Προς το περιεχόμενο

Η Activision δίνει ένα πρώτο χρονοδιάγραμμα για την παρουσία των Call of Duty και Diablo στο Game Pass


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

44 minutes ago, DrFreeman said:

Βλέπω πάντως ένα άνοιγμα από πλευράς Activision-Blizzard, καθώς το Diablo 4 έρχεται σχετικά νωρίς και στο Steam...

2 hours ago, Fulgore said:

Σε αυτό ίσως να παίζει ρόλο η MS, μιας και παίζει να πάει για κατάργηση ο Battle.net. 
Ένας άχρηστος launcher λιγότερος. Steam θέλω να έχω μόνο, βαριά και τον Epic. Τίποτε άλλο.

 

4 minutes ago, logistoulis said:

Το Diablo δεν θα πάει χάλια σε ενεργούς χρήστες;

Χάλια σε ενεργούς χρήστες όχι. Το αντίθετο μάλιστα, θα εκτοξευτούν. Απλά σε έσοδα δεν θα τα τσεπώσουν, γιατί αντί να πάρουν ντούκα 80 ευρώ, θα περιμένουν από την μαμά MS να δώσει τα λεφτά της συνδρομής.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, kgkaudi είπε

Σε αυτό ίσως να παίζει ρόλο η MS, μιας και παίζει να πάει για κατάργηση ο Battle.net. 
Ένας άχρηστος launcher λιγότερος. Steam θέλω να έχω μόνο, βαριά και τον Epic. Τίποτε άλλο.

 

Χάλια σε ενεργούς χρήστες όχι. Το αντίθετο μάλιστα, θα εκτοξευτούν. Απλά σε έσοδα δεν θα τα τσεπώσουν, γιατί αντί να πάρουν ντούκα 80 ευρώ, θα περιμένουν από την μαμά MS να δώσει τα λεφτά της συνδρομής.

Εμένα μου φαίνεται χάλια, το παιχνίδι θεωρείται κακό (προς το παρόν, ενδέχεται να αλλάξει αυτό)

https://www.dexerto.com/diablo/how-many-people-play-diablo-4-player-count-tracker-2265993/

 

Και παρά το τζίρο που έκανε από τις πωλήσεις ίσως είναι ταφόπλακα για τη σειρά..

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν το σίγουρο είναι ένα. Θα μπουν όλα με αύξηση συνδρομής. Οπότε όλα καλά.σιγουρα σαν μεμονωμένα μπορεί να μην είναι ίδια σαν αυτόνομο παιχνίδι αλλά θα ανέβει το σύνολο συνδρομητών και με αύξηση τιμής όλα καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, logistoulis είπε

Εμένα μου φαίνεται χάλια, το παιχνίδι θεωρείται κακό (προς το παρόν, ενδέχεται να αλλάξει αυτό)

https://www.dexerto.com/diablo/how-many-people-play-diablo-4-player-count-tracker-2265993/

Και παρά το τζίρο που έκανε από τις πωλήσεις ίσως είναι ταφόπλακα για τη σειρά..

Το παιχνίδι είναι εθιστικό σε gameplay, απλά το πετσόκοψαν σε content για να πουλάνε expansion κάθε χρόνο. Τώρα κατάλαβαν ότι δεν τους βγαίνει και φέρνουν καλές αλλαγές στη season 2.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, Psycho_Warhead said:

Το παιχνίδι είναι εθιστικό σε gameplay, απλά το πετσόκοψαν σε content για να πουλάνε expansion κάθε χρόνο. Τώρα κατάλαβαν ότι δεν τους βγαίνει και φέρνουν καλές αλλαγές στη season 2.

Ο πυρήνας είναι κλασικό Diablo. Αλλά τα έκαναν τόσο σκατά, που απλά καταντά μετά από ένα σημείο αγγαρία. Και είναι κρίμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δηλαδή θα πληρώνεις για να παίξεις d4? Η θα ισχύει όπως σήμερα αγορά εφάπαξ και μετά free?

Η απλά θα το φέρει και το game pass ώστε να μπορείς να το παίξεις με συνδρομη?

Επεξ/σία από Nos20VT
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 hours ago, Nos20VT said:

Δηλαδή θα πληρώνεις για να παίξεις d4? Η θα ισχύει όπως σήμερα αγορά εφάπαξ και μετά free?

Η απλά θα το φέρει και το game pass ώστε να μπορείς να το παίξεις με συνδρομη?

Όπως και τα υπόλοιπα απλά θα είναι και στο game pass. 

Όποιος θέλει το αγοράζει. 

 

@giannisg33

Πολύ εύκολα μπερδεύεσαι. Σκέψου τη λύση ενός ειδικού. Δεν είναι ποτέ αργά. 

Επεξ/σία από NickTG
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Το παιχνίδι είναι εθιστικό σε gameplay, απλά το πετσόκοψαν σε content για να πουλάνε expansion κάθε χρόνο. Τώρα κατάλαβαν ότι δεν τους βγαίνει και φέρνουν καλές αλλαγές στη season 2.

άρα ενδέχεται να γίνει όπως το 3 που μετά από καιρό έγινε καλό

το θέμα είναι πόσες φορές την παίρνει ακόμα τη blizzard να κάνει τα ίδια.. και δυστυχώς νομίζω ότι με την ms επικεφαλή αυτό δεν θα φτιάξει

το cod από την άλλη είναι αλλού παπά ευαγγέλιο, κάνει επιτυχία ό,τι και να γίνει 

 

αλλά όλη η εξαγορά της activision blizzard μόνο το cod είχε σαν στόχο, τα άλλα αν κάτσουν..

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...