Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2024


ASFE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, sattack said:

Πέρυσι κάπου Οκτώβριο Νοεμβριο:

- η γυναίκα μου: θα πάει ο Hamilton στη Ferrari!?

- εγω: Αποκλείεται! Αλλωστε ανανεωσε στη Merc

- εκεινη: μα το Tik Tok έχει βουηξει! 

- εγω: τρανταχτά γελια! 

 

Τώρα τελείωσα τη δουλειά και πρέπει να πάω σπίτι. Λέω να πάω καμμια βόλτα πρώτα, να φάω σε καμμια  Dominos, να περάσω από κάνα μπαράκι...

Πάνε για τσιγάρα και μην γυρίσεις ξανά 

IMG_0666.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, papp0us είπε

Δώσε το ακάουντ της γυναίκας σου και κάντης και 'κανα τοστ. Έχουμε τέτοιον Insider και τον έχεις κρυμμένο.

 

5 λεπτά πριν, vassilis018 είπε

Πάνε για τσιγάρα και μην γυρίσεις ξανά 

 

Φαντάσου  εγω το αγνόησα και το είχα ξεχάσει τελείως. 

Φυσικά οι γυναίκες θυμούνται τι είχαμε πει στις 23 Απριλίου 1996 στις 22:45 , οπότε σιγά μην ξεχναγε αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, papp0us είπε

Αλονσο στη Mercedes ένα χρόνο και μετά Antonelli. Πρώτοι το διαβάσατε εδώ 

Τώρα έχω αρχίσει να αναρωτιέμαι, λες να έχει σχέση με εκείνη στην ιστορία που είχε ξεκινήσει εκείνος ο Ισπανός δημοσιογράφος και όλοι νομίζαμε ότι εννοούσε τον Alonso να πάει στη RB? Μπας και τελικά αυτό που είχε μάθει ήταν για συζητήσεις Alonso - Merc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, sattack είπε

Τώρα έχω αρχίσει να αναρωτιέμαι, λες να έχει σχέση με εκείνη στην ιστορία που είχε ξεκινήσει εκείνος ο Ισπανός δημοσιογράφος και όλοι νομίζαμε ότι εννοούσε τον Alonso να πάει στη RB? Μπας και τελικά αυτό που είχε μάθει ήταν για συζητήσεις Alonso - Merc?

Θεωρώ οτι ο Αλόνσο παρα είναι μεγάλη Αλεπού για να ΜΗΝ έχει ήδη χώσει μουσούδα στην Mercedes μετά απο τέτοια εξέλιξη. Και δε βλέπω και κάποιον χαμένο εδώ. Η Merc παίρνει έναν εξαιρετικό οδηγό σε ηλικία που δεν κλείνει το δρόμο στους επόμενους, γιατι εντάξει και βιονικός να είναι δύσκολα τον βλέπω να συνεχίζει και για το '26 , χωρίς να χρειάζεται να του υποσχεθεί νίκες η ντε και καλά αυτοκίνητο για βάθρα. Από την Αστον Μάρτιν έρχεται, πόσες απαιτήσεις να έχει;

Την ίδια ώρα ο Alonso βρίσκει αυτοκίνητο της προκοπής για τα τελειώματα, και μπορεί να το παίζει και αφεντικό στον Rusell. 

Γουιν γουιν η φάση.

Επεξ/σία από papp0us
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, papp0us είπε

Θεωρώ οτι ο Αλόνσο παρα είναι μεγάλη Αλεπού για να ΜΗΝ έχει ήδη χώσει μουσούδα στην Mercedes μετά απο τέτοια εξέλιξη.

Ο Αλόνσο δεν χρειάζεται να ψαχτεί ο ίδιος. Τον ψάχνουν οι άλλοι 😄

Ted Kravitz reports Toto Wolff was in contact with Fernando Alonso’s inner circle in the last few hours.

Alonso is reportedly waiting to see Aston Martin‘s progress in 2024 before deciding anything.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Nabuko είπε

Ο Αλόνσο δεν χρειάζεται να ψαχτεί ο ίδιος. Τον ψάχνουν οι άλλοι 😄

Ted Kravitz reports Toto Wolff was in contact with Fernando Alonso’s inner circle in the last few hours.

Alonso is reportedly waiting to see Aston Martin‘s progress in 2024 before deciding anything.

Χωρις συμβόλαιο του χρόνου θα ειναι ο Alonso, ο Sainz, ο Ocon και ο Albon.

Αν γινόταν φέτος η αλλαγή, θα έβαζα ολο το χρήμα στον Alonso. Για το χρόνου νομίζω οτι θα είναι ντέρμπι για το ποιον θα πάρουν. Και ο Sainz και ο Albon είναι καλοί οδηγοί, και o Alonso θα είναι πλέον 43 στα 44. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, papp0us είπε

Χωρις συμβόλαιο του χρόνου θα ειναι ο Alonso, ο Sainz, ο Ocon και ο Albon.

Αν γινόταν φέτος η αλλαγή, θα έβαζα ολο το χρήμα στον Alonso. Για το χρόνου νομίζω οτι θα είναι ντέρμπι για το ποιον θα πάρουν. Και ο Sainz και ο Albon είναι καλοί οδηγοί, και o Alonso θα είναι πλέον 43 στα 44. 

ocon παιδι του toto , albon θελει αιμα ετσι οπως τον πεταξαν απο rb και ο αλονσο ειναι αλονσο οποτε της εκδιδομενης γυναικος το σιδηρουν κιγκλιδωμα!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sattack είπε

 

Φαντάσου  εγω το αγνόησα και το είχα ξεχάσει τελείως. 

Φυσικά οι γυναίκες θυμούνται τι είχαμε πει στις 23 Απριλίου 1996 στις 22:45 , οπότε σιγά μην ξεχναγε αυτό...

image.png.b4ec072c90c195c895e1cb017eb2f8f5.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, papp0us είπε

Παρακάλα μπας και σας κάνει ομάδα ο "ράπερ" γιατι ειναι η τελευταία σας ελπίδα.

Αν και δεν είμαι "οπαδός" του κοτσίδα, το μόνο που με "παρηγορεί" είναι αυτό. Από την άλλη θα βαρεθούμε να τον ακούμε να "κλαψουρίζει" όλη την ώρα. :blink:

Επεξ/σία από specre
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...