Προς το περιεχόμενο

Παιχνιδάκι: "Βρες την ταινία"


konnak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • theobabis

    1786

  • Akujin

    1532

  • vsls

    1194

  • the_end

    852

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Απο την αλλη απωθυμενο εχω να δω την emilie να βρισκει καποια στιγμη μια απο τις ταινιες και να μην βαζει μονο οταν λεει καποιος βαλτε γιατι βαριεμαι :P

 

Συνήθως αποφεύγω να σχολιάζω άλλους, αλλά πολλά απωθημένα έχουν μαζευτεί σε έναν άνθρωπο βρε πουλάκι μου. Δεν κουράζεσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα που εχουμε μεινει ? Στην φωτο του Nτιναρα (αφου βρεθηκε η ταινια της emilie ) σωστα ? :P

 

---------- Προσθήκη στις 15:14 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 15:13 ----------

 

σχετικα γνωστη ταινια,

οποιος την εχει δει ειναι η 2η πιο χαρακτηριστικη σκηνη....

 

............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Ceridwen ισως αν μας ελεγες και εσυ τα απωθυμενα σου να καναμε συγκριση ποσοτητων ;)

Αν κρινουμε απο το απωθυμενο σου,που μας αποκαλυψες πριν,το κοβω αρκετα δυσκολο να βγεις κερδισμενος απο μια τετοια συγκριση;)

Επισης καλο θα ηταν οποιος θελει να αναφερει τα απωθυμενα του,να το κανει σε ενα καταλληλοτερο thread/forum/site μια και ειναι λιγο ασχετο με το παρον.Ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gio σε βρισω υπερβολικο...Δεν νομιζω πως κανεις ποτε δεν εχει ποσταρει κατι εδω μεσα εντελως ασχετο απο τις ταινιες που βαζουμε, ετσι δεν ειναι ?

 

Εγω απλα απαντησα στην/στον Ceridwen γιατι ενω βασικα εκανα πλακιτσα οταν ειπα πως εχω απωθυμενο δεν εχασε χρονο και σχολιασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Gio σε βρισω υπερβολικο...Δεν νομιζω πως κανεις ποτε δεν εχει ποσταρει κατι εδω μεσα εντελως ασχετο απο τις ταινιες που βαζουμε, ετσι δεν ειναι ?

Ασχετα μηνυματα μπολικα και πολλα διαμαντακια μεσα σ αυτα. "Αστειακια" για απωθυμενα πρωτη φορα βλεπω και ειμαι λιγο περισσοτερο καιρο απο σενα εδω μεσα.

 

Εγω απλα απαντησα στην/στον Ceridwen γιατι ενω βασικα εκανα πλακιτσα οταν ειπα πως εχω απωθυμενο δεν εχασε χρονο και σχολιασε.

Οπως κανεις πλακιτσα εσυ,ετσι και γω και ολοι μας λοιπον.

 

End of offtopic,κανε τον κοπο να μην το συνεχισουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Αστειακια" για απωθυμενα πρωτη φορα βλεπω και ειμαι λιγο περισσοτερο καιρο απο σενα εδω μεσα.

 

 

 

ειπα και γω δεν θα το πει κανεις αυτο?οι νεοι να παιρνουν καμψεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
ειπα και γω δεν θα το πει κανεις αυτο?οι νεοι να παιρνουν καμψεις?

Εαν θελεις,γιατι οχι?Δεν σ εμποδιζει κανεις,καλο κανουν.

Το συγκεκριμενο quote αναφερεται σε καποιον συγκεκριμενα και οχι γενικα οπως θελεις να το περασεις.Ριξε μια ματια εδω μεσα αν η συμπεριφορα μου αλλαζει απεναντι σε οποιοδηποτε μελος αναλογα με το post counter και μετα ελα να το αναλυσουμε.

Αν εχεις καποιο αλλο προβλημα μπορουμε να το συζητησουμε με pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν θελεις,γιατι οχι?Δεν σ εμποδιζει κανεις,καλο κανουν.

Το συγκεκριμενο quote αναφερεται σε καποιον συγκεκριμενα και οχι γενικα οπως θελεις να το περασεις.Ριξε μια ματια εδω μεσα αν η συμπεριφορα μου αλλαζει απεναντι σε οποιοδηποτε μελος αναλογα με το post counter και μετα ελα να το αναλυσουμε.

Αν εχεις καποιο αλλο προβλημα μπορουμε να το συζητησουμε με pm.

 

βλεπω αρπαζεσαι ευκολα.γιατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν θελεις,γιατι οχι?Δεν σ εμποδιζει κανεις,καλο κανουν.

Το συγκεκριμενο quote αναφερεται σε καποιον συγκεκριμενα και οχι γενικα οπως θελεις να το περασεις.Ριξε μια ματια εδω μεσα αν η συμπεριφορα μου αλλαζει απεναντι σε οποιοδηποτε μελος αναλογα με το post counter και μετα ελα να το αναλυσουμε.

Αν εχεις καποιο αλλο προβλημα μπορουμε να το συζητησουμε με pm.

 

βλεπω αρπαζεσαι ευκολα.γιατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...