Προς το περιεχόμενο

Το πρώτο trailer του GTA VI μόλις κυκλοφόρησε


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό που κράτησα είναι ότι 2 αδέλφια χώρισαν τα τσανάκια τους μετά από τόσα χρόνια επιτυχιών που είχαν μαζί .  Προφανώς στο βωμό των συμφερόντων και του χρήματος.  

Αλλά αυτό για μένα είναι κακός...πολύ κακός οιωνός! Για να δούμε. 

Το τρέιλερ δείχνει next gen γραφικά μακάρι να είναι και το gameplay έτσι.  

Και μην βιάζεστε παιδιά ... Ο καιρός περνάει πολύ γρήγορα και το μόνο που δε θέλουμε στην πραγματικότητα είναι να βιαζόμαστε για όλα.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ροκ σταρ  σαν να λέει 'σας δίνω διορία έναν χρόνο να φτιάξετε κανένα καλό πσ της προκοπής και να μην έρθετε με τίποτα 1060 και περιμένετε να παίξετε '🤣

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλύτερη διορία θα δώσει αφού θα κάνει τουλάχιστον 2 χρόνια να βγει στο PC, ακριβώς ό,τι έγινε με το GTA V. Και για του λόγου το αληθές:

''NEW YORK--(BUSINESS WIRE)--Rockstar Games®, a publishing label of Take-Two Interactive Software, Inc. (NASDAQ: TTWO), is proud to announce that Grand Theft Auto VI is coming to PlayStation® 5 computer entertainment systems and Xbox Series X|S games and entertainment systems in 2025.''

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου δείχνουν ένα γ@μ@το τρέιλερ,  σου δείχνουν πραγματικές μάρκες αυτοκινήτων (κ όχι τύπου υβρίδια), έχει φτάσει το hype στα ύψη κ σου πετάει στο τέλος ένα "2025" για να σε ξενερώσει.....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 minutes ago, mariosraptor84 said:

Απεικονίζει άριστα την σύγχρονη Αμερική. 

Το σύγχρονο Δυτικό κόσμο θα πω εγώ, καθώς όλα όσα δείχνει το βίντεο πλέον τα βλέπουμε και στα μέρη μας.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα δεν το είδα....
Γελάω με την κατάντια !!! :
Να με μπλοκάρει το YT για τα adblockers μου και να μην μου δείχνει την διαφήμιση
(αφού αυτό είναι το trailer) του GTAVI
γιατί δεν το αφήνω να μου δείξει άλλες διαφημίσεις....

 

Spoiler


Όπως κοροϊδεύαμε το σταρ, θα ήθελε να διακόψει τη διαφήμιση για να δείξει κανένα σωστό βίντεο και δεν το άφηναν τα adblockers μου !!

"Αν δεν σου δείξω διαφήμιση, δεν θα σου δείξω διαφήμιση...."

Ας το δω αλλιώς, μπλοκάρουν και δεν μου δείχνουν το βίντεο της διαφήμισης τα adlockers, γιατί είναι διαφήμιση !!😀🤣

Όταν κάνουν update τα adblockers, ίσως να κάτσω να το δω.... Άλλωστε έχω 1 χρόνο μπροστά μου μέχρι να κυκλοφορήσει...😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...