Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2024


ASFE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, ghostrider είπε

στον ασυρματο ο russell ειπε οτι τα λαστιχα του δεν βγαινουν μεχρι τελους. τους ζητησε αν κανει πιτ να δωσει τη θεση ο λουις πισω. του απαντησαν οτι δεν θα το κανει και οτι η αποφαση για το αν θελει λαστιχα ειναι δικη του. Τελικα μπηκε.

Και γιατί να δώσει την θέση; 
Είπαμε ομάδα αλλά όχι και να κάνει 20 δευτερόλεπτα πίσω 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύκολα ή δύσκολα ο Max θα πάρει το πρωτάθλημα οδηγών. Για το κατασκευαστών έχω πλέον αμφιβολίες. Ξεκάθαρα η Redbull έχει τον χειρότερο δεύτερο οδηγό από τους άλλους δύο διεκδικητές (Ferrari & McLaren). 

Οι Mercedes καθαρά κομπάρσοι. Χθες πέρασαν 25 laps μέχρι να ασχοληθεί ο σκηνοθέτης μαζί τους. 

P. S Ρε μαλάκ@ς εκεί στον ANT1 με κολλύριο ήμουν χθες. Έκατσα βραδάκι να δω τον αγώνα στο ANT1+ και από το χρώμα ξεχώριζα τα μονοθέσια. Αν δεν ήταν τσάμπα θα καβαλούσα την Ascona και θα ερχόμουν να σας... 🤬 Καθίκια 😋

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@liakinen racereplay[dot]net (θα σε κανει redirect)

βάλε κανα adblock καλού κακού. Έχω καιρό να το χρησιμοποιήσω (γιατί τα έχωσα στην F1) αλλά εκεί είναι, δουλεύει και μάλλον είναι καλύτερο του ANT1

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 minutes ago, liakinen said:

Εύκολα ή δύσκολα ο Max θα πάρει το πρωτάθλημα οδηγών. Για το κατασκευαστών έχω πλέον αμφιβολίες. Ξεκάθαρα η Redbull έχει τον χειρότερο δεύτερο οδηγό από τους άλλους δύο διεκδικητές (Ferrari & McLaren). 

Οι Mercedes καθαρά κομπάρσοι. Χθες πέρασαν 25 laps μέχρι να ασχοληθεί ο σκηνοθέτης μαζί τους. 

P. S Ρε μαλάκ@ς εκεί στον ANT1 με κολλύριο ήμουν χθες. Έκατσα βραδάκι να δω τον αγώνα στο ANT1+ και από το χρώμα ξεχώριζα τα μονοθέσια. Αν δεν ήταν τσάμπα θα καβαλούσα την Ascona και θα ερχόμουν να σας... 🤬 Καθίκια 😋

Ειναι η αναλυση του ΑΝΤ1+ στο 24Κ αλλα εχουν τον σκοπο τους,κανεις benchmark στην οραση σου,δωρεαν,χωρις να σε ταλαιπωρει καθολου:lol:

Μεγαλο like για την Ascona,στα παιδικα μου χρονια μαθαινα στο Manta A του πατερα μου αμαξι λατρεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, liakinen είπε

Έκατσα βραδάκι να δω τον αγώνα στο ANT1+ και από το χρώμα ξεχώριζα τα μονοθέσια.

Το bitrate και η ανάλυση στο replay είναι στα τάρταρα, δεν μπορείς να δεις. Καλύτερα κατέβασε τον αγώνα από διάφορες πηγές ή συνδρομή σε F1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, newlynx είπε

Το bitrate και η ανάλυση στο replay είναι στα τάρταρα, δεν μπορείς να δεις. 

Αυτό είναι που με τρελαίνει. Στο Live αν και είναι χάλια σε σχέση με την μετάδοση της ΕΡΤ που είχαμε και δεν μας άρεσε, τουλάχιστον βλεπόταν. Στο ανέβασμα που κάνουν αργότερα είναι απάτη για αυτούς που πληρώνουν και ντροπή για εμάς στο τσάμπα. Λες και την ανεβάζει φοιτητής στα γρήγορα με 24 άρα σύνδεση και από τον σκληρό του και κατεβάζει ποιότητα για χρόνο και χώρο. 

Το ERTFLIX είναι BBC μπροστά τους. 

  • Like 2
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, liakinen είπε

Αυτό είναι που με τρελαίνει. Στο Live αν και είναι χάλια σε σχέση με την μετάδοση της ΕΡΤ που είχαμε και δεν μας άρεσε, τουλάχιστον βλεπόταν. Στο ανέβασμα που κάνουν αργότερα είναι απάτη για αυτούς που πληρώνουν και ντροπή για εμάς στο τσάμπα. Λες και την ανεβάζει φοιτητής στα γρήγορα με 24 άρα σύνδεση και από τον σκληρό του και κατεβάζει ποιότητα για χρόνο και χώρο. 

Το ERTFLIX είναι BBC μπροστά τους. 

Εγώ βλέπω από το MacBook τα live και είναι μια χαρά 

Τα ανεβασμένα τα έχουν χαμηλή ποιότητα ναι και σε κουράζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, liakinen είπε

Αυτό είναι που με τρελαίνει. Στο Live αν και είναι χάλια σε σχέση με την μετάδοση της ΕΡΤ που είχαμε και δεν μας άρεσε, τουλάχιστον βλεπόταν. Στο ανέβασμα που κάνουν αργότερα είναι απάτη για αυτούς που πληρώνουν και ντροπή για εμάς στο τσάμπα. Λες και την ανεβάζει φοιτητής στα γρήγορα με 24 άρα σύνδεση και από τον σκληρό του και κατεβάζει ποιότητα για χρόνο και χώρο. 

Το ERTFLIX είναι BBC μπροστά τους. 

Δεν ειναι μόνο η F1. Δοκίμασα να δω μια ταινία και ήταν σαν να έβλεπα απο πειρατικό site.

  • Like 3
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, vorlon68 είπε

Δεν ειναι μόνο η F1. Δοκίμασα να δω μια ταινία και ήταν σαν να έβλεπα απο πειρατικό site.

Σε αντίθεση με το ERTFLIX που από άποψη ποιότητας εικόνας και όχι μόνο (έχει σοβαρά ντοκιμαντέρ) είναι πάρα πολύ καλό. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, sattack είπε

Εγώ ήθελα να σχολιάσω, pontium με γύρο στην πλάτη και ο 4ος με 2 γύρους. 

Καλά είμαστε τώρα...

Και καμιά 15ριά εγκαταλείψεις. 

Επεξ/σία από Stergios74
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Stergios74 είπε

Και καμιά 15ριά εγκαταλείψεις. 

Σωστό μεν, αλλά τώρα ούτε ο Sar δεν τρώει 2 γύρους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, sattack είπε

Σωστό μεν, αλλά τώρα ούτε ο Sar δεν τρώει 2 γύρους. 

Πρόπερσι είχαμε τέτοια φαινόμενα να τρώνε 1-2 γύρους αλλά οι πρώτοι ήταν πολύ κοντά μεταξύ τους πολλές φορές 

Φετος πλέον έχουμε έρθει σε καλό επίπεδο απλά στις στενές πίστες δεν γίνονται προσπεράσματα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...