Προς το περιεχόμενο

Παιχνιδάκι: "Βρες την ταινία"


konnak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οκ. Αρρωστημενη μου φαινεται.Εχουν γινει της μοδας οι αρρωστημενες ταινιες στην Αννατολικη Ευρωπη προσφατα και στην Σερβια οπως μια του 2010 που λεγεται A Serbian film.Δεν την συνιστω,ειναι απο τις ταινιες που σοκαρουν χωρις την αντιστοιχη ποιοτητα.

 

Εχεις παντως μια ταση για αρρωστημενες ταινιες με σεξουλικοτητα η μου φαινεται?:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • theobabis

    1786

  • Akujin

    1532

  • vsls

    1194

  • the_end

    852

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Λοιπον συνεχιζουμε με μια απο τις πιο συγκινητικες ταινιες που εχω δει.Λογικα θα την βρειτε γρηγορα. (Pablo,εχεις και ξενικη καταγωγη ,περα απο Ελληνικη?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το έχω δει αλλά μάλλον αυτοί είναι καμποτζιανοί, ο Σαμ Γουοτερστον και ο Τζον Μαλκοβιτς, και αν όλα τα παραπάνω ισχύουν, είναι το killing fields.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το έχω δει αλλά μάλλον αυτοί είναι καμποτζιανοί, ο Σαμ Γουοτερστον και ο Τζον Μαλκοβιτς, και αν όλα τα παραπάνω ισχύουν, είναι το killing fields.

 

Σωστο απο την Ουαλη wiccan. ;) Συνεχιζεις.

 

---------- Προσθήκη στις 02:51 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 02:50 ----------

 

Έχει γυριστεί το "Για ποιον χτυπά η καμπάνα" σε ταινία;

 

Ναι εχει γυριστει.

 

http://www.imdb.com/title/tt0035896/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αντε ασχετουλιαααα!

 

Δεν ξερουμε απο Ινδικο κινηματογραφο? Ενα ελαφρυ hint οτι ο κυριος της φωτο ειναι ισως και ο σημαντικοτερος αυτα τα χρονια ηθοποιος του Bollywood.

 

Αντε για να σας βαλω στο κεφι για Ινδικη κουλτουρα,σας αφιερωνω αυτο το μικρο κλιπακι απο τον ''χορο της Καλι'' απο την μαματη σειρα επιστημονικης φαντασιας Sanctuary που παρεπιπτοντως σας την προτεινω ανεπιφυλαχτα.Εχει και την υπεροχη ηθοποιο(την παντρευομουν αυριο)που υποδυεται την θεα Καλι,η τουλαχιστον μια απο τις ενσαρκωσεις της.(Τι γυναικα ρε παιδι μου!)

(Υπενθυμιζω αυτο το κλιπ ειναι εμψυχωτικο δεν εχει σχεση με την φωτο της ταινιας που ψαχνετε,οκ?)

 

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=Y2dA8HEKD14[/ame]

Επεξ/σία από benign
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...