Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2024


ASFE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, ilias78 είπε

Διάβασα ότι ο τοτο μίλησε με το αλονσο για να πάει στην Mercedes. Ο οποίος όμως του είπε πως θέλει να δει πως θα τα πάει φέτος η aston martin κ μετά να αποφασίσει.

Αν λοιπον το αποφασισει, θα ειναι ενας αχώνευτος οδηγός, σε μια αχώνευτη ομάδα με ένα αχωνευτο διευθυντή. Τέλεια θα πάει αυτό.

Όχι και αχώνευτος ο Αλόνσο...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, ilias78 είπε

Αν λοιπον το αποφασισει, θα ειναι ενας αχώνευτος οδηγός, σε μια αχώνευτη ομάδα με ένα αχωνευτο διευθυντή.

Εντωμεταξύ έχουμε τον Verstappen με τον Horner και τον Marko σε μια ομάδα, που είναι ο καθένας ο ορισμός του αχώνευτου, και είχαμε ζεύγος τότο- χαμιλτον τόσα χρόνια. Και σε πείραξε ο Alonso;

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, papp0us είπε

Εντωμεταξύ έχουμε τον Verstappen με τον Horner και τον Marko σε μια ομάδα, που είναι ο καθένας ο ορισμός του αχώνευτου, και είχαμε ζεύγος τότο- χαμιλτον τόσα χρόνια. Και σε πείραξε ο Alonso;

Θα συμφωνήσω με το rb team. Ναι εινααι ο ορισμός κ μακραν οι leader της black list μου. Όπως κ για τον τοτο οπως προείπα. Ο Χάμιλτον όμως όχι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να δούμε ποιοι γιαλαντζί  φεραρικοι θα γονατίσουν για ν αποδεχθούν τον κλάψα.  Πήραμε το σαπάκι και τον χρυσοπληρώσαμε για να κάνουν μπίζνες στα social και στο χρηματιστήριο. Έχουν και πρόγραμμα εξέλιξης νέων οδηγών τρομάρα τους.

Ο Αλονσο είναι ο μεγαλύτερος οδηγός που πέρασε από την Ferrari στην σύγχρονη ιστορία της μετά τον Σουμαχερ. Και είναι τρομερό κατόρθωμα γιατι επι Σουμι τον μισούσαμε. Κατάφερε ομως να το γυρίσει και να τον λατρεψουμε εξίσου. Να σέβεστε γιαλαντζί φεραρικοι. Κάποιοι έχουμε κλάψει με Αλονσο στα πέτρινα χρόνια της Ferrari και δεν έχουμε μνήμη χρυσόψαρου.

IMG-1207.jpg
 

IMG-1208.jpg

Επεξ/σία από Lotof
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποστηριζω φεραρι απο εποχη σουμαχερ αλλα οχι με φανατισμο κλπ. Αν μου αρεσει ενας οδηγος πχ ρικυ, γκασλι , τοτε ανετα τον υποστηριζω οταν βλεπω τον αγωνα. 

Ο σερ ηταν παντα αχωνευτος και ομολογω πως δεν περιμενα να ξενερωσω τοσο που ηρθε στην φεραρι μιας και οπως ειπα δεν ειμαι φανατικος. Ουτε πιστευω οτι ερχομενος θα αλλαξει η φεραρι σε μια μερα και θα κανει 1-2 συνεχεια. Πιο πολυ μου κανει για κινηση εντυπωσιασμου, κυρους , ανεβασμα μετοχων, ντορος στο netflix κλπ. 

Ιδωμεν βεβαια στην πραξη τι θα γινει...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Αλόνσο τον συμπαθούσα πάντα σαν προσωπικότητα και φυσικά σαν κορυφαίο οδηγό όμως αν ομάδες όπως η Mercedes ψάχνεται σε οδηγούς 43+ ετών (το 25) τότε υπάρχει μεγάλο πρόβλημα στην F1. 

Τα ίδια ισχύουν και για τους κόκκινους. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσοχή όσοι έχετε απενεργοποιήσει την αυτόματη ανανέωση στο F1TV... αν μπείτε στη καρτέλα της συνδρομής μέσα απ'το app, ενεργοποιείται ξανά η αυτόματα ανανέωση. Και μετά πρέπει να την ξανακυρώσετε απ'την ιστοσελίδα.

3.jpg.6c136550b748fe877bf3d62f9a37f6e3.jpg

Και η κάρτα δε μπορεί να αφαιρεθεί όσο τρέχει ακόμα η συνδρόμη (μέχρι τη λήξη). Μπορεί και μετά τη λήξη να μην υπάρχει επιλογή να αφαιρεθεί η κάρτα, ώστε να με ένα λάθος κλικ στην εφαρμογή να ενεργοποιηθεί νέα συνδρομή 1 έτους.

Εγώ για να ακυρώσω οριστικά τη συνδρομή, μίλησα με agent στο chat. Το έκανε χειροκίνητα και ήρθε το παρακάτω email.

4.jpg.d4aaf3777151b9a6fa8a27c47a7f574f.jpg

Εν συνεχεία ζήτησα να διαγράψουν χειροκίνητα τα στοιχεία της κάρτας απ'τη database.

 

Επεξ/σία από ekrepali
  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να καταθεσω και εγω την αποψη μου. Ο σερ κλαψας στην φοραδα της καρδιας
μου ακουγεται σαν κακογουστο αστειο.
Εξωαγωνιστικα προφανως η μετοχη της φοραδας και το buzz θα πανε στα υψη.
Απο την αλλη η αναμενομενη γκρινια του μπορει να βαλει φωτια στο μαρανελο.
υτος που εχει να χασει/κερδισει παντως τα περισσοτερα ειναι ο εκλερακης.
Πρεπει να μεινει ολη τη σεζον στα καλυτερα του. Θα αναμετρηθει με "ιδιο" μονοθεσιο
με ενα οδηγο που και δυσκολα θα δεχθει να ειναι "2", που ξερει να παιζει το πολιτικο
παιχνιδι (Η Φοραδα εκει ειναι μονιμη πρωταθλητρια) και που αργος δεν ειναι.
Στην Φ1 ο μονος σου αντιπαλος ειναι ο team mate σου οπως ενιωσε καλα ο τσεκο
οταν μετα την καλη αρχη της σεζον τον φτυσαν και οι πετρες της RB. 
Θελω να δω αν θα ευχαριστηθω ποντιουμ του sir με τα κοκκινα και προς το παρων
αυτο φανταζει δυσκολο. 

Επεξ/σία από ghostrider
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ο γλυκούλης κάνει πάρτι με τον ΣΕΡ τότε η πρώτη δικαιολογία θα είναι η ηλικία του και πως αν ήταν στην πρώτη νιότη του τότε τα πράγματα θα ήταν αλλιώς 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...