Προς το περιεχόμενο

Παιχνιδάκι: "Βρες την ταινία"


konnak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι έγινε, αποφασίσατε (benign vs suspiria) ποιος την έχει ποιο μεγάλη για να γυρίσουμε στο παιχνίδι; :P

 

Krisnamurti εγώ; Αυτό είναι πολύ βαρύ. Είσαι τυχερός που την (ξανα)κοπάνησε ο theobabis κι έχω μείνει μόνος κι έρημος. Θα τα πούμε later, σ' έχω σημαδεμένο...

 

Υ.Γ. Αν παίρνεις στα σοβαρά αυτά που γράφω είσαι εκτός θέματος. Φαίνεται όταν μιλάω σοβαρά, κι αυτό γίνεται σπάνια, γιατί προτιμώ να κάνω χαβαλέ σ' ένα χώρο που είναι φτιαγμένος γι αυτό το λόγο ;)

Υ.Γ.2. Ελπίζω να αντιλαμβάνεσαι την ειρωνεία της υπογραφής και ποιον σημαδεύει ;)

Υ.Γ.3 Δεν έχω ιδέα ποιος/τι είναι ο τύπος στο αβαταρ, το βρήκα τυχαία στο ιντερνετ και το βαλα γιατί με εκφράζει η βλάκεια στο χαμόγελο του. Για την ακρίβεια, την ζηλεύω...

χαχαχα σε παω γιαννη!

 

---------- Προσθήκη στις 16:49 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 16:46 ----------

 

Τι παθατε μερικοι σημερα,εγραψα εγω πουθενα οτι ειπες εσυ οτι ειναι εγκυρο?Απλα επειδη το ανεφερες σαν πηγη σχετικα με τις ταινιες,σου ανεφερα ετσι για να το κανω συνοπτικο,οτι δεν με επηρεαζει αυτο το περιοδικο.Απλα.

 

Τωρα ξερω τι εχεις παθει πονηρε Suspi.Δεν την βρισκεις την ταινια απο εκει που τις εβρισκες στα 1-2 λεπτα μαξ, και τσαντιστηκες.:devil:

 

(Παω και εγω γυμναστηριο,αν δεν την βρει καποιος μεχρι αυριο το πρωι θα ειναι μια απο τις λιγες ταινιες που κερδισε αυτος που την εβαλε γιατι τα λαγωνικα του νηματος δεν την βρηκαν.Οποτε βαλτε τα δυνατα σας γκρινιαρικα!)

benign οταν γυρισεις απ το γυμναστηριο θα εχεις να αντιμετωπισεις 2 πραγματα.1 καλο και 1 ασχημο.το καλο ειναι οτι φτιαχτηκες.το ασχημο ειναι οτι ο νεος την βρηκε την ταινια σου.:P

 

---------- Προσθήκη στις 16:49 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 16:49 ----------

 

Σας βαρέθηκα :P

 

The Lost Honor of Katharina Blum

http://www.imdb.com/title/tt0073858/

 

Τη χθεσινή απάντηση την έδωσα ως hint γιατί παίζει μέσα ο Jürgen Prochnow

 

http://www.imdb.com/name/nm0001638/

αντε βαλε ρε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • theobabis

    1786

  • Akujin

    1532

  • vsls

    1194

  • the_end

    852

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οκ, έβαλα τις πιο χαρακτηριστικές σκηνές από την ταινία, γιατί ακόμα δεν έχω βρει τη "χρυσή τομή" δυσκολίας και προτιμώ να είναι πιο εύκολο παρά πιο δύσκολο.

post-166594-129063122639_thumb.jpg

post-166594-12906312264_thumb.jpg

post-166594-129063122641_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να σας συστήσω το νέο βιβλίο του Τάκη ΜπαρμπαΓάλα:

 

''ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΑ P.M. ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΗΣΙΜΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΟΦΕΛΟΣ. Βασικοί ορισμοί και παραδείγματα βήμα - βήμα''

 

Επίσης:

 

 

αν στην ελλαδα δεν τους ξερετε εγω δεν φταιω.

 

αυτα για να μπουν καποια πραγματα στη θεση τους.

 

μαλλον δεν εχεις ιδεα

 

Τον ορο cult τον ξερω απο 5 ετων.

 

αν θυμασαι εγω τις εβρισκα

 

 

 

απο τις εκδόσεις ''O.S.O.K'' (ola spasta, ola kafta) το βιβλίο του Τσεχοπολωνού συγγραφέα Antis Abeba, ''Μετριοφροσύνη: Αυτή η άγνωστη''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να σας συστήσω το νέο βιβλίο του Τάκη ΜπαρμπαΓάλα:

 

''ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΑ P.M. ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΗΣΙΜΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΟΦΕΛΟΣ. Βασικοί ορισμοί και παραδείγματα βήμα - βήμα''

 

Επίσης:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

απο τις εκδόσεις ''O.S.O.K'' (ola spasta, ola kafta) το βιβλίο του Τσεχοπολωνού συγγραφέα Antis Abeba, ''Μετριοφροσύνη: Αυτή η άγνωστη''.

δεν τρεχει τιποτα κανεις δεν παρεξηγειται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.1. Γ. Αν παίρνεις στα σοβαρά αυτά που γράφω είσαι εκτός θέματος. Φαίνεται όταν μιλάω σοβαρά, κι αυτό γίνεται σπάνια, γιατί προτιμώ να κάνω χαβαλέ σ' ένα χώρο που είναι φτιαγμένος γι αυτό το λόγο ;)

Υ.Γ.2. Ελπίζω να αντιλαμβάνεσαι την ειρωνεία της υπογραφής και ποιον σημαδεύει ;)

Υ.Γ.3 Δεν έχω ιδέα ποιος/τι είναι ο τύπος στο αβαταρ, το βρήκα τυχαία στο ιντερνετ και το βαλα γιατί με εκφράζει η βλάκεια στο χαμόγελο του. Για την ακρίβεια, την ζηλεύω...

 

Υ.Γ.1. Αυτο ελλειπε να σε παρω στα σοβαρα κ.χαζογκουρου....(καλα που το ειδες οτι σε πηρα σοβαρα,σοβαρα τωρα?):devil:

Υ.Γ.2. Σημαδευει ολον τον Ελληνικο λαο,που συνεχως ψηφιζουν αχρηστους.(εκτος απο μενα που ειμαι ιδιοφυης)

Υ.Γ.3 Το πιστευω οτι την ζηλευεις γιατι αυτος ειναι πηγαιος βλακας.:devil::devil::devil:

 

Δεν ξερεις ποσο μου αρεσει που σε πειραζω με τον Ινδο γκουρου του αβαταρ σου...Βεβαια θα διασκεδαζα πιο πολυ αν ειχες τo avatar σου ηταν καπως ετσι:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με εστειλες αδιαβαστο!!!!:-):-):-)

 

Google search :

 

Chinese miners film imdb

 

Φαίνεται ενδιαφέρουσα ταινία, αυτό το παιχνιδάκι είναι χρήσιμο τελικά. Θα τη βρω για να τη δω.

 

Σε 5 λεπτά έρχεται καινούργιο, πιστεύω πιο δύσκολο για να σας κρατήσει σε επαγρύπνηση.

 

Κόβω τα screenshots κι έρχομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...