Προς το περιεχόμενο

Παιχνιδάκι: "Βρες την ταινία"


konnak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • theobabis

    1786

  • Akujin

    1532

  • vsls

    1194

  • the_end

    852

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι αυτος ειναι κ ξερω οτι τον εδειξα πλατη, γι αυτο ειχα κ το σχολιο πανω απο την SS!

Ελεγα να τον δωσω φατσα-καρτα! :mrgreen:

 

the_end ειδες ομως? Καθε τριμηνο το βαζω κ ακομα να το μαθετε οποτε... Επαναληψη μητηρ μαθησεως :P

Η SS δε μου λεει κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερώτηση. δεν μοιάζει λίγο χοντρός στη συγκεκριμένη ss? γιατί απ'ότι θυμάμαι ο stewart σ'αυτήν την ταινία είναι περίπου πετσί και κόκκαλο.

2η ερώτηση: παίζει να υπάρχει και έγχρωμη κόπια της συγκεκριμένης ταινίας? ή απλά κάτι έχω μπερδέψει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ειναι πετσι κ κοκκαλο στη ταινια η συγκεκριμενη σκηνη τον αδικει :mrgreen:

 

Για εγχρωμη δεν ξερω εκτος αν εχει γινει καμια επεξεργασια technicolor οπως ειχε γινει σε αρκετες παλιες ταινιες ειδικα των Laurer & Hardy αλλα ακομα κ στην Casablanca...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για εγχρωμη δεν ξερω εκτος αν εχει γινει καμια επεξεργασια technicolor οπως ειχε γινει σε αρκετες παλιες ταινιες ειδικα των Laurer & Hardy αλλα ακομα κ στην Casablanca...

 

ναι, κάτι τέτοιο εννοούσα. τέσπα

 

ορίστε και η ss

vlcsnap402696qa1.th.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Clawμεθοδους ο κυριος the_end βλεπω...

Αυτον τον διαδρομο ΣΙΓΟΥΡΑ καπου τον εχω δει ΣΙΓΟΥΡΑ αλλα δε θυμαμαι που!

[Aku mode]Φταιει η ωρα που νυσταζω γι' αυτο δε το βρισκω οποτε καληνυχτα κ τα λεμε αυριο [/Aku mode]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Η επόμενη σκέψη μου για την ss του vsls ήταν το It's a wonderful life το οποίο όμως έχω δει τόσες φορές (από τις αγαπημένες μου) που θεώρησα ότι δεν μπορεί να μπει κάτι από κει που δεν ξέρω. Τελικά ήταν η δεύτερη πιο γνωστή από J. Stewart - F. Capra (την οποία ακόμα δεν έχω δει, την φυλάω για μια βραδιά που θα είμαι πολύ ορεξάτος γιατί πιστεύω πως θα μου αρέσει πολύ).

 

Τελικά το ένστικτο δεν αποτυγχάνει εύκολα.

 

Σημείωση: το παιχνιδάκι σου δημιουργεί κολλήματα. Χθες έβλεπα κάτι σκηνές από μια ταινία στην τηλεόραση (δε βλέπω ποτέ ολόκληρη ταινία από κανάλι με εξαίρεση filmnet) και έπιασα τον εαυτό μου να προσπαθεί να απομνημονεύσει κάποιες περίεργες εικόνες (δρόμου, πόμολα, ξέρετε εσείς) μπας και πέσουν στο παιχνίδι. Και μετά έπρεπε να ψάξω τον τίτλο στο πρόγραμμα κτλ.

 

Μήπως πρέπει να κάνω μια αποτοξίνωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημείωση: το παιχνιδάκι σου δημιουργεί κολλήματα. Χθες έβλεπα κάτι σκηνές από μια ταινία στην τηλεόραση (δε βλέπω ποτέ ολόκληρη ταινία από κανάλι με εξαίρεση filmnet) και έπιασα τον εαυτό μου να προσπαθεί να απομνημονεύσει κάποιες περίεργες εικόνες (δρόμου, πόμολα, ξέρετε εσείς) μπας και πέσουν στο παιχνίδι. Και μετά έπρεπε να ψάξω τον τίτλο στο πρόγραμμα κτλ.

 

Μήπως πρέπει να κάνω μια αποτοξίνωση;

 

κάποιοι κάνουν τα σκληρά εδώ, άλλους τους πείραξε

και την κάνανε στο δάσος, άλλοι πέσανε στο πηγάδι, τς τς

σου λέω, καλά είσαι ακόμη. αλλά φρόντισε να το κόψεις

όσο είναι νωρίς... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...