Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2024


ASFE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, ASFE said:

o εχει και πιτσα ντομινο :P

Και γω μπορω να ενεργοποιησω..δεν το περιμενα. Λεει ισχυει εως 28/02.

Οποτε καλυτερα να ενεργοποιηθει τοτε.

23/11 είναι το Las Vegas, οπότε αν το ενεργοποιήσεις στις 26/2, θα ισχύει η συνδρομή μέχρι 25/11.

Οπότε απ'τις 26/2 ως τις 28/2 έχεις 3 μέρες περιθώριο να επικοινωνήσεις με τον Αντ1 σε περίπτωση που υπάρχει πρόβλημα με το κουπόνι.

Κι από 23/11 μετά η λήξη του αγώνα μέχρι 25/11 θα έχεις περιθώριο να ακυρώσεις τη συνδρομή.

Εγώ δε θα το αφήσω για τελευταία στιγμη... θα το εξαργύρωσω 6/2, να πιάσω μέχρι τη Βραζιλία... κι ας δω το Las Vegas στο ελεύθερο με διαφημίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς ΔΕΗ. Ζήτησε υποχρεωτικά κάρτα (μηδενική χρέωση) και δούλεψε μόνο μέσω Chrome (δάκτυλος McLaren).

Παρόλα αυτά, ενώ έλεγε 9 μήνες δωρέαν, στο λογαριασμό μου γράφει:

Ημερομηνία επόμενης χρέωσης 29/02/2024

Αν προσπαθήσω να βάλω τον κωδικό της ΔΕΗ μετά:

image.png.eca02c097faf08996ca85d050e947bee.png

Μάλλον δε θα έχω την τύχη να ακούσω τον Πουρνάρ χωρίς διαφημίσεις φέτος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, ekrepali είπε

23/11 είναι το Las Vegas, οπότε αν το ενεργοποιήσεις στις 26/2, θα ισχύει η συνδρομή μέχρι 25/11.

Οπότε απ'τις 26/2 ως τις 28/2 έχεις 3 μέρες περιθώριο να επικοινωνήσεις με τον Αντ1 σε περίπτωση που υπάρχει πρόβλημα με το κουπόνι.

Κι από 23/11 μετά η λήξη του αγώνα μέχρι 25/11 θα έχεις περιθώριο να ακυρώσεις τη συνδρομή.

Εγώ δε θα το αφήσω για τελευταία στιγμη... θα το εξαργύρωσω 6/2, να πιάσω μέχρι τη Βραζιλία... κι ας δω το Las Vegas στο ελεύθερο με διαφημίσεις.

Ίσως και να μην προλάβεις. Λέει μεν μέχρι τέλος  Φεβρουαρίου θα τρέχει η προσφορά αλλά αλλού λέει και μέχρι εξαντλήσεως κουπονιών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, sunseeker είπε

Ίσως και να μην προλάβεις. Λέει μεν μέχρι τέλος  Φεβρουαρίου θα τρέχει η προσφορά αλλά αλλού λέει και μέχρι εξαντλήσεως κουπονιών.

δεν εχει λογικη να εχεις κουπονι στα χερια αλλα να μην δουλεψει. ισως να σταματησουν να δινουν κουπονια απλως. εχω την εντυπωση παντως οτι ολοι έχουμε το ίδιο ακριβως αριθμο κουπονιου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 30/01/2024 at 17:17, Gulik said:

Στενό μαρκάρισμα της Red Bull προς τον Sainz, για το 2025.

 

 Οι φήμες δίνουν και παίρνουν, αφού είμαστε εκτός αγωνιστικής δράσης, ακόμα, αλλά το συγκεκριμένο σενάριο "έχει ψωμί". 

ενδιαφερον....δεν λέγαν όλοι Audi?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, mandos said:

 

Παρόλα αυτά, ενώ έλεγε 9 μήνες δωρέαν, στο λογαριασμό μου γράφει:

Ημερομηνία επόμενης χρέωσης 29/02/2024

Έχει διευκρινιστεί... θα ανανεωθεί αυτόματα 8 φορές δωρεάν.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.sdna.gr/auto-moto/1166089_kolpo-gkroso-apo-tin-ferrari-fernei-sto-maranelo-ton-hamilton

 

Λέω και εγω, πολύ ήσυχα περνούσε η σεζόν.

Αν ισχύει, πάλι κάρο έφτιαξε ο τοτος, η μόνη σας ελπίδα για αγωνία φέτος, είναι η ιστορική, η μεγάλη, η τρομερή αρμαδα από το Woking, Ηηηηηηηηηηηηη ( όλοι μαζιιιιιι) 

 McLareeeeeeennn

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://f1fan.gr/στοπ-στην-andretti-από-τη-f1/

 

Τελικά έφαγε άκυρο η Andretti προς το παρόν...

1 ώρα πριν, papp0us είπε

https://www.sdna.gr/auto-moto/1166089_kolpo-gkroso-apo-tin-ferrari-fernei-sto-maranelo-ton-hamilton

 

Λέω και εγω, πολύ ήσυχα περνούσε η σεζόν.

Αν ισχύει, πάλι κάρο έφτιαξε ο τοτος, η μόνη σας ελπίδα για αγωνία φέτος, είναι η ιστορική, η μεγάλη, η τρομερή αρμαδα από το Woking, Ηηηηηηηηηηηηη ( όλοι μαζιιιιιι) 

 McLareeeeeeennn

Αν είναι να πάρουμε πρωτάθλημα (😂😂😂😂) ας έρθει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, WestMan_swiftsport είπε

https://f1fan.gr/στοπ-στην-andretti-από-τη-f1/

 

Τελικά έφαγε άκυρο η Andretti προς το παρόν...

Αν είναι να πάρουμε πρωτάθλημα (😂😂😂😂) ας έρθει 

Εχουμε εδω ενα @papp0us. Να βαλουμε και δευτερο στην ομαδα? Σωνει και καλα να κολλησει τελευταια ενσημα με τη φερραρι για να του κανουν δωρο μια? Γκρρρρρ. Αυτοι στο μαρανελο θα με κανουν να υποστηριξω mclaren (μπρρρρρρρρρ) οπως παει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παίδες πρέπει να είναι επίσημο

Σκέφτομαι Hamilton στο τιμόνι και μηχανικό της Ferrari στην άλλη άκρη του Pitwall και δακρύζω απο χαρά. Πάω να ανανεώσω απο τώρα το F1TV για το 2025.

Plan A, what do you think about Plan A?

Επεξ/σία από papp0us
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνεται το μεγάλο όνειρο του Hamilton πραγματικότητα (όπως έχει δηλώσει τόσες φορές), το να οδηγήσει για την Ferrari.

Θα έχουμε τρομερό ντόμινο σε συμβόλαια και μετακινήσεις σε ολόκληρο το grid τώρα, εφόσον έσκασε τέτοια βόμβα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...