Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2024


ASFE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, ekrepali είπε

Kαλός ήταν ο Λακαφώσης... συνέπεσε μάλιστα η παρουσία του με πολλές σημαντικές αλλαγές στην F1 πχ traction control.

To intro song της εκπομπής το θυμάστε;

  Απόκρυψη περιεχομένων

maxresdefault.jpg.6df29d8e751f094ed074adff3fc8b153.jpg

Το 2005 είχανε φέρει τον Παλομπαρίνι για σχολιασμό. 😀

Κομματάρα τρελή!! Όταν ήμουν μικρός και βλέπαμε formula 1 μου άρεσε ο Πουρναράκης που παθιαζόταν και έλεγα στον συγχωρεμένο πατέρα μου ότι ήταν καλός και έλεγε μαλάκας είναι. Τώρα τον  καταλαβαίνω... Όπως επίσης για τον Παλομπαρίνι που του έλεγα τι τον έβαλαν αυτόν στον σχολιασμό 😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, Iasonas27 είπε

Γνωρίζει κάποιος αν μπορούμε δυο άτομα σε διαφορετικές περιοχές να δούμε Λαιβ των αγώνα από τον ίδιο λογαριασμό F1TV ?

Επίσημα δεν επιτρέπεται. Ανεπίσημα μπορείς: 

https://www.reddit.com/r/F1TV/comments/119tenh/read_this_first_2023_testing_edition/

https://www.reddit.com/r/F1TV/comments/10a4g3f/f1_tv_and_multiple_devices/

Μόνος περιορισμός οι 6 συσκευές που έχεις κάνει login. Στο μέλλον μπορεί να αλλάξουν αυτά.

Επεξ/σία από specre
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πέρσι είχε πάει η κόρη μου στα γιάννενα σαββατοκύριακο και δεν είχε κανένα πρόβλημα.

Βλέπαμε και οι δύο

Επεξ/σία από smpt
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 hours ago, cinemusic said:

Στην F1TV θα απορούν γιατί έχουν αυξηθεί οι συνδρομητές της στην χώρα μας.

Τι να τους πούμε τώρα;

Η πλασματική αύξηση των συνδρομητών με τις δωρεάν συνδρομές, έγινε καθαρά για να πουλήσουν ακριβότερα πακέτα διαφημίσεων. Θα'χει πλάκα όμως να τους γυρίσει μπούμερανγκ στην επόμενη ανανέωση της σύμβασης τους με τη FIA... και να τους ζητάνε περισσότερα χρήματα για τα δικαιώματα εφόσον αυξήθηκαν οι συνδρομητές. 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να ρωτήσω για την προσφορά για τη f1, πρέπει να  κάνω λογαριασμό στο mydei ενώ ο λογαριασμός ρεύματος δεν είναι στο όνομα μου ή δεν έχει καμία σχέση; Έτσι όπως έγιναν τα πράγματα ίσως είναι και μονόδρομος αυτή η προσφορά αλλιώς F1 δωρεάν τέλος εξάλλου δύσκολα ποια βρίσκεις ξένο ελεύθερο κανάλι να μεταδίδει ζωντανά όλα τα grand prix.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Η πλασματική αύξηση των συνδρομητών με τις δωρεάν συνδρομές, έγινε καθαρά για να πουλήσουν ακριβότερα πακέτα διαφημίσεων. Θα'χει πλάκα όμως να τους γυρίσει μπούμερανγκ στην επόμενη ανανέωση της σύμβασης τους με τη FIA... και να τους ζητάνε περισσότερα χρήματα για τα δικαιώματα εφόσον αυξήθηκαν οι συνδρομητές. 😄

 

Μέχρι και του χρόνου έχουν συμβόλαιο στον ANT1. Kατά πάσα πιθανότητα, αν δεν έχουν κέρδος ούτε φέτος, θα το παρατήσουν του χρόνου και θα καταλήξει σε COSMOTE.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Dennis077 είπε

Θέλω να ρωτήσω για την προσφορά για τη f1, πρέπει να  κάνω λογαριασμό στο mydei ενώ ο λογαριασμός ρεύματος δεν είναι στο όνομα μου ή δεν έχει καμία σχέση; Έτσι όπως έγιναν τα πράγματα ίσως είναι και μονόδρομος αυτή η προσφορά αλλιώς F1 δωρεάν τέλος εξάλλου δύσκολα ποια βρίσκεις ξένο ελεύθερο κανάλι να μεταδίδει ζωντανά όλα τα grand prix.

Δεν έχει καμία σχέση. Εσύ απλά χρειάζεσει έναν κωδικό, οπότε απλά πρόσβαση στο mydei.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Dennis077 είπε

Θέλω να ρωτήσω για την προσφορά για τη f1, πρέπει να  κάνω λογαριασμό στο mydei ενώ ο λογαριασμός ρεύματος δεν είναι στο όνομα μου ή δεν έχει καμία σχέση; Έτσι όπως έγιναν τα πράγματα ίσως είναι και μονόδρομος αυτή η προσφορά αλλιώς F1 δωρεάν τέλος εξάλλου δύσκολα ποια βρίσκεις ξένο ελεύθερο κανάλι να μεταδίδει ζωντανά όλα τα grand prix.

Μέχρι και πέρσι είχα ένα site και είδα όλους τους αγώνες απο εκεί στο sky sports, και στο ίδιο site αγώνες μπάσκετ του Ολυμπιακού.

Φέτος που πηγα να δω μπάσκετ το κατέβασαν... Έχω βρει ένα άλλο site, που βλέπω μπάσκετ πιστεύω να έχει και F1... 

 

Edit

 Το site που είδα τους αγώνες πέρσι είναι και πάλι ανοιχτό, πριν δύο εβδομάδες ήταν ακόμα κατεβασμένο

Επεξ/σία από WestMan_swiftsport
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, WestMan_swiftsport said:

Μέχρι και πέρσι είχα ένα site και είδα όλους τους αγώνες απο εκεί στο sky sports, και στο ίδιο site αγώνες μπάσκετ του Ολυμπιακού.

Φέτος που πηγα να δω μπάσκετ το κατέβασαν... Έχω βρει ένα άλλο site, που βλέπω μπάσκετ πιστεύω να έχει και F1... 

 

Edit

 Το site που είδα τους αγώνες πέρσι είναι και πάλι ανοιχτό, πριν δύο εβδομάδες ήταν ακόμα κατεβασμένο

Φαντάζομαι εννοείς "πειρατικά" site... Γιατί ελεύθερο κανάλι δεν νομίζω ότι υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Gulik είπε

 

Μέχρι και του χρόνου έχουν συμβόλαιο στον ANT1. Kατά πάσα πιθανότητα, αν δεν έχουν κέρδος ούτε φέτος, θα το παρατήσουν του χρόνου και θα καταλήξει σε COSMOTE.

Μακριά από τον Αντ1 και όπου θέλει ας είναι.!! Εκεί μας κατάντησαν οι έξυπνοι του Αντ1. Το σύστημα που ακολούθησε η ΕΡΤ να πουλήσει τα δικαιώματα και στη cosmote ήταν καλό απορώ γιατί δεν το συνέχισε.!! Η σύμπραξη ελεύθερων και συνδρομητικών καναλιών είναι μονόδρομος. Πιστεύω ότι η ΕΡΤ είναι η καλύτερη επιλογή γιατί έχει όλη την υποδομή να δείχνει τέτοια αθλητικά γεγονότα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Stratosnis είπε

Φαντάζομαι εννοείς "πειρατικά" site... Γιατί ελεύθερο κανάλι δεν νομίζω ότι υπάρχει.

Ναι πειρατικό site, που το δείχνει απο το sky sports 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...