Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2024


ASFE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για ποιο λόγο έφαγε άκυρο η Andretti. 

https://www.gazzetta.gr/gmotion/2300688/f1-o-pragmatikos-logos-aporripsis-tis-andretti-cadillac

Θα πάρω το μέρος της Andretti. Θα προτιμούσα να μπει μια νέα ομάδα παρά να έχει η RB και δεύτερη που απλά γεμίζει το grid. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ολη η πιεση ειναι για να μην χασουν τα λεφτα. αλλο το μοιρασμα στα 10 αλλο στα 11. ισως και πιεση στον haas να πουλησει επιτελους

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, papoys1 είπε

Πιστεύω θα το έκανε από πέρισυ αλλά ήταν η πρώτη χρονιά και φοβόταν καμια στραβή με το συνδρομητικό. Πριν λίγο το κοίταζα και είδα το πακέτο 40 για φέτος από 30 που είχε πέρισυ. Το θέμα με μένα δεν ξέρω Αγγλικά και δεν έχω εναλλακτικές οπότε βλέπω να μας το παίρνει το 40άρι ο ΑΝΤ1.

εχει δωσει η δεη 9 μηνες δωρεαν. δεη εχει η μιση ελλαδα και βαλε. ζητηστε να σας δωσουν ενα κωδικο. ο κωδικος δεν ειναι παντρεμενος με τον ιδιοκτητη του σπιτιου που εχει δεη. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, basilis_k6 είπε

εχει δωσει η δεη 9 μηνες δωρεαν. δεη εχει η μιση ελλαδα και βαλε. ζητηστε να σας δωσουν ενα κωδικο. ο κωδικος δεν ειναι παντρεμενος με τον ιδιοκτητη του σπιτιου που εχει δεη. 

Πρώτη φορά το ακούω . Βασίλη ΔΕΗ έχω παραδοσιακός πάντα. Πως γίνεται;;; Για δώσε περισσότερα. Παίρνεις τηλέφωνο και ζητάς κωδικό για φόρμουλα 1. Μάλιστα πρόσφατα έβαλα και νέα σύνδεση στο διαμέρισμα του γιου με έξυπνο μετρητή.

21 ώρες πριν, dtk-386 είπε

Με τίποτα ΑΝΤ+. Επιτρέπεται να μην υπάρχει στην ελεύθερη τηλεόραση καθόλου; 

 

19 ώρες πριν, dtk-386 είπε

Τότε θα το βλέπουν μόνο οι σκληροπυρινικοί. Και με το περσινό ενδιαφέρον yawn.gif ο πάτος δεν θα έχει όριο για την Φ1.

Έχουν το μαχαίρι έχουν και το καρπούζι. 'Οταν έχει  στερέψει στην κυριολεξία η προβολή θεαμάτων (καλή ταινία ή σειρά δεν θυμάμαι από πότε έχω να δω) δυστυχώς και το παραμικρό ενδιαφέρον θέαμα θα μας το δίνουν επί πληρωμή.

Επεξ/σία από papoys1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, papoys1 είπε

Πρώτη φορά το ακούω . Βασίλη ΔΕΗ έχω παραδοσιακός πάντα. Πως γίνεται;;; Για δώσε περισσότερα. Παίρνεις τηλέφωνο και ζητάς κωδικό για φόρμουλα 1. Μάλιστα πρόσφατα έβαλα και νέα σύνδεση στο διαμέρισμα του γιου με έξυπνο μετρητή.

 

Έχουν το μαχαίρι έχουν και το καρπούζι. 'Οταν έχει  στερέψει στην κυριολεξία η προβολή θεαμάτων (καλή ταινία ή σειρά δεν θυμάμαι από πότε έχω να δω) δυστυχώς και το παραμικρό ενδιαφέρον θέαμα θα μας το δίνουν επί πληρωμή.

Γράψε στο Google ΔΕΗ ant1+ και θα βρεις την προσφορά 

Απλα πρέπει να απαντήσεις σε ένα ερωτηματολόγιο 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, JLEE είπε

Η Mercedes θέλει ένα schumacher για να πάρει πάλι τα ινία!

Mick Schumacher!

Γερμανική ομάδα με Γερμανό οδηγό.

Χωρίς αυτοκίνητο θα παίρνει ξέρουμε όλοι τι 

Πρωταθλημα παίρνει ο συνδυασμός αυτοκινήτου και οδηγού 

Το ένα από τα 2 δεν φτάνει 

Βλεπε πχ Hamilton 
2 χρόνια δεν έχει αυτοκίνητο πως να πάρει πρωτάθλημα; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, papoys1 είπε

Πρώτη φορά το ακούω . Βασίλη ΔΕΗ έχω παραδοσιακός πάντα. Πως γίνεται;;; Για δώσε περισσότερα. Παίρνεις τηλέφωνο και ζητάς κωδικό για φόρμουλα 1. Μάλιστα πρόσφατα έβαλα και νέα σύνδεση στο διαμέρισμα του γιου με έξυπνο μετρητή.

 

Έχουν το μαχαίρι έχουν και το καρπούζι. 'Οταν έχει  στερέψει στην κυριολεξία η προβολή θεαμάτων (καλή ταινία ή σειρά δεν θυμάμαι από πότε έχω να δω) δυστυχώς και το παραμικρό ενδιαφέρον θέαμα θα μας το δίνουν επί πληρωμή.

Προτιμώ το f1tv από Πουρνάρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Nabuko είπε

Για ποιο λόγο έφαγε άκυρο η Andretti. 

https://www.gazzetta.gr/gmotion/2300688/f1-o-pragmatikos-logos-aporripsis-tis-andretti-cadillac

Θα πάρω το μέρος της Andretti. Θα προτιμούσα να μπει μια νέα ομάδα παρά να έχει η RB και δεύτερη τρίτη που απλά γεμίζει το grid. 

Fixed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 hours ago, papoys1 said:

 Πως γίνεται;;; Για δώσε περισσότερα.  .

Κάνεις login στο mydei κι έπειτα πατάς στον browser το  link https://myrewardscoupons.dei.gr/ 

Απαντάς στο ερωτηματολόγιο και μετά ενεργοποιείτε το κουπόνι του αντ1

Επεξ/σία από ekrepali
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα τεχνικά χαρακτηριστικά που παίζουν ρόλο σε αυτη τη γενια των μονοθεσιων, όπως πλέον έχουν γίνει γνωστά σε όλους για το πως κατάφερε η RB να έχει την καλύτερη πλατφόρμα, είναι συμπυκνωμενα σε αυτό εδώ το άρθρο. 

https://www.the-race.com/formula-1/f1-2024-car-design-trends-to-expect/

Μην το χάσει κανείς. 

TR-rb19-under-floor-1.jpg

Screenshot_20240205_141044_Chrome.jpg

2023-04-24-RBR-Suspension-Anti-Dive-1.png

2023-04-24-RBR-Suspension-Anti-Lift-1.png

  • Like 5
  • Thanks 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...