Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2024


ASFE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

30 λεπτά πριν, vorlon68 είπε

Υπάρχει. Spice & καλπικος.

Αναφέρεσαι στον τύπο που έφερε μια ομάδα να είναι το σημείο αναφοράς ανάμεσα σε ιστορικές ομάδες και στον καλύτερο οδηγό της γενιάς του με τα τρία πανάξια πρωταθλήματα;

  • Like 4
  • Haha 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντωμεταξύ Albon και αποτυχηSainz είναι φοβερό δίδυμο. Ίσως το δεύτερο καλύτερο σαν δίδυμο μετά το δικό μας, που σύμφωνα με ειδικούς είναι το καλύτερο δίδυμο που έχει εμφανιστεί ποτέ στην F1. Ειδικά για Williams, είναι υπερβολικά καλό.

  • Like 2
  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι μόνο για 1 χρόνο καλή επιλογή από Σαινθ.

1 ώρα πριν, liakjim είπε

Αναφέρεσαι στον τύπο που έφερε μια ομάδα να είναι το σημείο αναφοράς ανάμεσα σε ιστορικές ομάδες και στον καλύτερο οδηγό της γενιάς του με τα τρία πανάξια πρωταθλήματα;

Ο Vet πήρε 4 στην RBR πριν τον Μαξ, όπως επίσης στην ουσία έχει 2. Το πρώτο ήταν ξεκάθαρη κλοπή.

  • Like 2
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tommy^ είπε

Αν είναι μόνο για 1 χρόνο καλή επιλογή από Σαινθ.

Ο Vet πήρε 4 στην RBR πριν τον Μαξ, όπως επίσης στην ουσία έχει 2. Το πρώτο ήταν ξεκάθαρη κλοπή.

"Ξεκάθαρα"...

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, tommy^ είπε

Ο Vet πήρε 4 στην RBR πριν τον Μαξ, όπως επίσης στην ουσία έχει 2. Το πρώτο ήταν ξεκάθαρη κλοπή.

1 εχει ο Μαξ, το αλλο το πηραν με οικονομικες παραβιασεις στο σαλαρι καπ

 

Ξεκολλατε με τις κλοπες και τις ληστειες, δεν αρμοζουν σε αυτο το σπορ

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Nabuko είπε

Το πρώτο του κοτσίδα το 2008? Ναι ήταν

O φιλος παραπανω για τον Μαξ ελεγε και απαντησα πανω σε αυτο! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, papp0us είπε

Εντωμεταξύ Albon και          Sainz είναι φοβερό δίδυμο. Ίσως το δεύτερο καλύτερο σαν δίδυμο μετά το δικό μας, που σύμφωνα με ειδικούς είναι το καλύτερο δίδυμο που έχει εμφανιστεί ποτέ στην F1. Ειδικά για Williams, είναι υπερβολικά καλό.

Αυτό το έλεγαν παλιά. Τώρα οι ειδικοί λένε εν δυνάμει καλύτερο δίδυμο. Είναι η ver2 της συμφωνίας των ειδικών. 
Επειδή ξέρω ότι ενδιαφέρεσαι επί προσωπικού, τους ρώτησα τι άλλαξε από την πρώτη συμφωνία. 
Μου είπαν να μην σου πω, ότι η γειτονιά συζητάει τον έναν απτούς 2, με σχόλια όχι απαυτά που θα λέγαμε κολακευτικά. 
Αν η ομάδα αποφασίσει για 1ος 2ος πράγμα δύσκολο και ο ξερειςποιός το δεχτεί πράγμα δύσκολο, θα επανέλθουν στην πρώτη συμφωνία οι ειδικοί. Βασικά μου είπαν ότι ο όχι ξερειςποιός, με οποιονδήποτε ως 2ο θα κάνει καλύτερο δίδυμο.

Επίσης μου είπαν να σου πω ότι η Williams είναι ομαδάρα σε αναστολή και ότι το δικό της δίδυμο αν δεν μαλλιοτραβηχτεί στην πορεία πράγμα δύσκολο, βάζει σοβαρή υποψηφιότητα για καλύτερο. 
Μην ανησυχείς, τους έβαλα στη θέση τους τους ειδικούς. Τους είπα "αποστάτης" και το βούλωσαν. Τέλος! 

 

Μιλώντας για δίδυμα, αφού ο Carlos δεν πήγε ή δεν τον πήραν στην ομάδα του Max, θα χάσουμε μεγάλο μέρος διασκέδασης το '25.

 

 

Σ.Σ. Έκανες ένα τυπογραφικό στο μήνυμά σου, το διόρθωσα. 

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω για την Red Bull είναι αυτονόητος ο Ρικ, θέλουν κάποιον σταθερό οδηγό που να είναι πίσω από το Verstappen. Ο Lawson όπως και να το κάνεις δεν έχει την εμπειρία για τέτοια ομάδα. Στην τελική αν δεν τους βγει, βλέπουν για το 2025. Δεν πιστεύω ότι μπορεί να πάει χειρότερα ο Ρικ από τον Πέρεζ αυτή τη στιγμή.

Όσο για τη Μερκ, απορώ γιατί δεν κλείνουν Σανθη, ειδικά τώρα που φαίνεται ότι πάνε καλύτερα. Ο Russel δεν είναι και τόσο μεγάλος - έμπειρος και σίγουρα θα βοηθούσε η εμπειρία του Σαινθ στο σημείο που είναι. Δεν έχω παρακολουθήσει Αντονέλλι, μπορεί ο τύπος να είναι το επόμενο μεγάλο ταλέντο ή να περιμένουν κάποια κέντα με Verstappen? Αν και δεν πιστεύω ότι θα ψάχνει φέτος, ίσως για το 2026 όπου υπάρχουν πολλά άγνωστα στην Red Bull 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην καλο που η williams παιρνει ενα καλο οδηγο.Ομως μην αρχισει ο σαινθ οτι γκρινια καινπρωτος οδηγος και εχουμε δραματα.Δε ειναι μονο για μια χρονια ειναι και γ το 26.Αμα παει και ο νιουι τοτε το 27 μπορουν να κανουν κατι μεγαλο πιστευω.Ειναι η δευτερη ομαδα μου οποτε θελω να παει καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μια απορία για στοιχηματζήδες.. εχθές κερδίζει ο Russell όσοι λίγοι πόνταραν στην νίκη του σε online εταιρίες και οπαπ πληρώθηκαν άμεσα; και αν ναι τώρα που άλλαξε το αποτέλεσμα τι γίνεται; τους τα ζητάνε πίσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...