Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2024


ASFE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε ένα-όχι και τόσο μακρινό-παρελθόν τραβούσαμε το καθιερωμένο 3:30 του Σαββατόβραδου μέχρι τις 5:30 για να μην αποκοιμηθούμε και χάσουμε την εκκίνηση. Άτιμα χρόνια, πώς περνάτε. 🙄

3 hours ago, vaggos88 said:

Δεν ξυπναω στις 6 να ακουσω πουρναρακη ουτε με λεφτα

Με ζήτησε κάνεις??

20240321_122645.jpg.c120a2430078afa48a54f1be4d91fb1f.jpg

  • Haha 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

προσωπικη μου αποψη ο newey δεν θα παει στην ferrari. πολυ απλα η φοραδα ειναι ενας πολιτικος οργανισμός και η ελευθερια που αναζητα ο newey απλα δεν υπαρχει. Η φοραδα εχει δοκιμασει και με αλλους τοπ βρετανους σχεδιαστες αλλα δεν εδεσε το γλυκο (βλεπε barnard, allison).
Πιο ευκολα τον βλεπω να πηγαινει προς αστον μαρτιν μερια μαζι με μαξ (η Aramco λεγετε πως ηδη θελει να αγορασει την αστον απο τον στρολ) παρα προς φοραδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αν ήμουν Νιούι θα έφευγα μόνο για μια ιστορική ομάδα όπως η Φερράρι. Το να φύγω σε αυτή την ηλικία για να ξεκινήσω στους πουθενάδες πάλι από την αρχή δεν έχει νόημα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπάνια περίπτωση ο Κώστας. Ήταν την εποχή που F1 παρακολουθούσαν λίγοι και σχετικοί.

Απόλαυση τα κείμενά του σε Πτήση, 4Τροχοι κ.α. Ήταν μέλος της επιτροπής διερεύνησης ανεξάρτητων πραγματογνωμόνων οικογενειών, για το δυστύχημα στα Τέμπη.

Τι πας και θυμάσαι τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, xacto said:

Σπάνια περίπτωση ο Κώστας. Ήταν την εποχή που F1 παρακολουθούσαν λίγοι και σχετικοί.

Απόλαυση τα κείμενά του σε Πτήση, 4Τροχοι κ.α. Ήταν μέλος της επιτροπής διερεύνησης ανεξάρτητων πραγματογνωμόνων οικογενειών, για το δυστύχημα στα Τέμπη.

Τι πας και θυμάσαι τώρα...

Δεν ξέρω αν ήμουν στους λίγους και σχετικούς καθότι και πιτσιρίκος ήμουν και σουμαχερικος. Πλέον τον σιχαίνομαι τον Σουμάχερ.

Θυμάμαι όμως πως από τους δύο ήταν ο πιο σχετικος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα long runs της Ferrari είναι το πιο σημαντικό από όλα και φαίνονται πολλά υποσχόμενα. Λες?! 

Ή έχασαν τις ρυθμίσεις εκεί στη RB, αλλά θα τις βρουν ως συνήθως μέχρι αύριο?....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/3/2024 στις 1:25 ΠΜ, vassilis018 είπε

ακόμη υπάρχει κόσμος που βλέπει F1 μέσω ΑΝΤ+ ?

 

Στις 19/3/2024 στις 10:11 ΠΜ, liakinen είπε

Κόσμος που δεν γνωρίζει Αγγλικά. 

 

Στις 19/3/2024 στις 11:39 ΠΜ, dtk-386 είπε

Χίλιες φορές η εικόνα που ούτως ή άλλως καταλαμβάνει το 80% της εμπειρίας θέασης παρά περιγραφή Έλληνα 

Ελάτε ρε παιδιά ηρεμήστε όπως υπάρχουν άτομα που ακούν ποδοσφαιρική περιγραφή Θαναηλάκη κάποιοι ακούμε και Πουρναράκη αφού είναι τζάμπα μέσω ΔΕΗ. Όσοι δε θέλουν να τον ακούνε κλείνουν τη φωνή και βλέπουν μόνο εικόνα.😛

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 minutes ago, sattack said:

Τα long runs της Ferrari είναι το πιο σημαντικό από όλα και φαίνονται πολλά υποσχόμενα. Λες?! 

Ή έχασαν τις ρυθμίσεις εκεί στη RB, αλλά θα τις βρουν ως συνήθως μέχρι αύριο?....


Mclaren πολυ δυνατες, οι RB θα το βρουν σιγουρα και οι μερσεντες μαυρο χαλι. λολ

Εκει στην RB επιτηδες το κανουν, για να γεμιζουν ελπιδες στους τιφοζι :P

 

  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν είσαι τόσο άχρηστος (SAR) που τρακάρει ο teammate σου (ΑLB) το δικό του αμαξι, και επειδή δεν υπάρχει 3ο εφεδρικό  του δίνουν το δικό σου να τρέξει στο GP κι εσύ στην κερκίδα. 🤣🤣🤣

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η Μαρθα Βούρτση ξεκίνησε το κλαμα νωρίς νωρίς αυτό το τριήμερο. Υποτίθεται οι οπαδοί του Hamilton μας έλεγαν ότι το φετινό μονοθέσιο έχει σχεδιαστεί με τις κατευθύνσεις του GOAT 🤣

After that session, I feel the least confident I've ever felt with this car

 

Επεξ/σία από Lotof
  • Like 1
  • Confused 1
  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...