Προς το περιεχόμενο

Παιχνιδάκι: "Βρες την ταινία"


konnak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • theobabis

    1786

  • Akujin

    1532

  • vsls

    1194

  • the_end

    852

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Kαι με το ' bollywood/hollywood' κλεινουν οι '' γνωσεις'' μου στον ινδικο κινηματογραφο :lol:

Και τους θυμαμαι τους πρωταγωνιστες απο την ματια σε videclub αλλα δεν την νοικιασα :lol: Καλη κομεντι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο, δεν ειναι κομεντι, ρομαντικη ταινια ειναι.

 

---------- Προσθήκη στις 20:51 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 19:29 ----------

 

Για να βοηθησω περισσοτερο,ειναι φετινη ταινια.Βοηθω πολυ τωρα,αλλα καταλαβαινω οτι λιγοι παρακολουθουμε Ινδικες ταινιες,εκτος και αν ειναι κατι εξαιρετικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ο απεικονιζόμενος ηθοποιός ο Shahrukh Khan ??

 

Αν ναι τότε θα είναι μάλλον το ... Found a Groom ?

 

(καλά οι ινδοί είναι πανέμορφοι σαν λαός ε? για τις ινδές δεν το συζητώ καν..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ο απεικονιζόμενος ηθοποιός ο Shahrukh Khan ??

 

Αν ναι τότε θα είναι μάλλον το ... Found a Groom ?

 

(καλά οι ινδοί είναι πανέμορφοι σαν λαός ε? για τις ινδές δεν το συζητώ καν..)

 

Αλλαξε κανένα avatar ρε!

 

/offtopic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ο απεικονιζόμενος ηθοποιός ο Shahrukh Khan ??

 

Αν ναι τότε θα είναι μάλλον το ... Found a Groom ?

 

(καλά οι ινδοί είναι πανέμορφοι σαν λαός ε? για τις ινδές δεν το συζητώ καν..)

 

PCM οχι δεν ειναι αυτο.Αλλα βρηκες τον πρωταγωνιστη.

 

Μου αρεσουν πολυ οι Ινδοι σαν ανθρωποι και η αρχαια και εντυπωσιακη κουλτουρα τους.Οι αντρες τους δυστυχως ειναι ασχημομουρηδες αλλα οι γυναικες τους ειναι γλυκιες και χαριτωμενες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλαξε κανένα avatar ρε!

 

/offtopic

 

το παρατήρησες ε? Δεν ξέρω ρε δεν βρίσκω κάτι να μου ταιριάζει, το δικό σου πάντως θα το έβαζα άνετα μιας και είμαι μέγας Pink Floyd φαν... Θα μου το... δώσεις? :P

 

PCM οχι δεν ειναι αυτο.Αλλα βρηκες τον πρωταγωνιστη.

 

Μου αρεσουν πολυ οι Ινδοι σαν ανθρωποι και η αρχαια και εντυπωσιακη κουλτουρα τους.Οι αντρες τους δυστυχως ειναι ασχημομουρηδες αλλα οι γυναικες τους ειναι γλυκιες και χαριτωμενες.

 

Καλά αφήνω την εύρεση της ταινίας για άλλους για να μην αρχίσω και λέω και χάσει την αξία του το παιχνίδι. Εγώ απλά επίστρωσα τον δρόμο... :)

Θα συμφωνήσω εν τέλει για τους άντρες, είναι άσχημοι και μερικοί μοιάζουν ...εξωγήινοι. :P Για κουλτούρα δεν ξέρω πολλά αλλά θα ήθελα να μάθω. Ακόμα και για την θρησκεία τους και τους θεούς τους (Κρίσνα και έτσι:devil: ). Γενικά αν υπαρχει κάποια καλή πρόταση για κάποιο συνετό ντοκιμαντέρ ή κάτι, ψήνομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pink Floyd γουστάρεις αλλά στίχους των Guns n Roses έχεις στην υπογραφή, άπιστε :P

 

Benign, βάλε καμιά άλλη για θα μπω στο imdb.com και θα ρίξω copy-paste όλη τη φιλμογραφία του Ινδού. Να δούμε αν το βρίσκω ή όχι... ;)

 

Υ.Γ. Δεν υπάρχει η λέξη "επίστρωσα". Μάθημα ελληνικών, off

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παρατήρησες ε? Δεν ξέρω ρε δεν βρίσκω κάτι να μου ταιριάζει, το δικό σου πάντως θα το έβαζα άνετα μιας και είμαι μέγας Pink Floyd φαν... Θα μου το... δώσεις? :P

 

Go ahead, sir- there is no such thing as too much Pink Floyd.

 

Πάντως εγώ ή θα αλλάζω κάθε μήνα ή θα την κρατάω μέχρι να πεθάνω. Μη μου ανάβεις φωτιές τώρα! Ευτυχώς ξεδίνω στο MSN.

 

 

Το My name is Khan πρέπει να είναι τότε αλλά έτσι το παιχνίδι έχει 0 νόημα οπότε ξαναβάλε

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παρατήρησες ε? Δεν ξέρω ρε δεν βρίσκω κάτι να μου ταιριάζει, το δικό σου πάντως θα το έβαζα άνετα μιας και είμαι μέγας Pink Floyd φαν... Θα μου το... δώσεις? :P

 

 

 

Καλά αφήνω την εύρεση της ταινίας για άλλους για να μην αρχίσω και λέω και χάσει την αξία του το παιχνίδι. Εγώ απλά επίστρωσα τον δρόμο... :)

Θα συμφωνήσω εν τέλει για τους άντρες, είναι άσχημοι και μερικοί μοιάζουν ...εξωγήινοι. :P Για κουλτούρα δεν ξέρω πολλά αλλά θα ήθελα να μάθω. Ακόμα και για την θρησκεία τους και τους θεούς τους (Κρίσνα και έτσι:devil: ). Γενικά αν υπαρχει κάποια καλή πρόταση για κάποιο συνετό ντοκιμαντέρ ή κάτι, ψήνομαι...

 

PCM εχει τεραστιο ενδιαφερον η Ινδικη κουλτουρα,φιλοσοφια και

τεχνη, ισως να αρχιζες απο την ταινια επος τους Mahabharata του Peter Brook απο οπου και αυτο το υπεροχο clip που ο Brahma,ο θεος τους,ρωταει εναν σοφο βασιλια για να τον δοκιμασει:

 

[ame]

[/ame]

 

---------- Προσθήκη στις 10:18 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 10:07 ----------

 

Go ahead, sir- there is no such thing as too much Pink Floyd.

 

Πάντως εγώ ή θα αλλάζω κάθε μήνα ή θα την κρατάω μέχρι να πεθάνω. Μη μου ανάβεις φωτιές τώρα! Ευτυχώς ξεδίνω στο MSN.

 

 

Το My name is Khan πρέπει να είναι τότε αλλά έτσι το παιχνίδι έχει 0 νόημα οπότε ξαναβάλε

 

Δυστυχως μας την εσπασε ο mr. Tokyo Babylon αποκαλυπτωντας τον τιτλο.(Καλο παντως το Youtube Channel σου.)

 

Τωρα δωστε μου 5 να βρω κατι αλλο πιο Ευρωπαικο. BRB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφερουσα ταινια ,Βρεττανικη,πολυβραβευμενη,με πολιτικοκοινωνικα μυνηματα,της τελευταιας δεκαετιας και για να μην ξαναπεσει spoiler σε μορφη spoiler, δεν σας λεω τιποτε αλλο.Απλα θα βαλω κι αλλες φωτο αν δυσκολευτειτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...