Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2024


ASFE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, liakjim είπε

Ότι και να έχει, είναι βλάβη με το αμάξι, δεν είναι δυνατόν να πηγαίνει έτσι ο Λεκλέρκ. Και με το 2 σετ, να πεις ότι ήταν το πρώτο οκ.

Το είπε οτι στο φρενάρισμα το αυτοκίνητο πάει δεξιά μόνο του, κάτι έχει πάει πολύ λάθος, πως και δεν το είδαν νωρίτερα; Δεν φαίνεται να ειναι ζημιά, γιατι δε θυμάμαι να χτύπησε πουθενά, έστω το πάτωμα σε κανα kerb. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, liakjim είπε

Ότι και να έχει, είναι βλάβη με το αμάξι, δεν είναι δυνατόν να πηγαίνει έτσι ο Λεκλέρκ. Και με το 2 σετ, να πεις ότι ήταν το πρώτο οκ.

Αυτο που ειπε οτι οταν φρεναρει στριβει προς τα δεξια νομιζω τα λεει ολα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, liakjim είπε

Ναι σωστά, είχε νόημα μόνο όταν κέρδιζε η Μερσεντές 8 χρόνια...

Δεν υποστηρίζω κανέναν οδηγο και καμία ομάδα στην πραγματικοτητα

Απλά θέλω να βλέπω formula 1 οχι κατι βαρετο που παντα κερδιζει ο ιδιος και απλα οι αλλοι γυρνανε γυρω γυρω

Πριν 3 χρόνια ήμουν με max γιατι ηθελα να σπασει το μονοπωλειο του Hamilton 

Πλέον θέλω να μην είναι ο max καθε κυριακη μπροστα

Θέλω να βλέπω αγώνα... Αυτό 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Tasos19s είπε

Θέλω να βλέπω αγώνα... Αυτό 

Όλοι αυτό θέλουμε, αλλά δεν φταίει μια ομάδα και ένας οδηγός αν κάνουν τη δουλειά τους καλύτερα από τους άλλους.

Μακάρι να μικρύνουν οι αποστάσεις στο μέλλον.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, liakjim είπε

Όλοι αυτό θέλουμε, αλλά δεν φταίει μια ομάδα και ένας οδηγός αν κάνουν τη δουλειά τους καλύτερα από τους άλλους.

Μακάρι να μικρύνουν οι αποστάσεις στο μέλλον.

Μα δεν είπε κανένας ότι φταίει ο μαχ

απλά λέω ότι το ιδανικό και φέτος θα ήταν να του πούνε πάνε σπίτι αγόρι μου πάρε και το κύπελλο και άσε τους υπόλοιπους να τρέξουν να δει ο κόσμος αγωνα

 

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσαμπα ρυθμίσεις αγωνα κάνανε στη Merc, άμα υπερθερμενεται τόσο το μονουεσιο που ο Russel έχει μείνει 6 sec πίσω από Sainz, και ο Ham είναι στο no man's land, τελευταίος απο τις 4 ομάδες και μπροστά μόνο από  τον Alonso 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από τα team radio μεταξύ Leclerc-Xavi, βλέπουν 100 μοίρες ανισορροπία στο φρενάρισμα, λέει. Και που κυνηγάει το Russel, πολύ είναι...

Διόρθωση. 100 βαθμούς Κελσίου διαφορά, όχι μοίρες (degrees). Κάτι έχει γίνει στο αυτοκίνητο και δεν μπορεί να ζεστάνει το αριστερό ελαστικό.

 

Επεξ/σία από MikeKata
  • Like 1
  • Sad 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φέτος είναι ακόμα χειρότερα, τι είναι αυτό το πράσινο πράμα? Ο Μαξ είναι ακόμα πιο γρήγορος. Δεν νομίζω να ασχοληθούν οι ομάδες με το φετινό μονοθέσιο, οπότε έτσι θα πάει η χρονιά 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, liakjim said:

Το κάθισμα του Χαμ τον διώχνει από τώρα 😅

Τον νιωθω πάντως και εμενα στο starlet εχει κοπεί η μια βαση απο το καθισμα 😂

  • Haha 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, sattack είπε

Τσαμπα ρυθμίσεις αγωνα κάνανε στη Merc, άμα υπερθερμενεται τόσο το μονουεσιο που ο Russel έχει μείνει 6 sec πίσω από Sainz, και ο Ham είναι στο no man's land, τελευταίος απο τις 4 ομάδες και μπροστά μόνο από  τον Alonso 

Τα μερτσέντια έχουν θέμα με τη μπαταρία, απο οτι είδα τώρα, έσπασε και το κάθισμα του κοτσίδα, το είχα πάθε και σε ένα Fiat Panda που είχα.

Πέρα απο την πλάκα που κάνουμε εντάξει, πρώτος αγώνας είναι, θα χρειαστούμε τουλάχιστον 3-4 αγώνες για να δουμε την πραγματική δυναμική, να έρθουν και οι πρώτες αναβαθμίσεις, δεν το ξεγράφω ακομα να έχουμε αγωνία φέτος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, papp0us είπε

Τα μερτσέντια έχουν θέμα με τη μπαταρία, απο οτι είδα τώρα, έσπασε και το κάθισμα του κοτσίδα, το είχα πάθε και σε ένα Fiat Panda που είχα.

Πέρα απο την πλάκα που κάνουμε εντάξει, πρώτος αγώνας είναι, θα χρειαστούμε τουλάχιστον 3-4 αγώνες για να δουμε την πραγματική δυναμική, να έρθουν και οι πρώτες αναβαθμίσεις, δεν το ξεγράφω ακομα να έχουμε αγωνία φέτος.

Αγωνια αν θα το παρει ο Perez ? LOL

Tyre life longer than expected =το πρωτο ανεκδοτο της χρονιας. σε καλό μας

  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...