Προς το περιεχόμενο

Παιχνιδάκι: "Βρες την ταινία"


konnak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • theobabis

    1786

  • Akujin

    1532

  • vsls

    1194

  • the_end

    852

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Good night Welsh wiccan.

 

Εν τω μεταξυ θα βαλω εγω μια ετσι για να εχουν να ψαξουν τα παιδια της πρωινης βαρδιας.

 

Λοιπον η επομενη ειναι Βρεττανικη κωμωδια.Προβλεπω δυσκολιες,αλλα θα δουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχισε εσυ οπως βλεπω ο zenso πηγε για sushi.:lol:

 

Hey,ετοίμαζα βρετανικά σκρηνσοτς! Και sushi,no way. Mexican all the way. =)

 

Έβαλες γνωστές φάτσες,αλλά αποσύρομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hey,ετοίμαζα βρετανικά σκρηνσοτς! Και sushi,no way. Mexican all the way. =)

 

Έβαλες γνωστές φάτσες,αλλά αποσύρομαι.

 

zenso θες να βάλεις? ή να βάλω εγώ? Μόλις ετοίμασα μια ψευτοκουλτουροπορνο γαλλική που έβλεπα!

Είμαι 99% σίγουρη ότι είναι το παραπάνω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστο το how to kill your neighbour's dog.Συνεχιζετε.

 

Zenso εκανα πλακα για sushi γιατι το username σου ειναι πρωτο αρσενικο ονομα στην Ιαπωνεζικη γλωσσα. (π.χ.Zenso Kebue.)

 

(Οι Γαλλοι το εχουν παρακανει οντως στο ψευτοκουλτουροπορνο,ειναι το φορτε τους.Ελλειψει πραγματικης κουλτουρας.Αληθεια ποια ειναι η τελευταια σοβαρα ποιοτικη Γαλλικη ταινια που ειδατε τα τελευταια,ας πουμε 5 χρονια?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

zenso θες να βάλεις? ή να βάλω εγώ? Μόλις ετοίμασα μια ψευτοκουλτουροπορνο γαλλική που έβλεπα!

Να βάλεις φυσικά,spice it up!

 

Zenso εκανα πλακα για sushi γιατι το username σου ειναι πρωτο αρσενικο ονομα στην Ιαπωνεζικη γλωσσα. (π.χ.Zenso Kebue.)

Το κατάλαβα mate. =)

 

Συνεχίζω με μια γαλλική κωμωδία '90ς

Αυτή είναι για σας κορίτσια με πολύ αγάπη ;)

Ντάμιτ,ήλπιζα σε χοτ πλάνο Άννα Καρίνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ασχημομουρης ο αντρας της φωτο,σοκ και δεος!(Σαν υβριδιο ανθρωπου και χελωνας στην φατσα.:shock:)

Χαχα. Ε,ο καθένας με τις αδυναμίες του. :-D

(Οι Γαλλοι το εχουν παρακανει οντως στο ψευτοκουλτουροπορνο,ειναι το φορτε τους.Ελλειψει πραγματικης κουλτουρας.Αληθεια ποια ειναι η τελευταια σοβαρα ποιοτικη Γαλλικη ταινια που ειδατε τα τελευταια,ας πουμε 5 χρονια?)

Χμ,μου άρεσε το Un Prophète. Αλλά ναι,πιάνω τι λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Vincent Perez άσχημος? Ε όχιιιι!

 

Κοιτα εδω στο Le Libertin με τα μακρια μαλλια και τις αρχες φαλακρας ειναι αισχος.Παλια οταν ηταν μικρος σε μια ταινια με την Ατζανι που τον ειχα δει μου φαινοταν καλος.

 

(Ediτ: Θυμηθηκα πια ταινια ηταν La Reine Margot.Οπως ειπε και ο Zenso το γουστο ειναι ατομικη υποθεση,αλλα τωρα που γερναει και παχαινει δεν μου αρεσει.Οταν ηταν πιτσιρικας ηταν καλυτερος αν και γενικα οι θηλυπρεπεις αντρες χωρις μυικοτητα μου φαινονται απωθητικοι.Το στυλ που μου αρεσει ειναι οπως π.χ. o Hugh Jackman. Αναφερομαι στην εμφανιση,σαν ηθοποιος ειναι καλος ο Perez.)

 

---------- Προσθήκη στις 03:39 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 03:28 ----------

 

Zenso επειδη πριν νομιζα οτι ειχες φυγει για μασα και πηρα την σειρα σου κατα λαθος,σε παρακαλω συνεχιζεις?(Καλήνυχτα απο μενα,θα δω μια ταινια τρομου να με παρει ο υπνος γιατι τωρα τελευταια πασχω απο μια μικρη αυπνια.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...