Προς το περιεχόμενο

Κλείνει η γνωστή εταιρεία κατασκευής μέσων και μονάδων αποθήκευσης Plextor


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 hours ago, mphxths said:

Οποιος δεν εχει μπει στον "Εγκεφαλο" να σου βγαζει η τυπισσα το ντοσιε με τα παιχνιδια και να παραγγελνεις επι τοπου τις κοπιες δεν εχει ζησει την πειρατεια στο πετσι του :) Λες και γινοταν νταραβερι ναρκωτικων εκει μεσα ημασταν. Πως δεν εγινε κανα ντου να μας μαζεψει καμμια κλουβα. Να μου πεις , πρεπει να πληρωνε στην αστυνομια το κατιτις , για να μενει ανοιχτο , μαγαζι που πουλουσε ... αντεγραμμενα :) 

Εγώ νοίκιαζα παιχνίδια playstation/PS2/pc/ταινίες, αντέγραφα και τα επέστρεφα. Ημανε 12-13 ετών περίπου. Αχχχχχ ωραία χρόνια 😁😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 122
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

On 06/01/2024 at 21:06, polaki said:

Matrox millennium μήπως; 

αυτη και το Plextor ηταν και τα 2 για πολλα χρονια η μονη επιλογη για καποιον που εφτιαχνε μουσικη τοτε σε pc.Τοτε οι καρτες γραφικων ειχαν πολλα προβληματα για χρηση σε pc μουσικης παραγωγης και αυτη η καρτα ηταν το holy grail για να μην εχεις θεματα.Ειχα 2 τοτε,και αυτες πολυ ακριβες

On 07/01/2024 at 16:06, αποστόλης said:

Εγώ νοίκιαζα παιχνίδια playstation/PS2/pc/ταινίες, αντέγραφα και τα επέστρεφα. Ημανε 12-13 ετών περίπου. Αχχχχχ ωραία χρόνια 😁😁

classic! Αγοραζα 1 cd μουσικης απο το metropolis,το ανοιγα χωρις να χαλασω την ζελατινα,το γραφα,το ξανακλεινα,επιστροφη,αλλαγη με αλλο,2-3 φορες. Αγοραζες ενα επαιρνες 3.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...