Προς το περιεχόμενο

Δερμάτινο (μικρό) Πορτοφόλι ΜΑΚΕΥ DESIGN 1+1 δωρο, 38€


anergos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, geopapa said:

Πάρε στο τηλέφωνο που έχει

 

21 minutes ago, anonik said:

[.......]

αν  βλέπεις στην παραγγελία σου τα χρώματα, θα σου έρθουν αυτά που έχεις επιλέξει. Και εγώ 2 διαφορετικά χρωματα πήρα και ήρθαν σωστά

Κάλεσα μεν στο τηλέφωνο, αλλά οντως τα στοιχεία της παραγγελίας ήταν ξεκάθαρα και μου το επιβεβαίωσε και ο άνθρωπος που μίλησα ότι είναι ολα οκ. Θα περιμένω την παραλαβή.

 

Είχα δει κάποτε ενός γνωστού που είχε το κανονικό μέγεθος. Δεν ήταν φάση "κομψοτέχνημα", είναι πιο "ρουστικ" αλλά μου είχε φανεί ποιοτικό. Θα περιμένω να δω κι αυτά που πήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πηρα 2 , προσωπικως αγοραζω camel αλλα εψαχνα κατι σε αυτο το μεγεθος και σε σχετικη ποιοτητα ακομα και τα κινεζικα εχουν κοστος γυρω στα 20 ευρω με τα μεταφορικα, οποτε προτιμω κατι απο ελλαδα να υποστηριξουμε και το ντοπιο επιχειρειν εφοσον ειναι λογικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρα και εγώ δύο. Ευχαριστούμε anergos13

23 ώρες πριν, ktikti είπε

εχω παρει κι'εγω στο παρελθον.το πορτοφολι ειναι οντως πολυ καλο και μικρο αλλα μπορεις να βαλεις μπροστα καρτες η διπλωμα..και πισω διπλωμενα στην μεση χαρτονομισματα και ψιλα.ειναι καλης κατασκευης και με την πολυχρησια τα κουμπωματα ειναι στην θεση τους.επισης καλο οποιος το παρει ειναι πρωτη φορα να περασει βαλσαμο στο δερμα για να το φρεσκαρει.το δερμα ειναι απο αλογο.

Εννοείς κάτι τέτοιο; 

https://www.husqvarna.com/gr/mpotes/katharistiko-balsamo-gia-dermatina/

Επεξ/σία από Rebelos2018
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, Rebelos2018 said:

Πήρα και εγώ δύο. Ευχαριστούμε anergos13

Εννοείς κάτι τέτοιο; 

https://www.husqvarna.com/gr/mpotes/katharistiko-balsamo-gia-dermatina/

Έχει μέσα στην συσκευασία λίγο βάλσαμο και λεει να το περάσεις 3 φορές (την πρώτη μετά τον  1 μήνα)

Επεξ/σία από geopapa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, geopapa είπε

Έχει μέσα στην συσκευασία λίγο βάλσαμο και λεει να το περάσεις 3 φορές ανα 1 μήνα

Μάλιστα δεν το ήξερα. Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω παντως δερματινο προστοφολι 10 χρονια κοντα, δεν το εχω περασει ποτε με βαλσαμο. Πλεον εχει και τα αντιστοιχα σημαδια του χρονου που ομορφαινουν το δερμα, και μυριζει ακομα δερμα. (ισως στειλω ενα μνμ στο καταστημα απο περιεργεια γτ με βαλατε σε σκεψεις)

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Rebelos2018 είπε

Πήρα και εγώ δύο. Ευχαριστούμε anergos13

Εννοείς κάτι τέτοιο; 

https://www.husqvarna.com/gr/mpotes/katharistiko-balsamo-gia-dermatina/

Ναι ακριβώς τέτοιο εννοώ αν και η συσκευασία που περιέχει το πορτοφόλι έχει  μέσα ενα βαζάκι βάλσαμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεσα σε βιντεο μερικους τυπους που κατασκευαζουν δερματινα πορτοφολια, ειναι μαγικη η διαδικασια (εαν εξαιρεσεις οτι καποιο ζωντανο σκοτωθηκε για να του παρεις το δερμα του)
Παρολο που μου αρεσει σαν αντικειμενο προσπαθω να το σκεφτω που το εχω αναγκη και δεν βγαινει πουθενα, γιατι εχετε πορτοφολια οσοι το αγοραζετε;
Κινητα δεν εχετε με θηκη;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, safridia είπε

Παρολο που μου αρεσει σαν αντικειμενο προσπαθω να το σκεφτω που το εχω αναγκη και δεν βγαινει πουθενα, γιατι εχετε πορτοφολια οσοι το αγοραζετε;
Κινητα δεν εχετε με θηκη;

Προσωπικά περίμενα μέχρι να βγούν οι νέες ταυτότητες και με την ευκαιρία να αλλάξω και το δίπλωμα ώστε όλα να έχουν πλέον το μέγεθος κάρτας για να αγοράσω κάτι τέτοιο.
Βολεύει να έχεις όλες τις κάρτες μαζί και οι περισσότεροι δεν κουβαλάμε πια πολλά μετρητά πάνω μας.

Προφανώς και δεν έχουμε όλοι θήκη κινητού σαν προτοφόλι.

 

Επεξ/σία από dpolal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, safridia said:

Επεσα σε βιντεο μερικους τυπους που κατασκευαζουν δερματινα πορτοφολια, ειναι μαγικη η διαδικασια (εαν εξαιρεσεις οτι καποιο ζωντανο σκοτωθηκε για να του παρεις το δερμα του)
Παρολο που μου αρεσει σαν αντικειμενο προσπαθω να το σκεφτω που το εχω αναγκη και δεν βγαινει πουθενα, γιατι εχετε πορτοφολια οσοι το αγοραζετε;
Κινητα δεν εχετε με θηκη;

Είναι μια καλή λύση αν θέλεις να αντικαταστήσεις το παλιό "κανονικού" μεγέθους πορτοφόλι σου με κάτι μικρότερο (διότι το πραγματικό ερώτημα εν έτει 2023 είναι το αν και γιατί χρειάζεσαι μεγάλο πορτοφόλι). Π.χ. εγώ στο δικό μου "minimal" έχω γύρω στις 8 κάρτες (δουλειάς, OASA, πιστωτικές, άδεια οδήγησης, κλπ και φυσικά θα προσθέσω και τη νέα ταυτότητα όταν βγει), 2-3 κέρματα και ένα 20ευρω για ώρα ανάγκης (κι εννοώ περιπτώσεις που ο έμπορος δεν έχει POS). Είναι μικρό, χωράει εύκολα στις τσέπες. Προφανώς έχω πιάσει τον εαυτό μου να βγαίνει μερικές φορές έξω μόνο με το κινητό (βλέπε: Google Wallet) αλλά όλες τις υπόλοιπες αυτό το πορτοφολάκι βολεύει.

Επεξ/σία από stark
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα τελικά κι εγώ 1+1 για δωράκια σε φίλους.

Επίσης βλέπω ότι έβαλαν κι άλλα σε προσφορά 1+1 για Xmas (και κάποια άλλα με 15% έκπτωση).

https://makey.eu/products/wallet-for-cards-and-bills-tag-wallet

https://makey.eu/products/wallet-for-cards-bills-and-coins-capacious

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...