Προς το περιεχόμενο

Ηχόμπαρες Sonos Arc και Sonos ηχεία - Skroutz


Armoral

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγω εκεί τείνω αν και ειμαι άσχετος δεν ξέρω τι θα μου προσφέρει το sub mini .

Πάντως στο Γερμανό δεν βλέπω να έχει επιστροφή στα προϊόντα Sonos και επίσης την beam την έχει ακριβότερη από τα υπόλοιπα καταστήματα (πχ public )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, giabritsos είπε

Και εγω εκεί τείνω αν και ειμαι άσχετος δεν ξέρω τι θα μου προσφέρει το sub mini .

Πάντως στο Γερμανό δεν βλέπω να έχει επιστροφή στα προϊόντα Sonos και επίσης την beam την έχει ακριβότερη από τα υπόλοιπα καταστήματα (πχ public )

Από Δευτέρα θα έχει. Για εμένα τσίμπα τα και τα δύο με 15% επιστροφή αξίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, giabritsos είπε

Μετά διαζύγιο …

Πάλι καλά εγώ δεν βρηκα τα πράγματα στη πόρτα 

πηρα την Harman kardon με το sub S και την 65q70c για να παίζει πεπα το γουρουνάκι 😂😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 hours ago, giabritsos said:

Και εγω εκεί τείνω αν και ειμαι άσχετος δεν ξέρω τι θα μου προσφέρει το sub mini .

Πάντως στο Γερμανό δεν βλέπω να έχει επιστροφή στα προϊόντα Sonos και επίσης την beam την έχει ακριβότερη από τα υπόλοιπα καταστήματα (πχ public )

Εγώ τα πήρα πέρυσι, με τελευταία αγορά το sub mini.

Γνώμη μου είναι πρώτα να πάρεις τη beam και μετά το sub.

ΥΓ Πριν πάρω το sub είδα αρκετά reviews που το εκθείαζαν, αλλά και πάλι είχα τους φόβους μου. Τελικά ήταν αυτό που απογείωσε το setup. Ειδικά μουσική δεν μπορώ να ακούσω χωρίς αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, djuan1988 είπε

Εγώ τα πήρα πέρυσι, με τελευταία αγορά το sub mini.

Γνώμη μου είναι πρώτα να πάρεις τη beam και μετά το sub.

ΥΓ Πριν πάρω το sub είδα αρκετά reviews που το εκθείαζαν, αλλά και πάλι είχα τους φόβους μου. Τελικά ήταν αυτό που απογείωσε το setup. Ειδικά μουσική δεν μπορώ να ακούσω χωρίς αυτό.

Τωρα σκέφτομαι κατι άλλο …να μην παρω καθόλου soundbar .να παρω το sub τωρα και μετά σιγά σιγά να παρω αλλα δυο ηχεία είτε πάλι τα one είτε κατι καλύτερο .

Επεξ/σία από giabritsos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, giabritsos είπε

Τωρα σκέφτομαι κατι άλλο …να μην παρω καθόλου soundbar .να παρω το sub τωρα και μετά σιγά σιγά να παρω αλλα δυο ηχεία είτε πάλι τα one είτε κατι καλύτερο .

Να πάρεις την ηχόμπαρα που είναι σε καραπροσφορά και τα έξτρα τα βρίσκεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε λυγισατε ατιμοι, μπουμπουνισα τη Harman .... 😅
Ο χωρος ειναι συγκεκριμενος, οποτε ηθελα μονο ηχομπαρα,και ειπα στα 500 με τιμολογιο ηταν too good για να την αφησω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσείς που πήρατε την Kardon ή όσοι ξέρετε, στο να παίζει μουσική πως τα πάει.
Τη σκέφτομαι αλλά η χρήση της θα είναι 70% μουσική που θα παίρνει σήμα από κάποιο tablet και 30% μουσική youtube Που θα παίρνει από την τηλεόραση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έχω την beam gen 2 και είμαι στο τσακ να πάρω 2 one sl ώστε να έχω surround. Το θέμα είναι,θα καταλάβω διαφορά ή δεν αξίζει?Καλά,για sub δεν το συζητάω,μένω σε πολυκατοικία οπότε δεν με παίρνει λόγω ηχομόνωσης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 hours ago, SergioX said:

Εγώ πάντως έχω την beam gen 2 και είμαι στο τσακ να πάρω 2 one sl ώστε να έχω surround. Το θέμα είναι,θα καταλάβω διαφορά ή δεν αξίζει?Καλά,για sub δεν το συζητάω,μένω σε πολυκατοικία οπότε δεν με παίρνει λόγω ηχομόνωσης...

Μια χαρα θα καταλαβεις διαφορά.

Παρε εστω το μικρο sub καποια στιγμή. Δεν ειναι σοβαρη ενοχληση σε ωρες μη κοινης ησυχίας.

Επεξ/σία από vadergr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα δεν βλέπω τον λογο να παει καποιος  στην  arc και οχι στην q990c της samsung.  Θεωρειται μια απο τις καλυτερες ηχομπαρες atmos σε ολες τις παρουσιασεις που εχω δει και ενω  Κοστιζει μεν 200€ πιο πανω, σου δινει και sub οπως και 2 ασυρματα ηχεια τα οποια για να αποκτησεις αργοτερα στην sonof θα πρεπει να δωσεις υπερδιπλασια χρηματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...