Προς το περιεχόμενο

Παιχνιδάκι: "Βρες την ταινία"


konnak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • theobabis

    1786

  • Akujin

    1532

  • vsls

    1194

  • the_end

    852

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εχει ξαναμπει αυτο το μπλε/μωβ πραγμα ? :P

 

Κάνε ένα search με την λέξη ''μαλάκα'' γιατί δεν μπορεί, όλο και κάποιο μπινελίκι θα έφαγε αυτός που την έβαλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members

Όχι, δεν είναι καμία του Κισλόσφκι (ούτε καν η μπλε - αν και ο συλλογισμός σου είχε βάση :P)

 

Τώρα που αναφέρατε τον Manuel κάτι μου θυμίζει κι εμένα, νομίζω ότι από δικό του post είχα μάθει για την ταινία και την έψαξα.

 

Μπορώ να βάλω κι άλλο screenshot αν θέλετε, αλλά φοβάμαι ότι θα με βρίσετε (κι άλλο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είχες αναφέρει καναδυό φορές την ταινία σε άλλα topics οπότε ήμουν σχεδόν σίγουρος, παρόλο που για λίγο δίστασα γιατί τη θυμόμουν έγχρωμη (αλλά πάει καιρός από τότε που την είδα)

 

Έγχρωμη είναι ναι, απλά βρήκα αυτή την πικ με ένα πρώτο σερτς και μου φάνηκε πολύ συμπαθητική για να μην τη βάλω -και χαρακτηριστικότατη συνάμα =ρ

 

Επίσης, η ταινία δεν μπορεί να έχει άλλον τίτλο παρά ΜΠΛΕ (blue?). Σωστά; Άντε, βάλε και μια ταινία τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι επιστρεψαμε στο ερωτικο τριγωνο Sellers alexzzz Manuel?? :P

 

Και τι τρίγωνο;;; Με 3 πλευρές ΝΑΑΑ...

 

Αν είχα να ποντάρω πάντως θα έλεγα το κουρδιστό πορτοκάλι, μιας και που έχει ένα άκυρο μπλε φόντο στην αρχή του. Αλλά ο γκσαρίγκιος λέει ότι δεν την ήξερε, οπότε χλωμό πρόσωπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγχρωμη είναι ναι, απλά βρήκα αυτή την πικ με ένα πρώτο σερτς και μου φάνηκε πολύ συμπαθητική για να μην τη βάλω -και χαρακτηριστικότατη συνάμα =ρ

 

Επίσης, η ταινία δεν μπορεί να έχει άλλον τίτλο παρά ΜΠΛΕ (blue?). Σωστά;

 

Μα απορώ πως θα μπορούσες να σκεφτείς καμιά άλλη ταινία μετά από τέτοιο σκρινσοτ ρε Γκάρνελε!!:Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα απορώ πως θα μπορούσες να σκεφτείς καμιά άλλη ταινία μετά από τέτοιο σκρινσοτ ρε Γκάρνελε!!:Ρ

 

Γυναίκες ρε μαλάκα. Η φαντασία τους οργιάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...