Προς το περιεχόμενο

Bitdefender Total Security (5 Devices, 1 Year) €9.90 Κωτσοβολος


AGGFORCE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, ALXIOA είπε

Στο ίδιο account? Είσαι σίγουρος?? Ότι αυξάνω συσκευές??

Μεσα απο το central οταν πας να βαλεις το νεο κωδικο εχεις 2 επιλογες 
με την πανω επεκτείνεις , με την κατω αυξανεις συσκευες 

image.png.0f7c5a0453a8e4ca045934c7569b0104.png

Επεξ/σία από villasg
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ μπερδεμα βλεπω. Οι κωδικοι που πουλαει ο Κωτσος για το 1 χρονο - 5 συσκευες, ειναι stackable. Περισυ ειχα παρει 3  κωδικους (αρα 3 χρονια μπροστα) της προσφορας και φέτος απλά προσθεσα ακομα 1 χρονο.

 

Δεν ξέρω μέχρι ποσες κάρτες μπορείς να βάλει κανεις, αλλα στις 3 ειναι δοκιμασμενο απο μενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 16/11/2023 στις 10:53 ΠΜ, AGGFORCE είπε

Σε ευχαριστω.. αν και εχει καποια θεματακια το Bitdefender (Ειδικα στο θεμα οτι δεν εχει 1 button turn off/on) το εχω εδω και 5 χρονια και ειμαι υπερhappy.

Παιδια απλα να πω οτι δεν μπορει να μπει ο κωδικός σε accounts που ειχαν αγοραστεί Online πχ στο εξωτερικό.

Εγω που ηθελα να επεκτείνω την συνδρομή μου τωρα μου λεει οτι μπορει να ενεργοποιηθεί μονο Ελλάδα.

 

image.png.d5613b413427e43888738847b3eb6194.png

Επεξ/σία από newtech
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, newtech είπε

Σε ευχαριστω.. αν και εχει καποια θεματακια το Bitdefender (Ειδικα στο θεμα οτι δεν εχει 1 button turn off/on) το εχω εδω και 5 χρονια και ειμαι υπερhappy.

Παιδια απλα να πω οτι δεν μπορει να μπει ο κωδικός σε accounts που ειχαν αγοραστεί Online πχ στο εξωτερικό.

Εγω που ηθελα να επεκτείνω την συνδρομή μου τωρα μου λεει οτι μπορει να ενεργοποιηθεί μονο Ελλάδα.

 

image.png.d5613b413427e43888738847b3eb6194.png

Μπες με VPN σε Ελληνικό σερβερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, andreas1gr είπε

Μπες με VPN σε Ελληνικό σερβερ

Ουτε αυτο δουλευει φιλε.. δεν ειναι το προβλημα η αρχικη ενεργοποίηση αλλα το οτι ο λογαριασμος ηταν φτιαγμένος στο εξωτερικό.

 

Επεξ/σία από newtech
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, newtech είπε

Ουτε αυτο δουλευει φιλε.. δεν ειναι το προβλημα η αρχικη ενεργοποίηση αλλα το οτι ο λογαριασμος ηταν φτιαγμένος στο εξωτερικό.

 

Κ αυτό δεν βγάζει νόημα...

Δηλαδή αν ένας Έλληνας πάει να ζήσει μόνιμα σε άλλη χώρα, δεν μπορεί να πάρει μια προσφορά της νέας χώρας; 

Εγώ έχω Kaspersky κσι τέτοιο θέμα δεν έχω (λογαριασμό έχω Ελλάδα και προσφορά από τρίτη χώρα)

Επεξ/σία από andreas1gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, andreas1gr είπε

Κ αυτό δεν βγάζει νόημα...

Δηλαδή αν ένας Έλληνας πάει να ζήσει μόνιμα σε άλλη χώρα, δεν μπορεί να πάρει μια προσφορά της νέας χώρας; 

Εγώ έχω Kaspersky κσι τέτοιο θέμα δεν έχω (λογαριασμό έχω Ελλάδα και προσφορά από τρίτη χώρα)

Το ξερω οτι δεν βγαζει.. σου ειπε τι εκανα και το μηνυμα το ειδες..

Το εκανα απλα χωρις VPN.. μετα το δοκιμασα με VPN τιποτα.

Μαλιστα αφου εχει 5 συσκευες η μια απο αυτες ειναι ελλαδα.. ε και εκει το ιδιο μηνυμα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, vaggospro είπε

Το πήρα και εγώ αλλά έχω εδω και μια ώρα προσπαθώ να καταλάβω για ποιο λόγο μου διαγράφει αρχεία τα οποία έβαλα στην λίστα εξαιρέσεων.

Αστο αδερφε,Πονεμενη ιστορια οι Εξαιρεσεις στο BD 😐...Ηθελα να γραψω,οτι αυτο που με Χαλαει οσο τιποτα,ειναι

τι διαολο πρεπει να κανω,για να καταλαβει το ρημαδι το Bdefender οτι αυτα που του λεω να Μη τα σκαναρει,πραγματικα να ΜΗ τα σκαναρει 😢....εχω μιλησει κ με το support τους,δοκιμασε κι εσυ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...