Προς το περιεχόμενο

Δερμάτινο (μικρό) Πορτοφόλι ΜΑΚΕΥ DESIGN 1+1 δωρο, 38€


anergos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 hours ago, stark said:

Τελικά βαρέθηκα να περιμένω κι εγώ αν και πότε θα κουνηθούν να μου στείλουν το δέμα, και μπήκα και το δρομολόγησα σε ACS point κοντά στο σπίτι μου. Ελπίζω να μην τους πάρει καμιά έξτρα βδομάδα για να φτάσει εκεί και να μου στείλουν ειδοποίηση.

Τραγική ACS, και το σήριαλ συνεχίζεται. Με το που έδωσα εντολή για αναδρομολόγηση σε ACS point, το status άλλαξε στο εντελώς αυθαίρετο "Η αποστολή δεν έχει παραδοθεί με αιτία μή παράδοσης: ΕΝΤΟΛΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ ΑΠΟ ΓΡΑΦΕΙΟ". Τέτοια εντολή προφανώς εγώ δεν έχω δώσει και δεν μου έχει έρθει και κανένα σχετικό μήνυμα στο κινητό.

On 05/12/2023 at 21:08, safridia said:

Παιδια βοηθηστε λιγο ολοι μπας και σωθουμε απο αυτο το καρκινωμα που λεγεται ACS
Ενημερωστε το καταστημα οτι ειστε ευχαριστημενοι με το προιον αλλα δυσαρεστημενοι με την μεταφορικη σε τετοιο βαθμο που δεν θα ξαναπαραγγειλετε ποτα ξανα εξαιτιας αυτου.
Να το λεμε ολοι αυτο σε καθε στραβη που μας κανουν απο την ACS,  Και θα δειτε να γινονται θαυματα.

το εγραψα πριν ενα χρονο σε καταστημα και ανεφερα το BOX NOW και το καταστημα μετα απο λιγο ανακοινωσε συνεργασια με BOX NOW.
 

Τους έγραψα κι εγώ για το BOX Now ως καλύτερη λύση (σε ό,τι αφορά τη συνέπεια και την υπευθυνότητα).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εκαναν λάθος αλλα φαινεται να το διορθώνουν οποτε διέγραψα την αναρτηση.

Αν τελικά το αλλάξουν δε θα το ξαναβάλω

Επεξ/σία από dchatz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 07/12/2023 at 09:40, stark said:

Τραγική ACS, και το σήριαλ συνεχίζεται. Με το που έδωσα εντολή για αναδρομολόγηση σε ACS point, το status άλλαξε στο εντελώς αυθαίρετο "Η αποστολή δεν έχει παραδοθεί με αιτία μή παράδοσης: ΕΝΤΟΛΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ ΑΠΟ ΓΡΑΦΕΙΟ". Τέτοια εντολή προφανώς εγώ δεν έχω δώσει και δεν μου έχει έρθει και κανένα σχετικό μήνυμα στο κινητό.

Τους έγραψα κι εγώ για το BOX Now ως καλύτερη λύση (σε ό,τι αφορά τη συνέπεια και την υπευθυνότητα).

12 μέρες μετά το παραπάνω post και συνολικά 19 από την παράδοση στην ACS, τα πορτοφολάκια αγνοούνται. Και καλά σε status "σε πορεία διακίνησης".  Συνεχή τηλεφωνήματα στα κεντρικά τους, οι ίδιες δικαιολογίες (μεγάλος φόρτος και καθυστερήσεις λόγω ημερών).

Και όσο απαράδεκτη η ACS, τόσο άψογη η MAKEY που μου έστειλε (χωρίς χρέωση) νέο δέμα με 2 πορτοφολάκια ! Με ΕΛΤΑ courier και παρέλαβα σε 4 εργάσιμες μέρες ! Ένα μπράβο, λοιπόν, στη MAKEY που σέβεται τους πελάτες της.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 minutes ago, stark said:

12 μέρες μετά το παραπάνω post και συνολικά 19 από την παράδοση στην ACS, τα πορτοφολάκια αγνοούνται. Και καλά σε status "σε πορεία διακίνησης".  Συνεχή τηλεφωνήματα στα κεντρικά τους, οι ίδιες δικαιολογίες (μεγάλος φόρτος και καθυστερήσεις λόγω ημερών).

Και όσο απαράδεκτη η ACS, τόσο άψογη η MAKEY που μου έστειλε (χωρίς χρέωση) νέο δέμα με 2 πορτοφολάκια ! Με ΕΛΤΑ courier και παρέλαβα σε 4 εργάσιμες μέρες ! Ένα μπράβο, λοιπόν, στη MAKEY που σέβεται τους πελάτες της.

Το να ξαναστέλνουν ενα δέμα αξίας 40€ που χωρίς δική τους  ευθύνη τους δε εχεις λάβει είναι πολύ τιμητικό γι αυτούς και σπάνιο για ελληνική εταιρεία 👍

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα, να το πω αν ειναι, είχα γράψει εκεί που ζητάς τι θες να λέει επάνω, κείμενο με ελληνικούς χαρακτηρες. Οτι αυτό δε γίνεται το λέει στο site στην αρχή, εγω μπήκα κατευθείαν στο προϊόν από εδώ και δε το είδα πουθενά. Η παραγγελία πέρασε κανονικά και δε με σταμάτησε κάπου. Ακομα και στην παραγγελία παρέμεινε το κείμενο στα ελληνικά όπως το είχα γράψει. Ήρθαν, το ένα έλεγε ότι νάναι (το ονομά μου στα αγγλικά) και το άλλο ήταν κενο. Εστειλα να διαμαρτυρηθώ (ας με ρώταγαν τουλάχιστον με ένα email τι θέλω να γράψω πριν τα φτιάξουν) και τότε μου είπαν άμεσα να τους πω τι θέλω να λέει στα αγγλικά να μου ξαναστείλουν αλλα δυο. Ήρθαν και τα άλλα δύο, το ένα σωστό, το άλλο πάλι λάθος ήταν σε σχέση με αυτό που ζήτησα, όπως και να έχει δε ξαναέκανα θέμα (ντροπή πια θα ήταν) και γενικά οφείλω να πω ότι αντιμετώπιση ήταν σωστή, οργανωτικά κάπου το χάνουν. Τελικά είμαι με 4 πορτοφόλια όπου το ένα είναι όπως το θέλω, τα άλλα 2 όχι και ένα χωρίς γραμμένο τίποτα. Δεν ειναι τελεια αλλά όχι και άσχημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω και εγω την εμπειρια μου,παρελαβα τα πορτοφολακια 1+1 σε τιμη 39 ευρω μαζι με τα εξοδα αντικαταβολης,επειδη βαζω παραλαβη απο καταστημα acs και οχι παραδοση στο σπιτι παρελαβα 3 μερες μετα απο την επιβεβαιωση παραγγελιας ! Οσο για τα πορτοφολακια να πω οτι ειναι τελειας ποιοτητας,πολυ πρακτικα/ομορφα και πολυ ωραιο πακεταρισμα,αυτα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η επικοινωνία ήταν αμεσοτατη, δηλαδή μέσα σε δύο λεπτά μου απαντούσαν στα sms. Άψογη εξυπηρέτηση και τα πορτοφόλια είναι άψογα και πολύ ωραία ιδέα για δώρο γενικά. 

Χωρίς τον ts δεν θα το μάθαινα ποτέ. 

Μεγάλη υπόθεση το insomnia παιδιά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρομαι που αρκετοι βρηκαν  ωραιο και χρησιμο Δωρο τα πορτοφολακια ..

Προσωπικα ηταν και η αφορμη για ανανεωση διπλωματος και εκδοση νεας ταυτοτητας 😝

Επισης σημαντικο οτι ανταποκριθηκε πολυ σωστα και το μαγαζι απ οτι βλεπω, πραγμα πολυ θετικο...

Βασικο οτι δεν ειναι καμια εταιρια απ οτι εχω καταλαβει ενα μικρο εργαστηριο ειναι με πολυ συνεπεια....

Well done!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...