Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2024


ASFE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

https://mydei.dei.gr/el/dei-myrewards/

μετα πας στα myrewardscoupons και συμπληρωνεις ενα ερωτηματολογιο και σου στελνει κωδικο στο viber.

 

Χιλια ευχαριστω το πήρα το κουπόνι, ωραια θα δουμε f1 φετος🥰

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπόν παιδιά, σας εξηγώ και πάλι πως θα με απολαύσετε τζάμπα φέτος.

 

----5.jpg.2ccdf7dfeda9b91d761941133f4d7a7f.jpg

  

On 23/02/2024 at 15:14, ekrepali said:

 

 

Για ΔΕΗ πρέπει:

α) Να έχετε κωδικούς login στο mydei, ως τωρινοί ή παλιοί πελάτες. Ή να βρείτε κωδικό εταίρου από κάποιον πελάτη ώστε να κάνει εγγραφή στο mydei.

β) Κατά την εγγραφή να συμφωνούν τα στοιχεία μ'αυτά που υπάρχουν καταχωρημένα στη ΔΕΗ. Ζητάει πχ ταυτότητα και ημερομηνία γέννησης. Μπορεί όταν έγινε η σύμβαση από αρχαιοτάτων χρόνων, να υπήρχε άλλη ταυτότητα και να μη καταχωρήθηκε η ημ. γέννησης στο σύστημα. Σ'αυτή τη περίπτωση θα χρειαστεί πρώτα να γίνει πλήρης επικαιροποίηση στοιχείων και μετά θα είναι εφικτή η εγγραφή. Η επικαιροποίηση γίνεται και ηλεκτρονικά αλλά δε ξέρω πόσο χρόνο θέλει, ενώ σε κατάστημα ΔΕΗ γίνεται άμεσα.

γ) Αφού καταφέρετε και γραφτείτε στο mydei, μετά πάτε στο https://myrewardscoupons.dei.gr/MyCoupons και κάνετε login. Απαντάτε στο ερωτηματολογιο, και μετά ενεργοποιείται το κουπόνι

δ) Πάτε στο Ant1+ κάνετε εγγραφή. Επιλέγετε το 9μηνο πακέτο, και στο καλάθι πριν πληρώσετε υπάρχει πεδίο καταχώρησης του κουπονιού.

ε) Στο Ant1+ θα εμφανίζει ως ημερομηνία λήξης τον επόμενο μήνα, μην ανυσηχείτε έτσι είναι. Θα γίνουν 8 δωρεάν μηνιαίες ανανεώσεις. Πριν λήξει το 9μηνο έχετε το νου σας να ακυρώσετε τη συνδρομή για να μη χρεωθείτε αυτόματη ανανέωση απ'τη κάρτα.

Όποιος άλλος ξαναρωτήσει μελλοντικά, κάντε τον ανακατεύθυνση σ'αυτό το σχόλιο.

 

  • Like 2
  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Offtopic: αυτό που έκανε ο χειριστής του drone ήταν κάτι πολύ εύκολο προφανώς γι' αυτόν. Για όσους είχαν δει αυτό το εκπληκτικό βίντεο για λογαριασμό της Red Bull (όχι της F1 team)που παραθέτω παρακάτω ο τύπος είναι απίστευτος χειριστής. Στο 8ο λεπτό ξεκινάει το καλό

 

Επεξ/σία από Nabuko
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, vorlon68 said:

Μετα απο 1 χρόνο F1TV έβαλα ΑΝΤ1+ με την προσφορά της ΔΕΗ. Ευτυχώς που ειναι τσάμπα γιατι η εικόνα δεν αντέχετε..... Για τα 2 τελευταία GP καλύτερα 1 μήνας F1TV και το 2025 F1TV όσο και να έχει.... ΑΝΤ1+ ποτέ ξανά. Αν ο ΑΝΤ1+ ειναι 1080p τότε και εγώ ειμαι αστροναύτης ετοιμος για μονιμη εγκατάσταση στον Αρη.....

Ο Αντ1+ όχι 1080p, αλλα 1080t(iii??)!! Σαν να βλέπεις πειρατικό στριμάρισμα 10ετίας γραμμένο σε αίθουσα με κάμερα κινητού POCO-LOCO-COCO Κονσιβντ εντ μέιντ ιν Τσαινα φορ δε τσαινιζ!!!!

Το επικότερο όλων ειναι ότι δεν είχαν που δεν είχαν υποδομή να δώσουν έστω και λίγο ανθρώπινη ανάλυση σε εμάς τα λίγα βόιδια που πληρώνουμε συνδρομή, άρχισαν να το μοιράζουν παντού δωρεάν, οχι με το Vodafone TV, όχι μέσω Δεη, αλλά σε λίγο μαζί και με την κουκουρουκου ή και αυτοκόλλητα πανίνι!!! Ηταν που ήταν τραγικό, τώρα έχει γίνει ένα δράμα.

Δεν περνάει μέρα που να μην αναθεματίζω τον τσαμάζ και το κακό που έκανε!! Τα έσκασε όλα ο (π)Οτε για τον Ολυμπιακό και χάσαμε την φόρμουλα σε 4Κ!!!!

Επεξ/σία από yositosi
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mολις εκανα λογαριασμο δωρεάν με δεη, η πλάκα ειναι οτι η πλατφορμα δουλεύει μονο στα win και με chrome

Στο linux τιποτα, 100 χρονια πισω, μαλιστα αναφέρει οτι αν δεν ειναι συμβατές οι συσκευες σας να σας επιστρέψομε τα χρηματα, ευτυχως που ειναι τζαμπα😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Mολις εκανα λογαριασμο δωρεάν με δεη, η πλάκα ειναι οτι η πλατφορμα δουλεύει μονο στα win και με chrome

Στο linux τιποτα, 100 χρονια πισω, μαλιστα αναφέρει οτι αν δεν ειναι συμβατές οι συσκευες σας να σας επιστρέψομε τα χρηματα, ευτυχως που ειναι τζαμπα😁

Ό,τι να 'ναι+ :o:wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, NikosKallithea είπε

Mολις εκανα λογαριασμο δωρεάν με δεη, η πλάκα ειναι οτι η πλατφορμα δουλεύει μονο στα win και με chrome

Στο linux τιποτα, 100 χρονια πισω, μαλιστα αναφέρει οτι αν δεν ειναι συμβατές οι συσκευες σας να σας επιστρέψομε τα χρηματα, ευτυχως που ειναι τζαμπα😁

Δεν ειναι μονο οτι θέλει Chrome αλλα σε μένα που η καρτα γραφικών ειναι παλιά και εχει μόνο DVI και το μονιτορ μονο HDMI, εχω πάρει ενα καλώδιο απο το πλαίσιο απο DVI-->HDMI μου βγάζει σφάλμα οτι δεν πρεπει να εχω συνδέσει προσαρμογέα. Οτι να ναι

2 ώρες πριν, NikosKallithea είπε

Χιλια ευχαριστω το πήρα το κουπόνι, ωραια θα δουμε f1 φετος🥰

Ωραία θέαση F1και ANT1 ειναι 2 εννοιες εκ διαμέτρου αντίθετες... 😁

Επεξ/σία από vorlon68
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχουν παίξει το έκτρωμα  TLOU2 ξέρουν πως νιώθουν οι Φεραρικοι με κάτι τέτοιες δηλώσεις. Εύχομαι στο ναό της ταχύτητας να πάρει και φέτος την γιούχα που του αξίζει. 
 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, vorlon68 είπε

Δεν ειναι μονο οτι θέλει Chrome αλλα σε μένα που η καρτα γραφικών ειναι παλιά και εχει μόνο DVI και το μονιτορ μονο HDMI, εχω πάρει ενα καλώδιο απο το πλαίσιο απο DVI-->HDMI μου βγάζει σφάλμα οτι δεν πρεπει να εχω συνδέσει προσαρμογέα. Οτι να ναι

Ωραία θέαση F1και ANT1 ειναι 2 εννοιες εκ διαμέτρου αντίθετες... 😁

Δεν υπαρχει workaround ουτε με προσαρμογεα, ουτε με vga. Σε καποιες βγαζει σφαλμα ακομα και με dvi αν ειναι πολύ παλιες. Δυστυχως εχει πολλα θεματα ο αντ1 ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι λενε για σημερα η αποφαση για τον Χορνυ

Οπως επισης οτι ΔΕ θα παρευρεθει στην PC που θα ειναι οι team principals..

Μαλλον παει για δρομο ο dick pic sender 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, vorlon68 είπε

Δεν ειναι μονο οτι θέλει Chrome αλλα σε μένα που η καρτα γραφικών ειναι παλιά και εχει μόνο DVI και το μονιτορ μονο HDMI, εχω πάρει ενα καλώδιο απο το πλαίσιο απο DVI-->HDMI μου βγάζει σφάλμα οτι δεν πρεπει να εχω συνδέσει προσαρμογέα. Οτι να ναι

Ωραία θέαση F1και ANT1 ειναι 2 εννοιες εκ διαμέτρου αντίθετες... 😁

Πολύ λογικό αν δεν υποστηρίζουν το hdcp version που χρειάζεται.

Αν είναι να τρώει κράξιμο ο ant1, ας το φάει για τους σωστούς λόγους που θα βρεις πολλούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...