Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2024


ASFE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@specre

Κατά πάσα πιθανότητα, θα παρατηρήσεις, αν τυχόν δεν ανανεώσεις μέχρι τότε, ότι η συνδρομή σου είναι ενεργή μέχρι και την τελευταία Πέμπτη πριν από τον πρώτο αγώνα, έτσι είχε συμβεί σε πολλούς στις δύο προηγούμενες σεζόν. Οπότε, δεν λέει κάτι αυτό. 

Όντως η ημερομηνία λήξης είναι τυπική, στο σημείο εκείνο που το είδες. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 minutes ago, specre said:

Εμένα πάλι με μπέρδεψε λίγο με τις ημ/νίες. 

Στο ιστορικό παραγγελιών έχει αυτή την ημ/νία (23/02/2023):

f1tv1.jpg.e7cfdc3cac155c26f173fc5b8ce271c6.jpg

Στο email που είχα απενεργοποιήσει το auto renewal γράφει για λήξη 23/02/2024:

f1tv2.jpg.3479763ff21590bb3bc44ab84bc06300.jpg

Αλλά στη συνδρομή μου βγάζει άλλη ημ/νία (03/01/2024):

f1tv3.jpg.50abfc6c18d26d143e44e0a12bee8820.jpg

Μάλλον μ@λ@κία της σελίδας τους είναι το τελευταίο; Βλέπω κανονικά όλα τα βίντεο με τους αγώνες, τα ντοκιμαντέρ και τα shows.  :unsure:

Btw, email εμένα δεν μου ήρθε (ακόμα).

3/1 = 1 Mαρτίου

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα πιο πολυ με στενοχωρει που δεν ανακοινωσαν κατι σε 4Κ..

Τεσπα σε αλλα νεα

 

Gerhard Berger ranks Max Verstappen "slightly above" Ayrton Senna after claiming the Brazilian was the greatest Formula 1 driver of all time.

Berger joined Senna at McLaren in 1990 for a three-year stint after the Alain Prost relationship broke down in 1989, and was team-mate for two of Senna's three World Championship wins.

The 10-time Grand Prix winner has previously talked about how he managed to make Senna relax with the two great friends away from the track, with Berger attending Senna's funeral in Brazil after his death in the 1994 San Marino Grand Prix at Imola.

To Berger, Senna was the greatest driver of all-time, but he now believes Senna's fellow three-time champion Verstappen is a level above the Brazilian.

https://racingnews365.com/verstappen-forces-berger-to-reconsider-senna-claim

🤔

Επεξ/σία από ASFE
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ήρθε εμαιλ για 60€ ανανέωση κλπ κλπ είπαμε καλή η F1 αλλά όχι τοσο..

νομίζω θα ακυρώσω κι εγώ και θα περιμένω “early bird” στα δοκιμαστικά μήπως βγάλουν 49.99€ να μπω με άλλο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πώς ακυρώνεται η συνδρομή ρε παίδες; Το είχα κάνει πριν λίγες εβδομάδες που το συζητούσαμε αλλά πάλι active φαίνεται και δε βλέπω επιλογή για ακύρωση.

Είμαι οκ;

 

Screenshot 2024-01-24 at 10.53.01.png

Επεξ/σία από Cygnus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον έχεις πληρώσει για ένα χρόνο, τότε άσχετα με την ακύρωση της ανανέωσης πληρωμής (στην λήξη του έτους), συνεχίζεις να έχεις πρόσβαση στο περιεχόμενο μέχρι και την τελευταία μέρα (29/02 στην περίπτωση σου).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 minutes ago, Cygnus said:

Πώς ακυρώνεται η συνδρομή ρε παίδες; Το είχα κάνει πριν λίγες εβδομάδες που το συζητούσαμε αλλά πάλι active φαίνεται και δε βλέπω επιλογή για ακύρωση.

Είμαι οκ;

 

Screenshot 2024-01-24 at 10.53.01.png

Κι εγώ την είχα ακυρώσει και φαίνεται πάλι ενεργή. Τι επιβεβαίωσα κιόλας στο chatroom... δε καταλαβαινω τι έγινε αλλά τεσπά. 

Προς το παρών την αφήνω ενεργή ως έχει. Εφόσον δεν έχω λάβει mail για αλλαγή τιμής θα το αφήσω να ανανεωθεί.

Αν βρουμε κάποιο promo με χαμηλοτερη τιμή, τότε ξαναπαταμε ακύρωση πριν τις 1/3... και επιπλέον 1) επειδή η καρτα δε μπορεί να διαγραφει, μπορούμε να αλλαξουμε τα στοιχεία της... πχ όλα μηδενικά και 2) μπορούμε να πάρουμε γραπτή επιβεβαίωση στο chat ότι ακυρώθηκε... υπάρχει και επιλογή για αποστολή της συνομιλίας στο mail

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, ASFE said:

ψάχνανε καιρό για να βάλουν αυτή την αηδία σαν όνομα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε και μένα το mail, κανείς δε θα γλυτώσει. Έκανα μια αποπειρα να διαπραγματευτώ καλύτερη τιμή μέσω chat αλλά ο agent μού έκανε copy-paste το email, τους όρους που επιτρέπουν την αλλαγή τιμής κλπ. Τον ρώτησα ξανά ότι θέλω καλύτερη τιμή είτε με auto renewal είτε με νέο συμβόλαιο, αλλιώ ακυρώνω τη συνδρομή. Τίποτα χαμπάρι...

Οπότε ακυρώνω (ξανά) τη συνδρομή, αλλάζω τα στοιχεία της κάρτας μη τυχόν ξαναενεργοποιηθεί η συνδρομή μόνη της... κι άντε γεια προς το παρών. Θα δούμε τι θα κάνουμε την περίοδο των εκπτώσεων...

Όσο για Αnt1+ για πείτε παρακαλώ... μπορώ να παρακολουθήσω τον αγώνα είτε στον υπολογιστή, είτε στο κινητό; Τηλεόραση δε μ'ενδιαφέρει. Επίσης οι αγώνες ανεβαίνουν γρήγορα μετά το live;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Όσο για Αnt1+ για πείτε παρακαλώ... μπορώ να παρακολουθήσω τον αγώνα είτε στον υπολογιστή, είτε στο κινητό; Τηλεόραση δε μ'ενδιαφέρει. Επίσης οι αγώνες ανεβαίνουν γρήγορα μετά το live;

Ναι στο πρώτο μέρος της ερώτησης σου και στο δεύτερο θα σου πω ότι σε σχέση με την ΕΡΤ (ERTFLIX) τα ανεβάζει γρηγορότερα. Για παράδειγμα ένας αγώνας με ώρα έναρξης πχ 15:00 ή 16:00 σίγουρα μέχρι 20:00 ή 21:00 το αργότερο έχει ανέβει. Ποιότητα εικόνας χειρότερη από ERTFLIX και πολύ χειρότερη από F1TV. 

Να δούμε τι τιμές θα έχει φέτος όμως. 

P. S Η ποιότητα στο Live του ANT1+ είναι ελαφρώς καλύτερη από αυτά που ανεβάζει αργότερα στην πλατφόρμα του. 

Τέλος για όποιον τον ενδιαφέρει αποκτά πρόσβαση σε σειρές νέες, παλιές, ξένες και Ελληνικές που έχει ο ΑΝΤ1 στην πλατφόρμα του. 

Επεξ/σία από liakinen
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

From 2024 onwards, they will be known as RB (the full team name will be Visa Cash App RB Formula One Team) marking a stronger reference to the Red Bull operation who have benefitted from bedding in a host of junior drivers with the Faenza squad.

https://www.formula1.com/en/latest/article.alphatauri-rebrand-confirmed-for-2024-season-as-new-team-name-revealed.4xAWHWI66d5L9mFELLGb6J.html

μου λείπει η torro rosso ξαφνικά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...