Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft αποκαλύπτει τα πρώτα 36 παιχνίδια της βιβλιοθήκης του νέου Xbox Game Pass Core


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Xbox Live Gold τερματίζει επίσημα τη λειτουργία του από αύριο 14 Σεπτεμβρίου, με τη Microsoft να έχει ανακοινώσει ήδη τον αντικαταστάτη του.

Αυτός είναι μια νέα συνδρομητική βαθμίδα για τη gaming υπηρεσία της εταιρείας, το Xbox Game Pass Core που θα διατίθεται σε οικονομικότερη τιμή έναντι της κύριας συνδρομητικής επιλογής, με τιμή 6,99 €/μήνα. Πρόκειται επίσης για μια διαφορετική προσφορά σε σχέση με το Games with Gold, καθώς θα υπάρχει μια εναλλασσόμενη βιβλιοθήκη μερικών δεκάδων παιχνιδιών, αντί να μπορείτε να κατεβάζετε συγκεκριμένους τίτλους για τη συλλογή σας κάθε μήνα. Το Xbox έκανε γνωστό σήμερα τον αρχικό κατάλογο των τίτλων του Game Pass Core, με τις επιλογές αναμενόμενα να μην ικανοποιούν όλους τους gamers. 

Οι 36 τίτλοι που θα μπορείτε να παίξετε μέσω του Game Pass Core στο Xbox One και το Xbox Series X/S στο άλμα είναι οι εξής:

  • Among Us

  • Astroneer

  • Celeste

  • Dead Cells

  • Descenders

  • Dishonored 2

  • Doom Eternal Standard Edition

  • Fable Anniversary

  • Fallout 4

  • Fallout 76

  • Firewatch

  • Forza Horizon 4 Standard Edition

  • Gang Beasts

  • Gears 5 Game of the Year Edition

  • Golf with your Friends

  • Grounded

  • Halo 5: Guardians

  • Halo Wars 2

  • Hellblade: Senua’s Sacrifice

  • Human Fall Flat

  • Inside

  • Limbo

  • Ori & the Will of the Wisps

  • Overcooked! 2

  • Payday 2: Crimewave Edition

  • Powerwash Simulator

  • Psychonauts 2

  • Slay the Spire

  • Spiritfarer: Farewell Edition

  • Stardew Valley

  • State of Decay 2: Juggernaut Edition

  • Superliminal

  • The Elder Scrolls Online

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

  • Unpacking

  • Vampire Survivors


Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πάλι έχει πολύ πράμα,καλό είναι να υπάρχει ως επιλογή και entry level, δεν είν κακό θα έλεγα για κάποιον που ΔΕΝ έχει και πολύ ώρα και γενικά δεν έχει εμπειρία του gamepass και που ΔΕΝ θέλει να κατακλυστεί απο τον πολύ μεγάλο αριθμό των παιχνδιών του κανονικού/Ultimate gamepass 😎

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Crash24 είπε

Οι 36 τίτλοι που θα μπορείτε να παίξετε μέσω του Game Pass Core στο Xbox One και το Xbox Series X/S στο άλμα είναι οι εξής

 

 

200w.gif

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι μου λεει οτι ερχεται η μερα που θα θυμομαστε το πως ξεκινησαν τα παιχνιδια στο πισι κ θα αναστεναζουμε.... (κ το κακο θα ειναι οτι τα πιτσιρικια γυρω μας ουτε που θα καταλαβαινουν το γιατι...)

image.jpeg.0bd59bd169ef1f2413600410470479d3.jpeg

Η Μεγαλη Αδερφη εχει αγορασει τους παντες κ τα παντα (σε λιγο θα πατενταρει ακομα κ την λεξη "γκειμ" αφου θα της ανηκουν ολα) κ εργαζεται πυρετωδως για το καλο μας !!! Σε λιγο η χρεωση θα γινεται ημερησια, για να μην κουραζομαστε να πληρωνουμε μια τον μηνα, η να ξεχναμε. Ασε που το να βγαζουμε κινητα κ να πληκτρολογουμε καταστρεφει τις οθονες, οποτε καταναλωνουμε σπανιες γαιες για το τιποτα, νευριαζουμε κ εκπνεουμε παραπανω διοξιδεια του ανθρακα κ μπορει να γινουμε υπαιτιοι καθυστερησεις των καλοκαιρινων βροχων στο Νταμαρ λογω ανοδου μεσου ορου θερμοκρασιας, λογω ιδρωτα ! 

Τι να κανουμε ομως. Ολα γινονται για την προοδο. Την εξελιξη, την τεχνολογια κ το συμφερον του πολιτη. Οποτε θα επαναπαυτω, θα κατσω καλυτερα στην κουνιστη  "γκειμινγκ" καρεκλα μου, θα αρπαξω τον φραππε μου με μια αποφασιστικη κινηση κ θα ανακοινωσω στην κορη μου οτι μπορουμε να κοιμηθουμε ησυχοι. Η Μικρομαλακη φροντιζει για μας!!

image.gif.9f25bcc57bb325719581faebc5dec9d4.gif

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, SilverMachine said:

Κατι μου λεει οτι ερχεται η μερα που θα θυμομαστε το πως ξεκινησαν τα παιχνιδια στο πισι κ θα αναστεναζουμε.... (κ το κακο θα ειναι οτι τα πιτσιρικια γυρω μας ουτε που θα καταλαβαινουν το γιατι...)

 

Η Μεγαλη Αδερφη εχει αγορασει τους παντες κ τα παντα (σε λιγο θα πατενταρει ακομα κ την λεξη "γκειμ" αφου θα της ανηκουν ολα) κ εργαζεται πυρετωδως για το καλο μας !!! Σε λιγο η χρεωση θα γινεται ημερησια, για να μην κουραζομαστε να πληρωνουμε μια τον μηνα, η να ξεχναμε. Ασε που το να βγαζουμε κινητα κ να πληκτρολογουμε καταστρεφει τις οθονες, οποτε καταναλωνουμε σπανιες γαιες για το τιποτα, νευριαζουμε κ εκπνεουμε παραπανω διοξιδεια του ανθρακα κ μπορει να γινουμε υπαιτιοι καθυστερησεις των καλοκαιρινων βροχων στο Νταμαρ λογω ανοδου μεσου ορου θερμοκρασιας, λογω ιδρωτα ! 

Τι να κανουμε ομως. Ολα γινονται για την προοδο. Την εξελιξη, την τεχνολογια κ το συμφερον του πολιτη. Οποτε θα επαναπαυτω, θα κατσω καλυτερα στην κουνιστη  "γκειμινγκ" καρεκλα μου, θα αρπαξω τον φραππε μου με μια αποφασιστικη κινηση κ θα ανακοινωσω στην κορη μου οτι μπορουμε να κοιμηθουμε ησυχοι. Η Μικρομαλακη φροντιζει για μας!!

 

ok boomer

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, tsofras είπε

Τα παιχνίδια που έχουν δοθεί με το Gold θα συνεχίσουμε όμως να τα έχουμε δωρεάν και να παίζουμε όσο υπάρχει συνδρομή ?

Κανονικά οδό έχεις Game Pass. Αν τελειώσει το game pass τα GwG δεν θα παίζονται.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...