Προς το περιεχόμενο

Παιχνιδάκι: "Βρες την ταινία"


konnak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • theobabis

    1786

  • Akujin

    1532

  • vsls

    1194

  • the_end

    852

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για να ειμαι ειλικρινης δεν μου πολυαρεσει ο συγχρονος Γαλλικος κινηματογραφος,αλλα διαβαζω,ενημερωνομαι κ.τ.λ. για ολες τις αξιολογες ταινιες ολων των χωρων. Οι συγκεκριμενες σκηνες δεν μου θυμιζουν τιποτε.Λογω του ασχημαντρα με την νυχτικια σκεφτηκα το Sex is comedy της Katherine Breillat,επιτυχημενη ταινια του 2002 αλλα δεν νομιζω να ειναι αυτο γιατι οι εικονες δεν θυμιζουν την βασικη πλοκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτή είναι η Valeria Bruni Tedeschi - η όχι τόσο όμορφη αδερφή της madame la présidente. Οπότε θα είναι το Ah! Si j'étais riche

 

τυπικα να επιβεβαιωσω. Το περιμενα οτι καποιος θα αναγνωριζε την βαλερια :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτή είναι η Valeria Bruni Tedeschi - η όχι τόσο όμορφη αδερφή της madame la présidente. Οπότε θα είναι το Ah! Si j'étais riche

 

benign, βάζεις αν θέλεις, γιατί θα λείπω.

 

Λοιπον παιρνοντας την σκυταλη απο τον Cerdiwen.

 

Προκειται για πολυ ποιοτικη Βρεττανικης παραγωγης ταινια της δεκαετιας του 50 με πασιγνωστους ηθοποιους.Ερωτικο δραμα.(Οποιος το βρει συνεχιζει default γιατι χτυπησε ο παλιος μου δισκος του λειτουργικου και αγορασα καινουργιο οποτε θα περασω το os απο την αρχη.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members

Όντως του μοιάζει.

 

Αν και δεν την έχω δει ακόμα, μήπως είναι το In to the wild; Κρίνοντας από το βανάκι δηλαδή και τις διάφορες σκηνές της ταινίας που έτυχε να δω από δω κι από κει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...