Προς το περιεχόμενο

Ακουστικα για υπνο


GIOVINCO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα. 

Υπαρχει καποιο ειδος ακουστικων που

1) να ειναι πολυ ανετα γιατι τα θελω για υπνο
2) να εχουν πληρη απομονωση ηχων ετσι ωστε να μπορω να κοιμηθω στη μπανανια που ζουμε?

Θελω να απομονωνουν γαβγισματα και φωνες που ακουγονται απο αλλα διαμερισματα σε πολυκατοικια

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΑΥΤΟ, καπου ειχα διαβασει οτι το noise canceling δεν βοηθαει σε αυτους τους ηχους, δεν θελω να δωσω πολλα λεφτα και να μην κανω τη δουλεια μου.
θελω 95% αν οχι ΠΛΗΡΗΣ απομονωση 

Δεν με ενδιαφερουν τα ξυπνητηρια γιατι ξυπναω μονος μου.

Δεν βαζω οριο στην τιμη, αν κανουν τη δουλεια δινω οσα-οσα. Ευχαριστω.

Επεξ/σία από GIOVINCO
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εχω δει τα reviews απλα θα ηθελα καποιον με προσωπικη εμπειρια, ειδικα επειδη απο οτι εχω καταλαβει μαλλον πρεπει να τα παραγγειλω απο εξωτερικο.

Σ ευχαριστω παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, GIOVINCO είπε

Καλησπερα

Γιατί όχι ωτοασπίδες? Θέλεις ακουστικά γιατί βλέπεις youtube ή ακούς μουσική για να σε παίρνει ο ύπνος? Ή θέλεις να ακούς ήχους θάλασσας, βροχής ή white noise? 

Επεξ/σία από Nabuko
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, GIOVINCO είπε

Καλησπερα. 

Υπαρχει καποιο ειδος ακουστικων που

1) να ειναι πολυ ανετα γιατι τα θελω για υπνο
2) να εχουν πληρη απομονωση ηχων ετσι ωστε να μπορω να κοιμηθω στη μπανανια που ζουμε?

Θελω να απομονωνουν γαβγισματα και φωνες που ακουγονται απο αλλα διαμερισματα σε πολυκατοικια

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΑΥΤΟ, καπου ειχα διαβασει οτι το noise canceling δεν βοηθαει σε αυτους τους ηχους, δεν θελω να δωσω πολλα λεφτα και να μην κανω τη δουλεια μου.
θελω 95% αν οχι ΠΛΗΡΗΣ απομονωση 

Δεν με ενδιαφερουν τα ξυπνητηρια γιατι ξυπναω μονος μου.

Δεν βαζω οριο στην τιμη, αν κανουν τη δουλεια δινω οσα-οσα. Ευχαριστω.

Εχω σταμπαρει αυτα https://www.skroutz.gr/s/38869483/Travel-Music-Eye-Cover-Maska-Ypnou-Polyesteriki-me-Ensomatomena-Bluetooth-Akoustika-Gri-101219.html αλλα μαλλον πως καλο noise canceling δε νομιζω να εχουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Nabuko είπε

Γιατί όχι ωτοασπίδες? Θέλεις ακουστικά γιατί βλέπεις youtube ή ακούς μουσική για να σε παίρνει ο ύπνος? Ή θέλεις να ακούς ήχους θάλασσας, βροχής ή white noise? 

Αν υπαρχουν ωτοασπιδες που να κανουν δουλεια και να ειναι ανετες, δεν εχω θεμα. Απλα νομιζω πως επειδη βασιζονται μονο στην καλυψη (και δεν εχουν anc κλπ) δεν θα ειναι ανετες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, GIOVINCO είπε

Αν υπαρχουν ωτοασπιδες που να κανουν δουλεια και να ειναι ανετες, δεν εχω θεμα. Απλα νομιζω πως επειδη βασιζονται μονο στην καλυψη (και δεν εχουν anc κλπ) δεν θα ειναι ανετες.

Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα είναι πιο άνετες από ακουστικά. Και πολύ καλύτερες για την υγεία των αυτιών σου. Tο μόνο ίσως πρόβλημα είναι ότι (όπως και στα ακουστικά) πας με τη μέθοδο trial and error

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Nabuko είπε

Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα είναι πιο άνετες από ακουστικά. Και πολύ καλύτερες για την υγεία των αυτιών σου. Tο μόνο ίσως πρόβλημα είναι ότι (όπως και στα ακουστικά) πας με τη μέθοδο trial and error

Σ'ευχαριστω θα το ψαξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...