Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2024


ASFE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, APOMICHALIS είπε

Τι ακριβώς έχει κάνει φέτος ο Ric που δικαιολογεί την θέση του ;

Αν μου απαντησεις σε αυτό που σε ρώτησα θα μπορέσω να καταλάβω το επίπεδο σου και θα σου απαντήσω κατάλληλα ώστε να γίνω αντιληπτός. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το μόνο που έχει κάνει ο Ρικ είναι να κρατάει χορηγούς που είναι πολύ σημαντικό και αυτό. Αν έχει βοηθήσει στην εξέλιξη του μονοθεσίου, κανεις δεν ξέρει.

Επεξ/σία από ep1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, dkstopo είπε

Αν μου απαντησεις σε αυτό που σε ρώτησα θα μπορέσω να καταλάβω το επίπεδο σου και θα σου απαντήσω κατάλληλα ώστε να γίνω αντιληπτός. 

Για χάρη της συζήτησης θα πω από το 2018. Είχα χάσει τον ενδιαφέρον μου το 2008-2018

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, tomhakkinen8 είπε

Σε 2 χρόνια;;; Τι φάση!
"Σας ανακοινώνω ότι φεύγω... όχι τώρα μωρέ... σε 2 χρονάκια. Κάντε τα κουμάντα σας."

Επεξ/σία από tomhakkinen8
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Witcher1st είπε

Εμπρος αριστερη κουβερτα.. Με ολα αυτα που διαβαζω τα τελευταια χρονια, θα αρχισουν να αποθυμοποιουνται ολοι οι κορυφαιοι οδηγοι.. Οταν ακομα και το ενας βαθμος κελσιου κανει διαφορα στο ενα λαστιχο, ή μια μικρη λεπτομερεια στην αεροτομη, ή 200γρ πιο ελαφρυ το μονοθεσιο..

Ο ρασελ απο μηδεν ποντους στη Willias πιανει τριψηφιο αριθμο, και ο μποτας ακριβως το αντιθετο πλεον.

Να διορθώσω επειδή σήμερα διάβασα απο 2-3 σημεία ότι τελικά ήταν τα μπροστά ελαστικά 10 βαθμούς χαμηλότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Toto Wolff: Δεν ήταν βρόμικη η κίνηση της Red Bull με τον ταχύτερο γύρο του Ρικιάρντο

Mercedes team principal Toto Wolff says Daniel Ricciardo taking the fastest lap point away from Lando Norris at the Singapore Grand Prix was not a dirty play.

Norris dominated the race in Singapore and had the fastest lap to his name when RB opted to pit Ricciardo for a third time to fit a new set of soft tires. Having already been last on the road, Ricciardo then set the fastest lap while Norris was on his final lap, ensuring Norris did not get the extra point that comes with setting the fastest lap as long as you finish inside the top ten.

McLaren team principal Zak Brown has said he will ask questions of the process behind the decision from RB given Red Bull’s ownership of the team, but Wolff downplayed any potential controversy.

“I think you’re going to probably play all strategies that you have,” Wolff said. “I don’t think it was a dirty play, not at all. It could come down to a point, it was within the regulations. The drivers weren’t unfair with each other. I think it’s just an extra point. No big deal.”

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Nabuko είπε

Το ότι θα συμφωνούσα σε κάτι με τον Toto, με αιφνιδίασε. Η γνώμη μου όμως δεν μετράει, γιατί είμαι από τους ανήθικους παράνομους που ψήφισαν τον Daniel οδηγό της ημέρας, όχι με κριτήριο την οδηγική του ικανότητα εκείνης της ημέρας.


Θέλω να εκμυστηρευτώ και κάτι ακόμα. Όταν ήμουν μικρός, δεν εκτιμούσα τον εγκέφαλο του Max. Ο τρόπος χειρισμού του στην ποινή που του επιβλήθηκε, με έκανε να αλλάξω γνώμη. Εντελώς!
Δεν ξέρω τι της ήρθε της FIA, αλλά ήταν ηλίθια η απόφαση. Όχι από την πλευρά της πολιτικής ορθότητας ή της ηθικής. Αυτά είναι υποκειμενικά, για να μαλώνουμε με αγνώστους. Τέτοιο αυτογκόλ από τον Ben Sulayem ήταν εξίσου αιφνιδιαστικό.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, liakjim είπε

@ASFE

  Απόκρυψη περιεχομένων

IMG-20240926-115232.jpg

 

 

1 Κακο εχει αυτο το lego. τα πισω λαστιχα ειναι ιδιας διαμετρου με τα μπροστα. Ψηνομαι να το παρω και εγω αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

1 Κακο εχει αυτο το lego. τα πισω λαστιχα ειναι ιδιας διαμετρου με τα μπροστα. Ψηνομαι να το παρω και εγω αυτο.

Spoiler

Δεν το πήρα απλά το έδειξα στον φίλο πιο πάνω. Σιγά μη δώσω 80€ για Lego 😅

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...