Προς το περιεχόμενο

Αυτοκίνητο μέχρι 26.000 eurw αξιζουν τα μεταχειρησμενα? η να παω σε  καινουργιο?


Cubicolor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 1/10/2023 στις 3:49 ΜΜ, Cubicolor είπε

περα απο αυτο περα απο την  spotwheel  υπαρχουν και καλυτερες αντιπροσωπειες με μεταχειρησμενα αμαξια/?

 

Αυτο ρωταω  φιλε μου

Κοίτα επίσης σε Αλιβιζάτο (Σταυρό-Γλυκά Νερά) και Μπέσικο (Αχαρνών έχω δει μεταχειρισμένα τους και κάπου στην Κηφισιά έχει νομίζω). Θεωρούνται "σοβαροί" έμποροι και οι δύο με καλά αυτοκίνητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, theopan είπε

Κοίτα επίσης σε Αλιβιζάτο (Σταυρό-Γλυκά Νερά) και Μπέσικο (Αχαρνών έχω δει μεταχειρισμένα τους και κάπου στην Κηφισιά έχει νομίζω). Θεωρούνται "σοβαροί" έμποροι και οι δύο με καλά αυτοκίνητα.

Ειδικα για τον 1ο , καμια σχεση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, 2MM είπε

Ειδικα για τον 1ο , καμια σχεση 

Για το 2ο ισχύει διαπιστωμένα από 3 γνωστούς μου. Δεν πουλάει σαβούρα. Από τον 1ο έχεις κάποια εμπειρία; Γιατί έχω ακούσει καλά λόγια, απλά προτιμάται για όχι φθηνά αυτοκίνητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτήν την στιγμή κυκλοφορεί σε μαντρες κυριως  leasing εσωτερικου κ εξωτερικού.. οι περισσοτεροι δεν το κρύβουν καν .θα δεις φωτος τ αυτοκινητου απο μαντρα εξωτερικου,γλωσσα στο gps απο την χωρα π ηρθε κτλ...σε λίγο θα σκάσουν στις μαντρες κ τα βυθισμένα...

Φημες λενε οτι το σποτμεχανικ π τσεκάρει αυτοκ, σ λεει αστο αυτό έχουμε καλύτερο με εγγύηση...(μπορει κ να είναι καλύτερο αλλά είναι κ μερικά χιλιάρικα πανω)

Όποιος ξέρει  εταιρεία ελέγχου μτχ να   σκαναρει επιτόπου κ όχι σε συνεργειο  για χιλιόμετρα (abs/ecu) ας γράψει.. 

Spoiler

Προσωπικά μονο κάνα σετ μτχ ζάντες θα αγοραζα από alivιzatos bιtros bestdeals Elgαnαntor movιmento.

 

Επεξ/σία από kage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, theopan είπε

Για το 2ο ισχύει διαπιστωμένα από 3 γνωστούς μου. Δεν πουλάει σαβούρα. Από τον 1ο έχεις κάποια εμπειρία; Γιατί έχω ακούσει καλά λόγια, απλά προτιμάται για όχι φθηνά αυτοκίνητα.

Εχω ακουσε πολλά αρνητικα. Νομιζω ειχε και δικαστηρια και τετοια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι  το πηρα

απλα ειναι κατι   που με απασχολει

πριν μερικες μερες  αγορασα το Opel AstraGTC Turbo  

Το θεμα ειναι οτι δεν εχει  στην κονσολα την  επιλογη sport  button..πχ σε καποια  αλλα   Opel AstraGTC Turbo    η επιλογη  σπορτ button  υπαρχει οπως ειδα σε  καποια   opel astra gtc  turbo..στο ytube//

τωρα  αυτη  η επιλογη sport button αλαζει ριζικα το αμαξι?  αν και το δικο μου δεν εχει το σπορτ button

 

σε καποια gtc  του 2011  υπαρχουν και σε  καποια αλλα οχι  

 

οποτε σε αυτην την περιπτωση  τι μπορω να κανω?  

χανω παρα  πολλα πραγματα  στο  Opel AstraGTC Turbo    που δεν εχω την επιλογη σπορτ ??

αυτο εχω

 

αλλα δεν εχει το sport button

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...