Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2024


ASFE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ θα το χτυπήσω σίγουρα 

https://www.lego.com/en-gr/product/mclaren-mp4-4-ayrton-senna-10330

Έχω να πάρω Lego από παιδάκι δημοτικού. Ακόμα ηχούν στα αυτιά μου οι φωνές του πατέρα μου "μη με τα δόντια θα φας ξύλο" 😂

  • Like 1
  • Haha 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, liakinen είπε

Εγώ θα το χτυπήσω σίγουρα 

https://www.lego.com/en-gr/product/mclaren-mp4-4-ayrton-senna-10330

Έχω να πάρω Lego από παιδάκι δημοτικού. Ακόμα ηχούν στα αυτιά μου οι φωνές του πατέρα μου "μη με τα δόντια θα φας ξύλο" 😂

Spoiler

Θα σου προτεινα να κανεις αυτο παντως. Κανονικα επρεπε να κανουν ενα revision με τα πισω λαστιχα.

 

 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, liakjim είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Δεν το πήρα απλά το έδειξα στον φίλο πιο πάνω. Σιγά μη δώσω 80€ για Lego 😅

 

Και η Mercedes του Hamilton έχει το ίδιο ελάττωμα, σε αυτό το κόστος δεν θα έπρεπε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Helmut Marko: "I think it was clearly communicated that he has to be significantly better than Yuki Tsunoda and he only managed that in a few races, so it was clear that this story of the prodigal son rejoining Red Bull Racing unfortunately didn't work out"

Και ο αποχαιρετισμός του Ράσελ

Spoiler

george-russell-f1-wont-be-the-same-without-you-mate-all-the-v0-s55x0xfan7rd1.webp.645046c87906f9e203930e13a742b08a.webp

george-russell-f1-wont-be-the-same-without-you-mate-all-the-v0-qw0hdxfan7rd1.webp.99f2d6a620e43b1fa1ecc90ee3cd6414.webp

george-russell-f1-wont-be-the-same-without-you-mate-all-the-v0-y8943xfan7rd1.webp.5239212c0fb52c3288b96c8352d08d14.webp

Και κάποιων άλλων

Spoiler

max-lando-lewis-esteban-mercedess-comments-under-daniel-v0-lto2av16x6rd1.webp.c150ff0b53ff7ce189ec2c43ff0c9c30.webp

max-lando-lewis-esteban-mercedess-comments-under-daniel-v0-e2njcn36x6rd1.webp.2ed801bd147f5ddbfa8f1dda28a57ea8.webp

pierre-gasly-george-russell-david-coulthards-comments-under-v0-lx0csaqyr6rd1.webp.4f8f92534849d4c8ac0fe206ba8c2be6.webp

 

Επεξ/σία από Nabuko
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, liakjim είπε

Για να δούμε τι θα κάνει ο Λόσον. Νομίζω θα φάει ξύλο από Τσουνόντα αλλά ποτέ δεν ξέρεις

Eγω τον βλεπω καλυτερο απο Τσουνοντα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ξύλο να φάει φέτος ο Λόσον, με τόσους αγώνες να μένουν λογικό θα είναι. Δεν σημαίνει τίποτα. Αν γίνει το αντίστροφο όμως...

Η οποιαδήποτε σύγκριση θα είναι δίκαιη για τον Λόσον από του χρόνου με νέο μονοθέσιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο τσουνοντα εχει βαρεθει να αλλαζει teammates αλλα τους τρωει ολους μεχρι τωρα. για να δουμε ο μικρος τοχει? αμα του χρονου δεν καταφερει σε 4-5 αγωνες να ειναι μπροστα του θα παει να κανει παρεα στον ντε βρις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, basilis_k6 είπε

ο τσουνοντα εχει βαρεθει να αλλαζει teammates αλλα τους τρωει ολους μεχρι τωρα. για να δουμε ο μικρος τοχει? αμα του χρονου δεν καταφερει σε 4-5 αγωνες να ειναι μπροστα του θα παει να κανει παρεα στον ντε βρις.

Ότι και να έχει δεν πάει μπροστά γιατί φωνάζει, δεν ακούει, κάνει κόλπα και το παίζει αντάρτης 

Ετσι δεν πάει μπροστά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...