Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2024


ASFE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, sattack είπε

Όλα τα τεχνικά χαρακτηριστικά που παίζουν ρόλο σε αυτη τη γενια των μονοθεσιων

Απ' ότι βλέπω εκτός απ' την RB, μόνο τη McLaren θα οδηγούσε άνετα ο Μαξ χωρίς να χαλάσει το οδηγικό του στυλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ghostrider είπε

Αν ισχύουν τα περι φωτογραφιών που έστειλε σε μέλος της ομάδας (πιθανότατα γένους θηλυκού) δεν είναι απλά θεματάκι, αλλα θεματάρα.

Έτσι και αλλιώς έχω μια αίσθηση οτι απο την αλλαγή ηγεσίας στη Redbull και μετά, Horner και Helmut δεν ειναι και πολύ δημοφιλείς, και προσπαθούν να τους ξεφορτώσουν. Αν έχει στο ελάχιστο βάση η καταγγελία, βλέπω το ξεφόρτωμα αυτό να γίνεται, και μάλιστα εύκολα.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 minutes ago, papp0us said:

Αν ισχύουν τα περι φωτογραφιών που έστειλε σε μέλος της ομάδας (πιθανότατα γένους θηλυκού) δεν είναι απλά θεματάκι, αλλα θεματάρα.

Έτσι και αλλιώς έχω μια αίσθηση οτι απο την αλλαγή ηγεσίας στη Redbull και μετά, Horner και Helmut δεν ειναι και πολύ δημοφιλείς, και προσπαθούν να τους ξεφορτώσουν. Αν έχει στο ελάχιστο βάση η καταγγελία, βλέπω το ξεφόρτωμα αυτό να γίνεται, και μάλιστα εύκολα.

Οταν κερδίζουν και μέχρι κερδίζουν δεν πιστεύω να τούς κουνάει κανένας 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρασκευη: FP + Sprint Quali

Σαββατο: Sprint και μετά GP Quali και μετά Parc Ferme.

Οπότε αν έκαναν λάθος setup, μετά το Sprint μπορούν να το αλλάξουν. 

1 ώρα πριν, papp0us είπε

 

Η Sauber άλλαξε σε αναρτήσεις σαν RB και McLaren: μπροστά pullrod, πίσω pushrod.

  • Like 3
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eκανα την εγγραφή στο Αnt1+. Παρόλο που έβαλα το κουπόνι στο κουτάκι, είναι σαν να μην το πήρε. Προχώρησα στην αγορά της 9μηνης συνδρομής με καταχώρηση κάρτας (με μικρό υπόλοιπο εννοείται). Δε χρεώθηκα τίποτα καθώς υπήρχε η περίοδος 7ημερης δοκιμης. Μετά πήγα στις ρυθμίσεις του λογαριασμού κι έβαλα το κουπόνι, όλα κομπλέ. 

Αλλά έτσι όπως είναι η διαδικασία... αν καταργηθεί η 7ημερη περίοδος δοκιμής, θα τραβήξουν 40 ευρώ στην εγγραφή (αν έχει η κάρτα υπόλοιπο) και μετά την καταχώρηση του κουπονιού θα περιμένετε να πάρετε τα λεφτά πίσω. Η ακόμα χειρότερα μπορεί να κρατήσουν τα λεφτά ώστε να συνεχιστεί η συνδρομή μετά το 9μηνο, δε ξέρω τι λένε οι όροι. 

Για αυτό προτείνω σε όλους να ενεργοποιήσετε τώρα τη συνδρομή, πιάνει ημερολογιακά και τη Βραζιλία. Μόνο το Λας Βέγκας θα χάσετε...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, papp0us είπε

Αν ισχύουν τα περι φωτογραφιών που έστειλε σε μέλος της ομάδας (πιθανότατα γένους θηλυκού) δεν είναι απλά θεματάκι, αλλα θεματάρα.

Έτσι και αλλιώς έχω μια αίσθηση οτι απο την αλλαγή ηγεσίας στη Redbull και μετά, Horner και Helmut δεν ειναι και πολύ δημοφιλείς, και προσπαθούν να τους ξεφορτώσουν. Αν έχει στο ελάχιστο βάση η καταγγελία, βλέπω το ξεφόρτωμα αυτό να γίνεται, και μάλιστα εύκολα.

Εκτός ότι μπορεί να τον διώξουν αν ισχύει το δημοσίευμα βλέπω γενική κατάρρευση... Εκτός και αν το θάψουν, δώσουν λεφτά στο πιθανόν θύμα για να συνεχίζουν να κερδίζουν...

Επεξ/σία από WestMan_swiftsport
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, WestMan_swiftsport είπε

Εκτός ότι μπορεί να τον διώξουν αν ισχύει το δημοσίευμα βλέπω γενική κατάρρευση... Εκτός και αν το θάψουν, δώσουν λεφτά στο πιθανόν θύμα για να συνεχίζουν να κερδίζουν...

Συνεχίζω να θεωρώ οτι το ατόπημα σαν ατόπημα θα ειναι αστείο. Δεν ξέρω κιολας βέβαια, απλά θα μου φαινόταν τελείως αστείο να στέλνει dick pics δεξιά αριστερά μέσα στην ομάδα ο Horner. Να μιλούσαμε για τον Steiner να το σκεφτώ λιγο παραπάνω.

Εδώ και σχεδόν έξι μήνες, φαίνεται οτι υπάρχει κούρσα στη Redbull ανάμεσα σε Horner και Marko. Έχω διαβάσει ίσα με 10 φορές οτι ψάχνουν να διώξουν τον Marko, επειδή δεν τον θέλει ο Horner, κάτι που αποκλείεται να βγαίνει τυχαία.

Αν ειχαν σκοπό να το θάψουν δε θα το είχαμε μάθει ποτέ. Εσωτερική είναι η διαδικασία, και την άφησαν να διαρρεύσει, πράγμα που σημαίνει οτι μάλλον προσπαθούν να πιέσουν τον Horner να παραιτηθεί απο μόνος του (ήδη υπάρχουν δημοσιεύματα που λένε ότι του το ζήτησαν) 

Δεν ξέρω που θα καταλήξει, αλλα νομίζω το νέο αφεντικό μετά τον Dietrich, μάλλον θέλει να φέρει δικό του κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Της ύψωσε τη φωνή του, σύμφωνα με ένα σενάριο, οπότε ναι, θα καταρρεύσει άμεσα η Red Bull Racing (και η Toro Rosso MASTER CARD μαζί βέβαια) και ο Verstappen θα γίνει ταξιτζής με διπλο-βάρδυες για να τα βγάλει πέρα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, papp0us είπε

Συνεχίζω να θεωρώ οτι το ατόπημα σαν ατόπημα θα ειναι αστείο. Δεν ξέρω κιολας βέβαια, απλά θα μου φαινόταν τελείως αστείο να στέλνει dick pics δεξιά αριστερά μέσα στην ομάδα ο Horner. Να μιλούσαμε για τον Steiner να το σκεφτώ λιγο παραπάνω.

Εδώ και σχεδόν έξι μήνες, φαίνεται οτι υπάρχει κούρσα στη Redbull ανάμεσα σε Horner και Marko. Έχω διαβάσει ίσα με 10 φορές οτι ψάχνουν να διώξουν τον Marko, επειδή δεν τον θέλει ο Horner, κάτι που αποκλείεται να βγαίνει τυχαία.

Αν ειχαν σκοπό να το θάψουν δε θα το είχαμε μάθει ποτέ. Εσωτερική είναι η διαδικασία, και την άφησαν να διαρρεύσει, πράγμα που σημαίνει οτι μάλλον προσπαθούν να πιέσουν τον Horner να παραιτηθεί απο μόνος του (ήδη υπάρχουν δημοσιεύματα που λένε ότι του το ζήτησαν) 

Δεν ξέρω που θα καταλήξει, αλλα νομίζω το νέο αφεντικό μετά τον Dietrich, μάλλον θέλει να φέρει δικό του κόσμο.

Το έχω διαβάσει και εγώ οτι δεν θέλουν τον Marko. Το τι έχει γίνει πραγματικά δεν πρόκειται ποτέ να μάθουμε παρά μόνο εικασίες να κάνουμε βάσει αυτών που διαβζουμε. Μπορεί να ισχύει και αυτό ότι το καινούργιο αφεντικό θέλει δικά του άτομα...

Το μόνο "σίγουρο" είναι ότι η Red Bull αν ισχύει αυτό θα καταρρεύσει.. 

Αν γίνει αυτό να ξεκινήσει απο τώρα τις επαφές η Ferrari με τον Newey μπας και πάρουμε κανένα πρωτάθλημα 😂😂😂😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Gulik είπε

Της ύψωσε τη φωνή του, σύμφωνα με ένα σενάριο, οπότε ναι, θα καταρρεύσει άμεσα η Red Bull Racing (και η Toro Rosso MASTER CARD μαζί βέβαια) και ο Verstappen θα γίνει ταξιτζής με διπλο-βάρδυες για να τα βγάλει πέρα. 

Στο σχολείο της μικρής πάντως ψάχνουν οδηγό για το μίνι μπάς. Αν χρειαστεί λέω μια καλή κουβέντα για το παιδί.

44 λεπτά πριν, ghostrider είπε

γατακια η RΒ δεν θα καταρευσει. Εχει ετοιμο τον διαδοχο 

image.jpeg.5868aed054dd894da8be38898847c2d5.jpeg

Όσο υπάρχει μπινοτος ελεύθερος δεν υπάρχει λόγος να το συζητάμε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...