Προς το περιεχόμενο

Δερμάτινο (μικρό) Πορτοφόλι ΜΑΚΕΥ DESIGN 1+1 δωρο, 38€


anergos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρέλαβα κι εγώ μόλις. Ευχαριστούμε τον νηματοθέτη. 

1 hour ago, agelos386 said:

Το ότι ένα λαστιχάκι καθορίζει το αν θα φύγουν όλα στο πάτωμα. 

Δεν είναι έτσι, κουμπώνει από πάνω και κλείνει σαν φάκελος. Το λαστιχάκι είναι πιο πολύ εκεί για να το κρατάει σφιχτό όταν το ανοίξεις. Αν και συμφωνώ οτι το λάστιχο αργά ή γρήγορα θα χαλαρώσει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρελαβα και εγω με τη σειρα μου...

Πολυ ομορφη συσκευσια και η ποιοτητα δερματος δειχνει εξαιρετικη....

Παντα Γεματο😀 ευχομαι σε οσους παραλαβουν....

Και μερικες αρετουσαριστες φωτο....

 

https://ibb.co/5Tk6ZV3
https://ibb.co/mStbH5s
https://ibb.co/t4bw2jY
https://ibb.co/YjDzQ0d
https://ibb.co/0jkJrQ8
https://ibb.co/7jQTcV9
https://ibb.co/vw6tVRK

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 02/12/2023 at 11:17, anergos13 said:

Παρελαβα και εγω με τη σειρα μου...

Όσοι παραλάβατε, ήρθε το δέμα στην ταχυδρομική διεύθυνση που είχατε καταχωρήσει ως διεύθυνση αποστολής ή λάβατε κι εσείς email που εμμέσως πλην σαφώς σας λέει να πάτε εσείς σε κατάστημα ACS και να ζητήσετε το δέμα, διότι αλλιώς θα επιστραφεί πίσω (!) ;

EDIT: Επικοινώνησα με την ΜΑΚΕΥ για το θέμα και μου απάντησαν αμέσως (θετικό πρώτο δείγμα) ότι επικοινώνησαν με την ACS και αναμένουν ενημέρωση. 

Makey1.jpg

Επεξ/σία από stark
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 minutes ago, stark said:

Όσοι παραλάβατε, ήρθε το δέμα στην ταχυδρομική διεύθυνση που είχατε καταχωρήσει ως διεύθυνση αποστολής ή λάβατε κι εσείς email που εμμέσως πλην σαφώς σας λέει να πάτε εσείς σε κατάστημα ACS και να ζητήσετε το δέμα, διότι αλλιώς θα επιστραφεί πίσω (!) ;

EDIT: Επικοινώνησα με την ΜΑΚΕΥ για το θέμα και μου απάντησαν αμέσως (θετικό πρώτο δείγμα) ότι επικοινώνησαν με την ACS και αναμένουν ενημέρωση. 

Makey1.jpg

Αυτά τα mails μου τα έβγαζε εμένα ως spam/phishing το gmail για κάποιο λόγο. Δεν ξέρω τί υπηρεσία είναι αυτή η ενημέρωση για το status της αποστολής. Αλλά στο σάιτ της ACS που έκανα track με τον αριθμό αποστολής μια χαρά φαινόταν ότι θα παραδοθεί. 

Απλώς τους κάλεσα να περάσω από εκεί επειδή με βόλευε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, Abudi said:

Αυτά τα mails μου τα έβγαζε εμένα ως spam/phishing το gmail για κάποιο λόγο. Δεν ξέρω τί υπηρεσία είναι αυτή η ενημέρωση για το status της αποστολής. Αλλά στο σάιτ της ACS που έκανα track με τον αριθμό αποστολής μια χαρά φαινόταν ότι θα παραδοθεί. 

Απλώς τους κάλεσα να περάσω από εκεί επειδή με βόλευε.

Είναι συνεργασία της MAKEY με το γνωστό 17track για το tracking του δέματος στο site της.
Παρακολουθώ κι εγώ την πορεία του δέματος από το site της ACS και βλέπουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, stark είπε

Όσοι παραλάβατε, ήρθε το δέμα στην ταχυδρομική διεύθυνση που είχατε καταχωρήσει ως διεύθυνση αποστολής ή λάβατε κι εσείς email που εμμέσως πλην σαφώς σας λέει να πάτε εσείς σε κατάστημα ACS και να ζητήσετε το δέμα, διότι αλλιώς θα επιστραφεί πίσω (!) ;

Ήρθε με ACS, που έχει καταντήσει η χειρότερη ίσως εταιρεία courrier. 

Έχει γίνει κάτι σαν e-shop-σημείο παραλαβής στο κατάστημα πλέον.

(λόγω έλλειψης προσωπικού ή θέλουν να μειώσουν βενζίνες κλπ έξοδα;)

Με παίρνουν πάντα τηλέφωνο και ενημερώνουν/εκβιάζουν εμμέσως, ότι το πακέτο είναι στο κατάστημα για να το παραλάβω ή αν θέλω να περιμένω 3-4 εργάσιμες να το φέρει ο διανομέας.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Nick23 είπε

Ήρθε με ACS, που έχει καταντήσει η χειρότερη ίσως εταιρεία courrier. 

Έχει γίνει κάτι σαν e-shop-σημείο παραλαβής στο κατάστημα πλέον.

(λόγω έλλειψης προσωπικού ή θέλουν να μειώσουν βενζίνες κλπ έξοδα;)

Με παίρνουν πάντα τηλέφωνο και ενημερώνουν/εκβιάζουν εμμέσως, ότι το πακέτο είναι στο κατάστημα για να το παραλάβω ή αν θέλω να περιμένω 3-4 εργάσιμες να το φέρει ο διανομέας.

 

Προτιμάω πάντα τα ASC points να σου πω και γιατί αποκλειεται να με βρουν και το ξέρω αλλά και γιατί πάω όποτε θέλω με την ησυχία μου και το παίρνω χωρίς άγχη. Και τα καταστήματα ACS συνήθως έχουν ουρές που είναι πολύ σπαστικό. Με το που θα γίνει ειδοποίηση ότι δε με βρήκαν μέσα από το site κάπως δρομολογείς την αποστολή σε point.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια βοηθηστε λιγο ολοι μπας και σωθουμε απο αυτο το καρκινωμα που λεγεται ACS
Ενημερωστε το καταστημα οτι ειστε ευχαριστημενοι με το προιον αλλα δυσαρεστημενοι με την μεταφορικη σε τετοιο βαθμο που δεν θα ξαναπαραγγειλετε ποτα ξανα εξαιτιας αυτου.
Να το λεμε ολοι αυτο σε καθε στραβη που μας κανουν απο την ACS,  Και θα δειτε να γινονται θαυματα.

το εγραψα πριν ενα χρονο σε καταστημα και ανεφερα το BOX NOW και το καταστημα μετα απο λιγο ανακοινωσε συνεργασια με BOX NOW.
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 hours ago, Nick23 said:

Ήρθε με ACS, που έχει καταντήσει η χειρότερη ίσως εταιρεία courrier. 

Έχει γίνει κάτι σαν e-shop-σημείο παραλαβής στο κατάστημα πλέον.

(λόγω έλλειψης προσωπικού ή θέλουν να μειώσουν βενζίνες κλπ έξοδα;)

Με παίρνουν πάντα τηλέφωνο και ενημερώνουν/εκβιάζουν εμμέσως, ότι το πακέτο είναι στο κατάστημα για να το παραλάβω ή αν θέλω να περιμένω 3-4 εργάσιμες να το φέρει ο διανομέας.

 

Εμένα δεν με έχουν πάρει καν τηλέφωνο. Ούτε και κάποιο μήνυμα έχω λάβει για να επιλέξω τι να κάνω ή επειδή και καλά δεν με βρήκαν. Αναμένω και σήμερα να δω τι θα γίνει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά , αυτά που λέει 1+1 δώρο , προφανώς βάζετε quantity 1 στο καλάθι και αυτοί προσθέτουν το δεύτερο αυτόματα , έτσι;

Ή πρέπει να βάλουμε quantity 2 ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, Kaboomzer said:

Παιδιά , αυτά που λέει 1+1 δώρο , προφανώς βάζετε quantity 1 στο καλάθι και αυτοί προσθέτουν το δεύτερο αυτόματα , έτσι;

Ή πρέπει να βάλουμε quantity 2 ;

Τουλάχιστον σε αυτό του θέματος που παρήγγειλα (φαντάζομαι έτσι λειτουργεί και στα υπόλοιπα προϊόντα καταλόγου) δε σου βάζει αυτόματα 2ο τεμάχιο. Βάζεις εσύ 2 τεμάχια στο καλάθι και το ένα βγαίνει με μηδενική χρέωση. Προσοχή! Αν βάλεις quantity 2, θα λάβεις δύο ίδια ακριβώς. Υπάρχει όμως η δυνατότητα να βάλεις στο καλάθι ένα μαύρο ας πούμε και μετά να γυρίσεις ξανά στο προϊόν και να βάλεις ένα καφέ (και με διαφορετικές λεπτομέρειες -logo, cross κλπ). Και πάλι σε αυτή την περίπτωση θα σε χρεώσει μόνο ένα.

 

Κάνε δοκιμές με το καλάθι για να το επιβεβαιώσεις. Η έκπτωση πάντως φαίνεται στο καλάθι, πριν ολοκληρώσεις την παραγγελία. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 hours ago, dchatz said:

Προτιμάω πάντα τα ASC points να σου πω και γιατί αποκλειεται να με βρουν και το ξέρω αλλά και γιατί πάω όποτε θέλω με την ησυχία μου και το παίρνω χωρίς άγχη. Και τα καταστήματα ACS συνήθως έχουν ουρές που είναι πολύ σπαστικό. Με το που θα γίνει ειδοποίηση ότι δε με βρήκαν μέσα από το site κάπως δρομολογείς την αποστολή σε point.

Τελικά βαρέθηκα να περιμένω κι εγώ αν και πότε θα κουνηθούν να μου στείλουν το δέμα, και μπήκα και το δρομολόγησα σε ACS point κοντά στο σπίτι μου. Ελπίζω να μην τους πάρει καμιά έξτρα βδομάδα για να φτάσει εκεί και να μου στείλουν ειδοποίηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...