγμα σου ειναι εντελως αστοχο

Το premium ειναι αυτο με τα 14.99 ειναι το παλιο δηλαδη που μαθαμε. Απλα εβγαλαν αυτο με τα 8 ευρω για παλιοτερα παιχνιδια και τις απλες εκδοσεις τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Arkin είπε

Το premium ειναι αυτο με τα 14.99 ειναι το παλιο δηλαδη που μαθαμε. Απλα εβγαλαν αυτο με τα 8 ευρω για παλιοτερα παιχνιδια και τις απλες εκδοσεις τους. 

μα αυτο πλεον υπαρχει μονο στα 18 βλεπω αυτο σου λεω.στο βγαζει στα 15 εσενα?Βγαζει μονο το Premium με επιλογη και για Xbox

Επεξ/σία από plr77
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, plr77 είπε

μα αυτο πλεον υπαρχει μονο στα 18 βλεπω αυτο σου λεω.στο βγαζει στα 15 εσενα?Βγαζει μονο το Premium με επιλογη και για Xbox

Οπ πολυ σωστος 18 ευρω το βγαζει πια το premium δεν το παρατηρησα. Ειναι το παλιο που μαθαμε αλλα το ανεβασαν 3 ευρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Arkin είπε

Οπ πολυ σωστος 18 ευρω το βγαζει πια το premium δεν το παρατηρησα. Ειναι το παλιο που μαθαμε αλλα το ανεβασαν 3 ευρω. 

Δεν το ανεβασαν δες τι γραφω στη περιγραφη.Υπηρχε αυτο το πακετο απο πριν απλα εχει καποιους τιτλους και για Xbox .αυτο στα 15 ηταν μονο για PC .Η Ubi ειδε οτι ξεσκηστηκαν ολοι στις εγγραφες τωρα λογω τιτλων.Και σε αναγκαζει αν απρεις το πακετο 3+ και για XBOX μονο για PC δεν εχει πλεον.Δες τι σκεφτηκαν οι ανθρωποι ρε.

Εγω χθες εκανα τελικα συνδρομη 14 Ιαν στο τσαφ προλαβα με 14.99.τωρα εχει μονο 17.99.Και μαλιστα εχουν δυο φιλοι Xbox και τους ρωτησα αν θελουν να βαλουμε απο μισα το πακετο με το Xbox στα 18.Αυτο υπηρχε

Επεξ/σία από plr77
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, plr77 είπε

Δεν το ανεβασαν δες τι ργαφω στη περιγραφη.Υπηρχε αυτο το πακετο απο πριν απλα εχει καποιους τιτλους και για Xbox .αυτο στα 15 ηταν μονο για PC .Η Ubi ειδε οτι ξεσκηστηκαν ολοι στις εγγραφες τωρα λογω τιτλων.Και σε αναγκαζει αν απρεις το πακετο 3+ και για XBOX μονο για PC δεν εχει πλεον.Δες τι σκεφτηκαν οι ανθρωποι ρε

Σωστος καλα καποιοι δεν εχουμε xbox δηλαδη οτι να ναι ετσι. Και βγαλανε αυτη με τα 7.99 μονο για pc αλλα καμια σχεση με την premium. Αυτοι θα χασουν αν και για 3 ευρω δεν θα πουν πολλοι τιποτα αλλα τα παιχνιδια που αξιζουν αυτη τη στιγμη τη συνδρομη ειναι τα avatar motorfest mirage prince of persian. Περνεις την premium τα τερματιζεις ολα σε 1 μηνα και τελος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Arkin είπε

Σωστος καλα καποιοι δεν εχουμε xbox δηλαδη οτι να ναι ετσι. Και βγαλανε αυτη με τα 7.99 μονο για pc αλλα καμια σχεση με την premium. Αυτοι θα χασουν αν και για 3 ευρω δεν θα πουν πολλοι τιποτα αλλα τα παιχνιδια που αξιζουν αυτη τη στιγμη τη συνδρομη ειναι τα avatar motorfest mirage prince of persian. Περνεις την premium τα τερματιζεις ολα σε 1 μηνα και τελος.

αυτο ακριβως θελουν να δωσουν ολοι 3 ευρω επιπλεον.Επαιξα και λιγο motorfest φοβερο.Avatar Mirage παιζω και θα δοκιμασω λιγο και το Settlers δεν εχω παιξει ποτε μου αλλα επαιξα το Northgard και μου αρεσε πολυ τετοιο στυλ ειναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, plr77 είπε

αυτο ακριβως θελουν να δωσουν ολοι 3 ευρω επιπλεον.Επαιξα και λιγο motorfest φοβερο.Avatar Mirage παιζω και θα δοκιμασω λιγο και το Settlers δεν εχω παιξει ποτε μου αλλα επαιξα το Northgard και μου αρεσε πολυ τετοιο στυλ ειναι

Χαιρομαι που σε αρεσε το motorfest ειναι εξαιρετικα διασκεδαστικο. Και το Anno 1800 αξιζει αλλα εκεινο θελει απειρες ωρες οποτε προτεινετε η αγορα. Αν λιωνεις αξιζει πολυ η συνδρομη για 1 μηνα γλιτωνεις αρκετα χρηματα συγκριτικα με το να τα αγοραζες ξεχωριστα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Arkin είπε

Χαιρομαι που σε αρεσε το motorfest ειναι εξαιρετικα διασκεδαστικο. Και το Anno 1800 αξιζει αλλα εκεινο θελει απειρες ωρες οποτε προτεινετε η αγορα. Αν λιωνεις αξιζει πολυ η συνδρομη για 1 μηνα γλιτωνεις αρκετα χρηματα συγκριτικα με το να τα αγοραζες ξεχωριστα. 

ναι και να μη λιωσει γενικα αν παιζει καποιος αρκετα αξιζει γιατι βλεπεις πολλους τιτλους και οσο και αν το προχωρησεις ειναι μια χαρα οτνα βγαινουν ειδικα τετοιοι τιτλοι.

Εχω το Crew 2 πολυ καλο και τωρα αυτο τελειο ωραιες πιστες εβαλαν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Gulik είπε

Γράψτε βρε παίδες στον τίτλο ότι πρόκειται για ΣΥΝΔΡΟΜΗ

ρε φιλε το Ubisoft +συνδρομη ειναι και επισης το γραφω στην περιγραφη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...