Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2024


ASFE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα παραταω. Καποιος να μου στειλει αξιοπιστα λινκ για την μεταδοση αυριο. Βλεπω να σπαω την τηλεοραση εαν κανει νερα.. Αν και υπαρχει και το κανονικο καναλι με τις διαφημισεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dtk-386 είπε

Sainz : Crossing the track on foot.....🤣

το μισο ποινικο κωδικα θα του φορτωσουν

ερε και να βγει καμια κοκκινη και να ειναι front row η haas

και παρτο κατω το αλογακι ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Witcher1st είπε

Εγω αναφερομαι στο ANT1+. Προφανως δεν ειναι το προβλημα η ταχυτητα. Απλα ρωταω οσους εχουν ANT1+ αν κολλανε συνεχως ή οχι.  Στον υπολογιστη δεν κολλαει τοσο. Ισως κατι παιζει με την τηλεοραση και την εκδοση του android;;

Εκδοση εφαρμογης 1.1.30

Εμένα με 100ρα γραμμή κόλλησε σήμερα μια φορά και μάλιστα "γερά" (αναγκάστηκα να κάνω έξοδο και επανασύνδεση, ευτυχώς έτυχε στον κόκκινη σημαία λόγω Sainz :) )

Προφανώς δε φταίει η ταχύτητα του internet καθώς καθότι η Cosmote TV για παράδειγμα δεν κολλάει ποτέ.  

38 λεπτά πριν, Witcher1st είπε

Τα παραταω. Καποιος να μου στειλει αξιοπιστα λινκ για την μεταδοση αυριο. Βλεπω να σπαω την τηλεοραση εαν κανει νερα.. Αν και υπαρχει και το κανονικο καναλι με τις διαφημισεις.

σόρυ αλλά προτιμώ τις διακοπές παρά τις διαφημίσεις  :D:D  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περνά στην αντεπίθεση ο Helmut Marko, λέγοντας πως εφόσον βρέθηκε "παράτυπη" η πίσω πτέρυγα της McLaren, τώρα η FIA οφείλει να ελέγξει και την μπροστινή, υπονοώντας ότι και εκεί υπάρχει μια ακόμη παρατυπία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...