Προς το περιεχόμενο

Το YouTube επεκτείνει σε παγκόσμιο επίπεδο την απαγόρευση χρήσης ad blockers για την υπηρεσία του


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

1 λεπτό πριν, KostasKri είπε

Απλά δεν καταλαβαίνεις το πως λειτουργεί γενικότερα η διαφήμιση. Το ότι χρησιμοποιείεις ήδη το efood δεν σημαίνει ότι αν το πετύχεις σε διαφήμιση δεν θα το "θυμηθείς" με αποτέλεσμα να κάνεις παραγγελία εκείνη την ώρα επειδή θυμήθηκες τα σουβλάκια που πήρες προχθές και σου άρεσαν. 

Αυτά είναι κόλπα και λειτουργούν στην πλειοψηφία.

Ναι ενώ το τελευταίο καιρό που μου σκάνε τα καλλυντικά της Sephora κάτι θέλουν να μου πουν.....🤣

Επεξ/σία από dtk-386
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 157
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειχα το προβλημα οσο ημουν log in με τα credentials μου στο yt. Log out και ησυχασα.  Επισης για την ωρα οι ad blockers ακομα τα καταφερνουν και ειναι ειτε ενα βημα μπροστα ειτε ισοπαλια.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, KostasKri said:

Απλά δεν καταλαβαίνεις το πως λειτουργεί γενικότερα η διαφήμιση. Το ότι χρησιμοποιείεις ήδη το efood δεν σημαίνει ότι αν το πετύχεις σε διαφήμιση δεν θα το "θυμηθείς" με αποτέλεσμα να κάνεις παραγγελία εκείνη την ώρα επειδή θυμήθηκες τα σουβλάκια που πήρες προχθές και σου άρεσαν. 

Αυτά είναι κόλπα και λειτουργούν στην πλειοψηφία.

Εντάξει απλά προσωπικά παραγγέλνω ον λάιν κάθε μέρα 30/30 και με εξοργίζει γιατί μου θυμίζει πόσα λεφτά χαλάω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ζωές μας πάνε γενικά σε ένα μοντέλο τύπου subscription based. Ξεκινάνε από τα ψηφιακά μέσα και θα επεκταθούν στην μετακίνηση που θα γίνεται με leasing όπως στην Αμερική εδώ και χρόνια ειτε θα υπάρχει ένα subscription και για εκείνους που δεν έχουν αυτοκίνητο όπου οι μετακινήσεις θα εκτελούνται από οχήματα τύπου Uber που θα ανήκουν σε εταιρείες και στο μέλλον αυτόνομα από ηλεκτρικά. 
το ίδιο θα επεκταθεί και στην κατοικία στα αστικά κέντρα αφού η ακίνητη περιουσία αργά και σταθερά περνάει σε μεγάλες τράπεζες όπου θα σταματήσουν να πουλάνε κάποια στιγμή και θα αρχίσουν να τα ενοικιάζουν. Αυτό σε βάθος 30 ετιας αλλά προς τα εκεί οδεύουμε 

  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, KostasKri είπε

Απλά δεν καταλαβαίνεις το πως λειτουργεί γενικότερα η διαφήμιση. Το ότι χρησιμοποιείεις ήδη το efood δεν σημαίνει ότι αν το πετύχεις σε διαφήμιση δεν θα το "θυμηθείς" με αποτέλεσμα να κάνεις παραγγελία εκείνη την ώρα επειδή θυμήθηκες τα σουβλάκια που πήρες προχθές και σου άρεσαν. 

Αυτά είναι κόλπα και λειτουργούν στην πλειοψηφία.

Δεν συμφωνω γιατι πολυ απλα ελαχιστοι βλεπουν τις διαφημισεις στο youtube.. Εγω κοιταω ποτε θα βγει το skip ad χωρις να το κανω επιτηδες το ματι κολλαει εκει

  • Like 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, Thresh said:

Premium Family κι add αλλα 5 μέλη για share. 

και εγγραφή μέσω ινδίας με VPN, 2€ το μήνα, όλα εγώ πχιά;

Επεξ/σία από moderndrummer
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το youtube αν θελει ο κοσμος να σταματησει το adblock πρεπει το premium να ειναι στα 5 ευρω και οχι στα 12 (btw μου εκανε νουμερα 2-3 μερες το adblock ναι μεν δεν εβλεπα  ad's αλλα ηταμ μαυρα ολα μεχρι να τελειωσει το ad. αλλα το κανανε ενημερωση και ολα καλα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν επιράζει , ας κλείσει σήμερα το YT , ok , την πρώτη μέρα ίσως μου κακοφανεί , απο αύριο θα είναι σαν να μην υπήρχε

πάντως άκυρο έχουν φαει μιας και οι adblockers πλέον δουλεύουν χωρίς θέματα

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 minutes ago, Sungodra said:

Ειχα

Γιαυτό δεν είχα ποτέ πρόβλημα και λέω τι γκρινιάζουν οι άλλοι, ούτε λογαριασμό Google δεν έχω. Πρακτικά δεν μπορεί να κάνει κάτι το YouTube και έχει μπλέξει και νομικά. Το έχω ξαναπεί, 10 δευτερόλεπτα στην αρχή του βίντεο το πολύ τους παίρνει να παίζουν για αυτά που προσφέρει και να μην το μπλοκάρει ο κόσμος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, SoullessRider said:

έχει σταματήσει η παραγωγή της εφαρμογής, οπότε μην κάνεις καμιά κίνηση να το περάσεις, από όπου την βρεις πιθανών ή να είναι παλιά και να μην δουλεύει ή να είναι πειραγμένη με ιούς κλπ.

 

μπορείς να κινηθείς σε

revanced

newpipe

grayjay

Ναι , ξέρω,   revanched εννοούσα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...