Προς το περιεχόμενο

Προς νέες αυξήσεις στις περισσότερες συνδρομητικές του επιλογές προορίζεται το Netflix


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

κοψτε το, δεν την ενδιαφερει. για καθε 100.000 ατομα που φευγουν θα ανεβαζει ενα ευρω. παντα υπαρχουν θύματα. αυριο να το βαλει 100ευρω την ημερα θα βρεθει τουλαχιστον ενας που θα πληρωνει. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον γειτονιά 150 πήγε από αυτόν τον μήνα. Λογικό θα μου πεις εκεί με την κατρακύλα της Λυρας. Ανεβαζουν την τιμή ανά μερικούς μήνες. 

Go for it Netflix. Θέλω να πληρώνω 20 ευρώ το μήνα για να βλέπω μόνο εγώ στο σπίτι μου και εννοείτε με διαδημισεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο ήταν καλά κράτησε. Έτσι όπως το πάνε με το να θες 15 διαφορετικά συνδρομητικά και όλο να ανεβαίνουν οι τιμές βλέπω πολύ κόσμο να γυρνάει στον «Θείο» που όλοι ξέρουμε και αγαπάμε. 😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κακα τα ψεμματα για τους μεγαλους που δεν εχουν ιδεα απο τεχνολογια ειναι βολικο απο πολλες αποψεις...Αν παρω για παραδειγμα απο την μανα μου που δεν σκαμπαζει απο αυτα και εκανε ποσο καιρο να μαθει να πλοηγειται μεσα στην εφαρμογη.Εδω πολλες φορες οταν δεν παιζει η κολλαει η εφαρμογη με φωναζει.Αντε να μαθεις αυτον τον ανθρωπο κατι αλλο πιο πολυπλοκο.Μετα ενα μεγαλου ατου ειναι οτι γλυτωσε τις διαφημισεις και εχει να το λεει.Αφου οσες φορες βλεπει τηλεοραση στα καναλια πλεον γκρινιαζει με τις διαφημισεις.Γενικα καλομαθαινεις στο ατιμο το netflix με ολες αυτες τις ευκολιες και λες χαλαλι τα 10.99€ το μηνα ειδικα αν εισαι συνταξιουχος και σου περισσευει ενα 11αρικο..Ποσο μαλλον οταν εισαι σπιτογατος σαν την μανα μου και δεν εχεις αλλες πολυτελειες.

Οποτε θεωρω καποιοι συνδρομητες θα μεινουν οπως και να εχει εκτος αν γινει καμια υπερβολικη αυξηση τυπου απο 10.99€ στα 15.99 ξερω εγω για τις 2 οθονες.

Επεξ/σία από icenex
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, icenex είπε

Κακα τα ψεμματα για τους μεγαλους που δεν εχουν ιδεα απο τεχνολογια ειναι βολικο απο πολλες αποψεις...Αν παρω για παραδειγμα απο την μανα μου που δεν σκαμπαζει απο αυτα και εκανε ποσο καιρο να μαθει να πλοηγειται μεσα στην εφαρμογη.Εδω πολλες φορες οταν δεν παιζει η κολλαει η εφαρμογη με φωναζει.Αντε να μαθεις αυτον τον ανθρωπο κατι αλλο πιο πολυπλοκο.Μετα ενα μεγαλου ατου ειναι οτι γλυτωσε τις διαφημισεις και εχει να το λεει.Αφου οσες φορες βλεπει τηλεοραση στα καναλια πλεον γκρινιαζει με τις διαφημισεις.Γενικα καλομαθαινεις στο ατιμο το netflix με ολες αυτες τις ευκολιες και λες χαλαλι τα 10.99€ το μηνα ειδικα αν εισαι συνταξιουχος και σου περισσευει ενα 11αρικο..Ποσο μαλλον οταν εισαι σπιτογατος σαν την μανα μου και δεν εχεις αλλες πολυτελειες.

Οποτε θεωρω καποιοι συνδρομητες θα μεινουν οπως και να εχει εκτος αν γινει καμια υπερβολικη αυξηση τυπου απο 10.99€ στα 15.99 ξερω εγω για τις 2 οθονες.

Να πουμε την αληθεια οι μεγαλυτερης ηλικιας δεν θα δουν netflix. Τουλαχιστον οι γυναικες 40-50+ βλεπουν τις δραματικες ελληνικες σειρες που υπαρχουν+παιχνιδια. 

Ξεκινησαν φετος

Η μαγισσα

Ναυγιο

Σασμος 

Γη της ελιας

Παγιδευμενοι 

Πανθεοι

και παρα παρα πολλες ακομα σειρες και απο παιχνιδια αλλα τοσα συν αυτα με τα ρουχα my style rocks shopping star κτλ. Μονο netflix δεν βλεπουν. Οι ανδρες συνηθως θα δουν η μπαλα η ξενες ταινιες και σπανια σειρες. Για αυτο με εχει καταβολεψει το cosmote tv και ειναι ολοι ευχαριστημενοι netflix+disney οταν ειχα βαλει ελαχιστα εβλεπαν βασικα καθολου εκτος αν το ανοιγα εγω στη βασικη τηλεοραση. 

Εγω τους εχω σιχαθει πραγματικα που πανε να αρμεξουν οτι μπορουν βαζοντας και διαφημισεις. Εχω χορτασει 4Κ remux προσωπικα με ποιοτητα που δεν εχουν ουτε 1/100 streaming υπηρεσιες με το κακιστο bitrate που δινουν. Το cosmote tv προσωπικα το χρησιμοποιω για το replay βλεπω εκατομμυριουχο και chaser και οταν χρειαζομαι κατεβαζω απο το κινητο αμεσα και γρηγορα offline ταινιες και σειρες και βλεπω. 

Τελος και το netflix και το disney και το apple. Τουλαχιστον Ελλαδα ο κοσμος δεν ξερει πως θα βγαλει το χειμωνα με 1.50 πετρελαιο το τελευταιο που τον νοιαζει ειναι να πληρωνει και τετοιες υπηρεσιες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελαω τωρα με τα γεματα οργη και αγανακτηση ποστ που λενε θα κοψουν, πειρατεια κτλ ....  🤣

Η αληθεια ειναι αλλη, θα κοψουν 20 ατομα σε καθε χωρα ενω οι νεες εγγραφες θα ειναι κατα εκατονταδες χιλιαδες.

Ο λογος ειναι απλος, οποιος εχει τα 14 εχει και τα 15, κυριολεκτικα κλαιν,  πόλυ αμφιβάλω ακομα και αν το πηγαιναν 50 ευρω το μηνα αν θα ειχε αισθητο αντικτυπο στον αριθμο νεων συνδεσεων κατ'ετος.

Απλα ειναι τελειο να εισαι keyboard warrior, προσωπικα το απολαμβανω 🤩

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...