Προς το περιεχόμενο

Παιχνιδάκι: "Βρες την ταινία"


konnak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • theobabis

    1786

  • Akujin

    1532

  • vsls

    1194

  • the_end

    852

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μαλλον ειναι το La Morte Vivante .Αλλα μιλαμε για low quality B movie.Για το καλο του νηματος και του παιχνιδιου αποφασισα να την ονομασω.:devil:(Για να μην καθεται το νημα.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου αρεσει σοβαρα? Εμενα μονο καποιες καλλονες που εβαζε σε καποιες ταινιες του.Πορνοτρομολαγνος ειναι ,εχει κανει και πολλες πορνο.

 

Νε επιστρεψουμε στην ποιοτητα λοιπον,πασιγνωστη ταινια,ευκολαρα και δεν προκειται να δωσω κανενα hint,θα ηταν shameful.:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα αυτες ολες ειναι πορνοσταρ που τις εβαλε να παιζουν στα θριλερ που γυρισε μετα.δηλαδη δεν σου αρεσει και ο joe d'amato?

 

---------- Προσθήκη στις 12:20 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 11:54 ----------

 

Eye of the Needle?

Χμμμ, μήπως δε χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες στο μήνυμα σας ; Υπενθυμίζουμε ότι απαγορεύεται η χρήση greeklish

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι σειρα ετσι?Ταινια,ε?Κατι μου θυμιζει ο μουσατος,ειναι γνωστος ηθοποιος.Σε εχει πιασει ελαφρως ρετρο διαθεση ετσι?

ειναι καποια (4 μου φαινεται) επεισοδια αυτοτελη δηλ 4 ταινιες απο διαφορετικους σκηνοθετες.

 

---------- Προσθήκη στις 23:51 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 23:50 ----------

 

roy schneider μου θυμιζει ο μουσατος, assignment: munich μηπως;

οχι.μια μικρη βοηθεια ακομη.ιταλια μερια ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μαμήσατε, μόνοις σας παίζετε ώρες-ώρες.

 

Βάλτε ρε λίγο αγιόξυλο να παίξουμε και μεις, τα ντουβάρια :P Άκου ιταλική τηλεταινία του '70. Έλεος δλδ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μαμήσατε, μόνοις σας παίζετε ώρες-ώρες.

 

Βάλτε ρε λίγο αγιόξυλο να παίξουμε και μεις, τα ντουβάρια :P Άκου ιταλική τηλεταινία του '70. Έλεος δλδ...

οταν θα δεις τι ειναι θα καταλαβεις!

 

---------- Προσθήκη στις 01:41 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 00:29 ----------

 

και αλλη βοηθεια.

GIALLO!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμπλέκεται καθόλου ο Dario Argento ?

 

Λογικα ναι,αφου ειναι μεγας φαν ο Suspi οπως αλλωστε μαρτυρα και το user name του.

Εχω μερικα υποψη μου αλλα με μπερεδευει που ειπε οτι ειναι TV σειρα και οχι ταινια? Μηπως,ετσι για μια γενναια προσπαθεια ειναι το L'uccello dalle piume di cristallo?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...