Προς το περιεχόμενο

RTX 3060 12GB 219€ Πλαίσιο (ΤΕΛΟΣ)


Niko Bellic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 22/11/2023 στις 1:21 ΜΜ, Fabbyyy είπε

Αν το θέλει ακόμα κάποιος στην Θεσσαλονίκη ας μου στείλει pm να το πάρει αυτός αυτό που έχω καβατζωσει στο κατάστημα της Ευκαρπιας γιατί μάλλον δεν θα το παραλάβω. Άλλαξα γνώμη θα πάω για άλλη κάρτα.

Αν την έδωσες κάνε έναν κόπο και άλλαξε το μήνυμα, αν δεν την έδωσες σου έχω στείλει μήνυμα από το πρωί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, lefta_yparxoun said:

Αν την έδωσες κάνε έναν κόπο και άλλαξε το μήνυμα, αν δεν την έδωσες σου έχω στείλει μήνυμα από το πρωί

Ρεεε λεφτά υπάρχουν. Πάνε πάρε καμία 4090 και άσε αυτό το παιχνίδι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα παρελαβα και εγω.

για την ιστορια, 4 διαφορετικοι ανθρωποι με προετρεψαν να ακυρωσουν την παραγγελία γιατι καρτα δεν υπηρχε πουθενα. Τελικα -μετα απο πολυ μπινελικι- η καρτα ειναι διαθέσιμη σχεδον σε ολα τα καταστηματα (ουτε 3 ωρες δεν πέρασαν που ήταν εξαντλημένη) και υπαρχουν και ΠΟΛΛΑ κομματια. Εν ολιγοις μπορουνε να σου δωσουν καρτα γιατι ξέρουν οτι εχουν και θα ξανανεβει στο σαιτ αλλα τελειώνουν τα x κομματια που προορίζονται για προσφορά και σου ζητάνε ακύρωση.

Μην δεχεστε ακυρωση.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, basilis_k6 είπε

τελικα παρελαβα και εγω.

για την ιστορια, 4 διαφορετικοι ανθρωποι με προετρεψαν να ακυρωσουν την παραγγελία γιατι καρτα δεν υπηρχε πουθενα. Τελικα -μετα απο πολυ μπινελικι- η καρτα ειναι διαθέσιμη σχεδον σε ολα τα καταστηματα (ουτε 3 ωρες δεν πέρασαν που ήταν εξαντλημένη) και υπαρχουν και ΠΟΛΛΑ κομματια. Εν ολιγοις μπορουνε να σου δωσουν καρτα γιατι ξέρουν οτι εχουν και θα ξανανεβει στο σαιτ αλλα τελειώνουν τα x κομματια που προορίζονται για προσφορά και σου ζητάνε ακύρωση.

Μην δεχεστε ακυρωση.

Μπραβο που το γραφεις. Τωρα σου "βρηκαν" καρτα  . Παλαιοτερα επαιζαν και αντιπροσφορες πιθανοτατα θα παιζουν ακομα. Αμα σας πουλανε τρελιτσα πουληστε και εσεις "μα το site σας ειναι αξιοπιστο και δεχθηκε τη παραγγελια κανονικα . Κατι λαθος θα κανετε ξαναδειτε το . "

Να σας πουν οτι δεν ειναι αξιοπιστο το site αποκλειεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 minutes ago, batikiotis said:

Με Corsair Power Supply 650W και AMD Ryzen 7 2700 λέτε να έχω πρόβλημα;

Την τρεχω με 450w sfx corsair .... 

Στο 100% ειδα πως τραβαει 170w η καρτα  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα παρέλαβα την κάρτα από την Γενική Ταχυδρομική και όλα κομπλέ. Όμως έχω ένα θέμα. Δεν ξέρω αν είναι κάποιο ελάττωμα ή εγώ κατάλαβα λάθος. Στην σελίδα της Zotac λέει ότι έχει άσπρο φωτισμό όπως στην παρακάτω εικόνα. Αυτό που έχω στα χέρια μου όμως δεν. Και με χάλασε λίγο γιατί έχω κουτί με τζαμάκι και RGB ανεμιστηράκια.

01-intro-bg.png

Βρήκα ένα ενδιαφέρον σχόλιο στο reddit. Τώρα αν ο τύπος λέει την αλήθεια δεν ξέρω.

I have worked with Zotac Cards. In one scenario i opened up the card to service it and noted that the LED wire is cut. Then few months ago I actually opened up a brand new card and found it had the same problem. The wire is cut. Its can be soldered and connected back and it will work normally. I have no clue whether this intentional or a manufacturing defect. Yesterday i had another card with same issue, i didn't bother opening it up to fix it.

Και μερικά άλλα σχόλια αναφέρουν πως μόνο η OC έκδοση έχει φωτισμό.

Επεξ/σία από intruder99
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...