Προς το περιεχόμενο

Παιχνιδάκι: "Βρες την ταινία"


konnak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • theobabis

    1786

  • Akujin

    1532

  • vsls

    1194

  • the_end

    852

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σου φιλε umaga. Οχι δεν ειναι Hitchcock.

 

Ενα hint.Ειναι αστυνομικη ταινια.

 

---------- Προσθήκη στις 19:39 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 19:38 ----------

 

Τη βρηκε ο λαγονικοννακ. ! Σωστος! ειμαστε σε φορμα σημερα η μου φαινεται?

 

Λοιπον προς το παρον δεν μου ερχονται σχετικα αγνωστες ταινιες στο μυαλο αλλα οπως εχω ξαναπει για μενα γνωμονας ειναι περα απο το παιχνιδι να προτεινουμε στους φιλους μας εδω ταινιες που για διαφορους λογους αξιζει να δουν.

 

Παμε λοιπον στην επομενη αρκετα γνωστη αλλα παλια ταινια.(Πολυ παιδαρος η κοπελα ακομη και συγκριτικα με τις μερες μας.)

Επεξ/σία από benign
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν μια περίοδος που είχα πάρει σερί τα νουάρ/αστυνομικά εκείνης της περιόδου. Μου σπασαν λίγο τα νεύρα να θυμηθώ από που ήταν η εικόνα που έβαλες αλλά το θυμήθηκα (ξέρω και την αδυναμία σου στις βρετανικές). ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ταινιες εκεινης της περιοδου ειναι πολυ ατμοσφαιρικες ,εξαιρετικοι ηθοποιοι και γυναικες αλλου επιπεδου.Πολυ μου αρεσουν.

 

---------- Προσθήκη στις 20:15 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 19:55 ----------

 

Τι γινεται ?Δυσκολευομαστε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Λοιπον θα βαλω εγω μια ταινια να ασχοληθει με το παιχνιδι μας οποιος φιλος παλιος η καινουργιος θελει με το απογευματινο του καφεδακι,ζητωντας συγνωμη απο τον Manuel.Και οποτε θελει,επανερχεται.(Δεν νομιζω οτι θα παρεξηγησει ειναι πολυ καλος.)

 

Πολύ καλά έκανες και συνέχισες! Συγγνώμη για την αργοπορία. Ασχολήθηκα με άλλα πράγματα σήμερα. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...