Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2024


ASFE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, ekrepali είπε

Eμένα μια χαρά δουλεύει σε Firefox με Win7

Θα το ψάξω αλλα είναι δύσκολο για μένα επειδή μπαινω περιστασιακά και σπάνια στα win

Παντως ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 minutes ago, basilis_k6 said:

δεν το εχω δοκιμάσει αυτο γιατι δεν εχω 7 πλεον αλλα στα 10 δεν δουλευει σιγουρα ο edge. για ΦΦ νομιζω το ειχα δοκιμασει στα 10 και δουλευε αλλα δεν ειμαι σιγουρος, θα το δω. 

Spoiler

4.jpg.0d9392923c2555a2843486103cfda7ce.jpg

Aθάνατα Windows7, θα τα κρατήσω τουλάχιστον μέχρι να ξαναπάρει πρωτάθλημα ο Αλόνσο. 😁

@NikosKallithea @basilis_k6 Eπίσης δε ξέρω αν παίζει ρόλο, έχω DirectX11 και απενεργοποιημένο το hardware acceleration. Το F1TV δε μου έπαιζε ούτε σε FF ούτε σε chrome... μόνο σε Οpera!

Επεξ/σία από ekrepali
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βλέπω ότι στο F1TV pro έχεις δικαίωμα να βλέπεις σε έως και 6 συσκευές. Μιας και λέω να μοιραστώ το έξοδο με τον αδερφό μου, μπορούμε να βλέπουμε και οι 2 έτσι; Ανεξάρτητα αν είμαστε σε διαφορετικές πόλεις, σωστά;

Επεξ/σία από liakjim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, liakjim είπε

Βλέπω ότι στο F1TV pro έχεις δικαίωμα να βλέπεις σε έως και 6 συσκευές. Μιας και λέω να μοιραστώ το έξοδο με τον αδερφό μου, μπορούμε να βλέπουμε και οι 2 έτσι; Ανεξάρτητα αν είμαστε σε διαφορετικές πόλεις, σωστά;

Επίσημα όχι. Ανεπίσημα ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, sattack είπε

Και ο James Key που εφυγε/τον έφυγαν από τη McLaren και τον πήρε αμεσως στην Sauber ο Andreas Seidl που κι αυτος είχε φύγει από τη McLaren (παππού ακούς? 😅) δηλώνει τώρα έκπληκτος που καμμια άλλη ομάδα δεν το έκανε αυτό, γιατί στη McLaren είχαν δει λέει αμέσως ότι αυτή είναι η πιο καλή λύση για ταχύτητα (αρκεί να ξεπεράσεις τις τεχνικές δυσκολιες) και τωρα που πηγε στη Sauber θα κανουν κι εκει τα ιδια.

Για να δούμε πως θα πηγαινει η Sauber φέτος.

Οπως πηγαινε η πορτοκαλια ομαδα οταν οι δυο τους ηταν στο τιμονι της (Seidl,Key). Δηλαδη προς τα πίσω. 
Η σωστη αντιγραφη ειναι αυτη που κανανε οι ροζ μερσεντες νυν αστον μαρτιν η οποια θα σε παει βαρια 4η θεση. :P
 

Ερωτηση εχει φτιαχτει για φετος Fantasy League? 

Επεξ/σία από ghostrider
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, JLEE είπε

Καλή σεζόν να έχουμε με την Ferrari πρωταθλήτρια στο τέλος!!

Μην βάλεις ξυπνητήρι καλύτερα :D. Μην χαλάσει το όνειρο δηλαδή, όχι τίποτα άλλο.

Επεξ/σία από Jts
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειπα φετος να μεινω με τον ant1 plus αντι για f1tv αφου ηταν δωρεαν μεσω του προμο της ΔΕΗ αλλα ρε φιλε η εικονα ειναι απαραδεκτη. Ειναι δυνατον να ζητανε και λεφτα και να εχουν αυτην την αναλυση; Την βαζω διπλα διπλα με τα γνωστα πειρατικα stream και η εικονα ειναι ακριβως η ιδια. Τελειως απαραδεκτο αυτο το καναλι.

Κατ' αλλα καλη σεζον να εχουμε και ας ελπισουμε να μπορεσει καποιος να κοντραρει τους ταυρους φετος.

Επεξ/σία από george200-13
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...