Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2024


ASFE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, Αλεξανδρος A.92 είπε

Και καταστροφη για το κατασκευαστων της Red Bull που εχασε ολους τους βαθμους του PER

νομιζω το εχουν ξεγραψει οριστικα ουτως η αλλως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Και καταστροφη για το κατασκευαστων της Red Bull που εχασε ολους τους βαθμους του PER

Πιο μεγαλη καταστροφη για την Ferrari. Θεωρω πλεον το κατασκευαστων ειναι μεταξυ Mclaren και Ferrari.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, liakjim said:

Απίστευτος Πιαστρι. Απίστευτος. 

Ναι οντως. Και οι δυο τους βασικα.
Εγω αυτο που ειδα ειναι οτι σχεδον σε ολο τον αγωνα ηταν στο 1 δευτερολεπτο η διαφορα. ΜΠραβο στην φερραρι που δειχνει να ανεβηκε αρκετα και να μπορει να διεκδικησει νικες.
Λογικο να καψει τα λαστιχα ο λεκ εφοσον ηταν για τον μισο αγωνα κολλημενος. και πολυ αντεξαν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σανθη αγορι μου μην μας κανεις να παρακαλαμε να φυγεις μια ωρα νωριτερα.μας εχεις χαντακωσει στο F1 fantasy

Επεξ/σία από ghostrider
  • Haha 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, greenfan20 είπε

Πιο μεγαλη καταστροφη για την Ferrari. Θεωρω πλεον το κατασκευαστων ειναι μεταξυ Mclaren και Ferrari.

εγω μετα το σημερινο νομιζω οτι η McLaren παιζει μονη της. Εχει 2 φουλ ανταγωνιστικα μονοθεσια ενω η Ferrari ειναι ελαχιστα πιο πισω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά είδα τον Σάινθ να έχει κατεύθυνση προς τα αριστερά. Νομίζω ότι είναι απλά λάθος εκτίμηση και από τους δύο με λίγο πιο πολύ τον Σάινθ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Αλεξανδρος A.92 είπε

εγω μετα το σημερινο νομιζω οτι η McLaren παιζει μονη της. Εχει 2 φουλ ανταγωνιστικα μονοθεσια ενω η Ferrari ειναι ελαχιστα πιο πισω. 

Ναι μετα την εγκαταλειψη του Σανθη, προφανως η Mclaren ειναι το φαβορι. Απλα αυτο που εννοουσα ειναι οτι η Red Bull ετσι και αλλιως το κατασκευαστων με τη δυναμικη που εχει τωρα, ουτε 2η δε θα βγει, η Ferrari ειναι η διεκδικητρια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κανενας τις τελικες? εχω απορια να δω αν εχανε η φερραρι στην τελικη ή στην εξοδο γιατι η ευθεια ειναι τεραστια. επρεπε να εχει ερθει τουλαχιστον πλαι πλαι με τον πιαστρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, basilis_k6 είπε

εχει κανενας τις τελικες? εχω απορια να δω αν εχανε η φερραρι στην τελικη ή στην εξοδο γιατι η ευθεια ειναι τεραστια. επρεπε να εχει ερθει τουλαχιστον πλαι πλαι με τον πιαστρι.

Μεχρι 337 εφτασε ο Λεκ. Ειδα σιγουρα πανω απο 344 στη Γουιλλιαμς. Δεν εχει τοσο ισχυρο συνδυασμο drs+τελικη η Φερραρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, greenfan20 είπε

Μεχρι 337 εφτασε ο Λεκ. Ειδα σιγουρα πανω απο 344 στη Γουιλλιαμς. Δεν εχει τοσο ισχυρο συνδυασμο drs+τελικη η Φερραρι.

Έφτασε και μέχρι 342 , ίσως τότε που είχε φορτίσει την μπαταρία.

 

Εντάξει το πάλεψε όσο μπόρεσε , απλά ο μικρός έπαιξε πολύ καλή άμυνα.

 

Κρίμα για Sainz και Perez, αμφότεροι έκαναν καλό αγώνα.

Επεξ/σία από dionisis1925
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...