Προς το περιεχόμενο

Google Pixel 8 Series: Με κορυφαίες κάμερες, έμφαση στις AI λειτουργίες, και με 7 χρόνια ενημερώσεις


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Rubble είπε

Φοβάμαι πως δεν ξέρεις.

Προσοχή τα pixel δεν έχουν 5g, vo-WiFi στην ελλάδα.  Σε κάποιο τελευταίο beta update εμφανίστηκε σε κάποιους το voLte ωστόσο έχουν θέμα με τις εισερχόμενες κλήσεις από διαφορετικούς παρόχους (nova πχ). Μακρυααααααα

Σε pixel 6 με cosmote esim  εχω επιλογή volte ,το πρόσεξα πριν 10 μέρες που ήμουν Ελλάδα,δεν είμαι σε  beta.Αν παίζει ρόλο το operator settings version είναι telecom_gr 44000000001.58  2023-01-06 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 154
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Ukforthemoment είπε

Σε pixel 6 με cosmote esim  εχω επιλογή volte ,το πρόσεξα πριν 10 μέρες που ήμουν Ελλάδα,δεν είμαι σε  beta.Αν παίζει ρόλο το operator settings version είναι telecom_gr 44000000001.58  2023-01-06 .

ναι μόνο voLTE έχεις και αυτό με προβλήματα. Αυτό σχολιάζουμε, vo-WiFi,5g ...περίπατος 

Επεξ/σία από Rubble
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Rubble είπε

ναι μόνο voLTE έχεις και αυτό με προβλήματα. Αυτό σχολιάζουμε, bo-WiFi,5g ...περίπατος 

Δεν ξέρω για τι προβλήματα μιλάς.Οσο ήμουν Ελλάδα δεν είχα κάποιο πρόβλημα.

2 λεπτά πριν, Fotoalexandros είπε

Μόλις ήρθε και το upgrade android 14 σε pixel 4a 5g! 

 

Μολις το είδα.

1 GB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, Rubble said:

Φοβάμαι πως δεν ξέρεις.

Προσοχή τα pixel δεν έχουν 5g, vo-WiFi στην ελλάδα.  Σε κάποιο τελευταίο beta update εμφανίστηκε σε κάποιους το voLte ωστόσο έχουν θέμα με τις εισερχόμενες κλήσεις από διαφορετικούς παρόχους (nova πχ). Μακρυααααααα

Το λέω για τελευταία φορά. Δεν έχουν 5g. Σε cosmote όμως σίγουρα έχουν volte και vowifi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, Ukforthemoment said:

Δεν ξέρω για τι προβλήματα μιλάς.Οσο ήμουν Ελλάδα δεν είχα κάποιο πρόβλημα.

Μολις το είδα.

1 GB

Στην περίπτωση του 4a 5g είναι 380mb. Κάποια πράγματα είναι κομμένα στα παλιότερα μοντέλα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Rubble είπε

καλά θα δώσει κάποιος πάνω από 200-300 ευρώ για ένα τηλέφωνο που δεν έχει 5g,voLTE,vo-WiFi??? Σοβαρά ρωτάω...

αχρηστα και τα 3 για μενα.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν δεν ερθει Ελλαδα επισημα απο τις εταιριες τηλεφωνιας βλεπε vodafone  nova κλπ δεν αξιζει,ειχα το 7 pro και με βασανισε οσο το κρατησα πολλες αποσυνδεσεις μηδεν υποστηριξη ναι μεν φοβερη καμερα αλλα ως εκει ασε που τρομαξα να το πουλησω γιατι οι περισσοτεροι ηξεραν τα προβληματα του δυστυχως δεν...

Επεξ/σία από kchris298
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, papp0us είπε

600 πουλάνε τα 7 προ που ξεκίνησαν 900 ενώ 800 τα iphone 14 pro που ξεκίνησαν 1300... Sooooo

Στο κάτω κάτω τι κακό έχει να πέφτει η τιμή; μην τα αγοράζετε day one, problem solved 

Τις τιμές έτσι τις έβγαλες στην τύχη;

Ούτε το 1 ούτε το άλλο έχουν πέσει τόσο.

Το 7 pro έχει κάπου 800€ και το 14 pro 1100 και αυτό σε Σκρουτζομάγαζα που μπορεί να παίζει και παραεισαγωγή.

 το 14 pro λογικά θα πέσει κάνα 100€ σε σχέση με το 15 pro γιατί αλλιώς δεν θα το πάρει κανείς αλλά δεν έχει γίνει ακόμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...