Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2024


ASFE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 λεπτά πριν, Gulik είπε

 

Μεγάλη προσοχή μην σας "τραβήξουν" πληρωμή από την κάρτα και μετά κάνουν την πάπια, ακριβώς όπως είχε συμβεί και στο παγκόσμιο κύπελλο ποδοσφαίρου. 

Δεν το ενεργοποίησα ακόμα 

Λεει ενεργοποίηση έως 28/2

Ποτε ξεκινάνε οι αγώνες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Tasos19s είπε

Δεν το ενεργοποίησα ακόμα 

Λεει ενεργοποίηση έως 28/2

Ποτε ξεκινάνε οι αγώνες; 

 Τα πρώτα δοκιμαστικά είναι στις 29 Φλεβάρη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

  

1 hour ago, Tasos19s said:

Έβγαλε κουπόνι 9 μήνες δωρεάν ant1+ 

πρέπει να απαντήσεις σε ένα ερωτηματολόγιο του my dei 

 

https://myrewardscoupons.dei.gr/

Thanks, αλλά είμαστε σίγουροι πως το κουπόνι θα μας δώσει 9μηνη συνδρομή στο Ant1+ Value pack, ή θα δώσουν 9 x 1 μήνα στο απλό Αnt1+ που δεν έχει F1;

1 hour ago, Gulik said:

 

Μεγάλη προσοχή μην σας "τραβήξουν" πληρωμή από την κάρτα και μετά κάνουν την πάπια, ακριβώς όπως είχε συμβεί και στο παγκόσμιο κύπελλο ποδοσφαίρου. 

Εννοείται θα ακυρώσουμε πριν το 9μηνο, αλλά με το παγκόσμιο κύπελλο τι έπαιξε... τράβηξαν λεφτά εξαρχής;

49 minutes ago, Tasos19s said:

Δεν το ενεργοποίησα ακόμα 

Λεει ενεργοποίηση έως 28/2

Ποτε ξεκινάνε οι αγώνες; 

Αν ισχύει στο Value Pack, κι αν το ενεργοποιήσουμε στις 27/2... θα χάσουμε Κατάρ και Άμπου Ντάμπι. Μέχρι τότε θα το'χει πάρει το πρωτάθλημα ο Ολλανδός πάλι...

edit: Διάβασα στο techmaniacs πως είχαν ξαναδώσει ανάλογη προσφορά πέρυσι το Νοέμβριο και κάποιος άφησε σχόλιο πως το κουπόνι ήταν μη έγκυρο.

Δε θα το αφήσω τελευταία στιγμή να το ενεργοποιήσω, γιατί αν κάτσει στραβή... άντε μετά να βγάλουμε άκρη με την εξυπηρέτηση μέσω ηλεκτρονικών μηνυμάτων. Βλέπω στο πρόγραμμα 3/11 Βραζιλία, 23/11 Λας Βέγκας, 29/11 Κατάρ, 8/12 Άμπου Ντάμπι. Θα δοκιμάσω να κάνω εγγραφή στις 5/2... δε πειράζει ας πάει χαμένο το Λας Βέγκας.

Επεξ/σία από ekrepali
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

Καλος ο Πουρναρακης τωρα????????? (Και εγω απο εκει θα βλεπω) 🤣

Εγώ πάντα έλεγα οτι ο ANT1+ είναι ο καλύτερος τρόπος να απολαύσει κάποιος την F1 σε όλο της το μεγαλείο. ΚΑΙ 200€ ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΟΥΣΑΝ ΘΑ ΤΑ ΕΔΙΝΑ, ΤΙ F1TV ΤΩΡΑ. Ωπ, ένας κωδικός για τσάμπα Ant1+ . Πάντα το έλεγα εγώ, πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, ekrepali είπε

  

https://myrewardscoupons.dei.gr/

Thanks, αλλά είμαστε σίγουροι πως το κουπόνι θα μας δώσει 9μηνη συνδρομή στο Ant1+ Value pack, ή θα δώσουν 9 x 1 μήνα στο απλό Αnt1+ που δεν έχει F1;

Εννοείται θα ακυρώσουμε πριν το 9μηνο, αλλά με το παγκόσμιο κύπελλο τι έπαιξε... τράβηξαν λεφτά εξαρχής;

Αν ισχύει στο Value Pack, κι αν το ενεργοποιήσουμε στις 27/2... θα χάσουμε Κατάρ και Άμπου Ντάμπι. Μέχρι τότε θα το'χει πάρει το πρωτάθλημα ο Ολλανδός πάλι...

edit: Διάβασα στο techmaniacs πως είχαν ξαναδώσει ανάλογη προσφορά πέρυσι το Νοέμβριο και κάποιος άφησε σχόλιο πως το κουπόνι ήταν μη έγκυρο.

Δε θα το αφήσω τελευταία στιγμή να το ενεργοποιήσω, γιατί αν κάτσει στραβή... άντε μετά να βγάλουμε άκρη με την εξυπηρέτηση μέσω ηλεκτρονικών μηνυμάτων. Βλέπω στο πρόγραμμα 3/11 Βραζιλία, 23/11 Λας Βέγκας, 29/11 Κατάρ, 8/12 Άμπου Ντάμπι. Θα δοκιμάσω να κάνω εγγραφή στις 5/2... δε πειράζει ας πάει χαμένο το Λας Βέγκας.

Πολλοί το έχουν ήδη ενεργοποιήσει 

Διαβαζω τα σχόλια στην σελίδα που βρήκα την προσφορά 

Εγώ θα το κάνω τελευταίες μέρες όπως είπα πριν ξεκινήσουν οι αγώνες 

Αμα δεν γίνει μετά βλέπουμε πάλι 

Θα βγάλουν κάποια προσφορά έτσι κι αλλιώς 

Περυσι είχε κάνει 9 μήνες 30€ 

Το μοιράστηκα με έναν φίλο και μας βγήκε από 15€ 

Καλα ήταν κι έτσι σιγά τα λεφτά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 minutes ago, Tasos19s said:

Πολλοί το έχουν ήδη ενεργοποιήσει 

Διαβαζω τα σχόλια στην σελίδα που βρήκα την προσφορά 

Τα διάβασα...επιβεβαιωμένα το κουπόνι δίνει Αnt1+ Value πακέτο. 👍

Επίσης φαίνεται πως οι ανανεώσεις θα γίνουν σε μηνιαία βάση (8 x 1 μήνα)... κι αν ξεχάσουμε να ακυρώσουμε θα χρεώσει 7.99 (μάλλον) για τον 10 μήνα. Σε κάθε περίπτωση πρέπει να ακυρώσουμε εγκαίρως στο τέλος του 9μήνου μη βρεθούμε προ εκπλήξεων.

Spoiler

ant1.jpg.144e21507301b4adfc416d8c5d517991.jpg

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα. Κι εγώ το ενεργοποίησα, αν και σίγουρα θα ανανεώσω και F1TV Pro. Όσοι το κάνετε, δηλώστε μια προπληρωμένη κάρτα χωρίς χρήματα μέσα, ώστε να κάνει τις μηνιαίες χρεώσεις των 0€, οπότε και να ξεχαστείτε να ακυρώσετε να μην έχει να τραβήξει.

Επεξ/σία από prototypegr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο ΣΚ αγώνα είναι 29/2/2024 και το τελευταίο είναι 08/12/2024. Tο 9μηνο του Αντ1+ δεν το καλύπτει , μας μένουν εκτός οι 2 τελευταίοι αγώνες.

Ομως αν είναι δωρεάν ως προσφορά, θα το τιμήσω. Είδα το κουπόνι και θα το ενεργοποιήσω λίγες μέρες πριν την λήξη της προσφοράς και την έναρξη του πρωταθλήματος. Ακόμα και να αφήσεις να τρέξει η συνδρομή για τον τελευταίο μήνα και να τα δεις τους 2 τελευταίους αγώνες, 8€ δεν είναι πολλά.

Αν δουλέψει, εμένα προσωπικά μου λύνει το δίλημμα F1TV ή Ant1+.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, fast8 είπε

Το πρώτο ΣΚ αγώνα είναι 29/2/2024 και το τελευταίο είναι 08/12/2024. Tο 9μηνο του Αντ1+ δεν το καλύπτει , μας μένουν εκτός οι 2 τελευταίοι αγώνες.

Ομως αν είναι δωρεάν ως προσφορά, θα το τιμήσω. Είδα το κουπόνι και θα το ενεργοποιήσω λίγες μέρες πριν την λήξη της προσφοράς και την έναρξη του πρωταθλήματος. Ακόμα και να αφήσεις να τρέξει η συνδρομή για τον τελευταίο μήνα και να τα δεις τους 2 τελευταίους αγώνες, 8€ δεν είναι πολλά.

Αν δουλέψει, εμένα προσωπικά μου λύνει το δίλημμα F1TV ή Ant1+.

Το πραγματικο διλλημα ειναι free or 60ε. Paid και τα δυο δεν υπαρχει σύγκριση. 

Ετσι οπως εχει καταντησει για την ωρα που σε παιρνει ο υπνος με την κυριαρχια της RB φετος δεν βαζω F1TV. 

Το 26 βλεπουμε στο reset.

Επεξ/σία από vaggos88
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...