Προς το περιεχόμενο

Αυτοκίνητο μέχρι 26.000 eurw αξιζουν τα μεταχειρησμενα? η να παω σε  καινουργιο?


Cubicolor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 21/9/2023 στις 10:48 ΠΜ, Cubicolor είπε

το  θεμα ειναι οτι  κοιταω περιοχες  που να ειναι και κοντα  μου.

αγια παρασκευη,.,  παλληνη.  γερακας ..  γλυκα νερα

αυτο  που λες το βρηκα στο κορωπι

image.png.191ce5590ba90a4b6289af5b9c27aa7a.png

Αυτό πάρε! Θα "ξανανιώσεις"! Δεν υπάρχει σύγκριση με κάτι Astra και κάτι Α3 που επίσης κοιτάζεις (σοβαρά μιλάω). Δύσκολα θα ξαναβγούν τέτοια αυτοκίνητα. Κι άσε τους άλλους να λένε. Εγώ πιστεύω ότι ή είσαι μεγάλος -σε ηλικία- ή μεγάλο ...τρολ! (Εδώ δε μιλάω τόσο σοβαρά). Απλά για την έκδοση με τα 170 άλογα η τιμή είναι λιγάκι "ύποπτη", αλλά αφού έχεις και φίλο μηχανικό...

 

Υ.Γ. Από τα "μέχρι 26000€" βέβαια εδώ είμαστε πολύ πιο χαμηλά.

Επεξ/σία από theopan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Cubicolor είπε

φιλε μου  πηγα σε 6 μαντρες και αλλα λεγανε και αλλα εβλεπα απο  κοντα.. στο  τελος κατελήξα στην  spotwheel

και ειδα αυτο το opel αστρα gtc   αλλα περα απο αυτο ετρεχα σε ,μαντρες κτλ  αλλα

περα απο αυτο περα απο την  spotwheel  υπαρχουν και καλυτερες αντιπροσωπειες με μεταχειρησμενα αμαξια/?

Παντος μπορει το αμαξι να ειναι 12 χρονων αλλα  αμαξι ειναι  κορυφη,,  και  μου αρεσει παρα  πολυ το χρωμα  του

Ναι ειδασ 5  με 10 αμαξια σε  μαντρες αλλα  τελικα αυτο  που μου  αρεσε ειτανε  αυτο..

 

H  spot wheel σαν αντιπροσωπεια για μεταχειρησμενα αμαξια ειναι παρα  πολυ καλη>?

 

Πηγα σε   6 διαφορετικες μαντρες στον γερακα.. αγια παρασκευη,.,  παλληνη . παιανια

 

Παντος  ευκολο πραγμα δεν ειναι.

ο καθενας εχει διαφορετικα ματια και αποψη  στο τι του αρεσει σωστα>?

Θα ξεχάσω και αυτά που ξέρω ρε παιδιά εδώ μέσα……. Να πας και σε άλλες μάντρες φίλε μ πιάσε και τα δυτικά και τα νότια παρτες  όλες μια μια μην αφήσεις καμία …….. χαχαχαχαχαχχααχχα

Επεξ/σία από Mr_Laptop_athens
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Silverage είπε

Πήγαινε το Opel σε έναν μηχανικό να το ελέγξει μην έχει κάνα πρόβλημα και πάρτο αφού σου αρέσει τόσο.

για ελενχο  αξιζει να παρω τηλ σε αυτους??

https://www.checkyourcar.gr/

image.png.3ca7f7b2d63c6effd44fe147f1e96d2f.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Cubicolor είπε

για ελενχο  αξιζει να παρω τηλ σε αυτους??

https://www.checkyourcar.gr/

image.png.3ca7f7b2d63c6effd44fe147f1e96d2f.png

Δεν τους ξέρω αυτούς και γενικά δεν έχω ιδέα για μεταχειρισμένα αφού δεν έχω ακόμ αυτοκίνητο.

Είχα διαβάσει όμως κάποιους που λέγανε και για το spotmechanic.gr. Ας πει και κανένας άλλος αν ξέρει.

Επεξ/σία από Silverage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Silverage είπε

Δεν τους ξέρω αυτούς και γενικά δεν έχω ιδέα για μεταχειρισμένα αφού δεν έχω ακόμ αυτοκίνητο.

Είχα διαβάσει όμως κάποιους που λέγανε και για το spotmechanic.gr. Ας πει και κανένας άλλος αν ξέρει.

απλα η spotmechanic.gr  συνεργαζεται με την spotwheel  γι αυτο τον λογο δεν  τους διαλέξα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα πήγαινα σε καινουργιο για δύο λογους.

1. Οι τιμές των μεταχεισμένων έχουν ανέβει σε καποιες περιπτώσεις σε παράλογα επίπεδα

2. Η συντριπτική πλειοψηφία είναι εισαγωγή,που είναι το κακό.Επειδή έχω φίλο που κατεβάζουν αυτοκίνητα μου ειπε πως τα αυτοκίνητα που αξίζουν η τελική τιμή τους με τον εκτελονισμό και τα έξοδα για να το φέρεις συν το κέρδος γιατι κανείς δεν το κανει για την ψυχη της μανας του βγαίνουν πολυ ακριβά για να συμφέρει ενα αυτοκίνητο και να έχει τιμή που θα φύγει πρέπει να έχει τιμή χώμα στην γερμανία, και για να έχει τιμή χώμα ποιος ξέρει σε τι κατάσταση ήταν πριν το συμαζέψει ο τούρκος εμπορος (Συνήθως αυτοί εχουν τις μάντρες μεταχειρισμένων)

Οπότε επειδή οι πιθανότητες να βγεί μάπα το καρπούζι είναι περισσοτερες από το να πάρεις κάτι καλό εγώ δεν ξέρω αν θα έπαιρνα το ρίσκο.Εκτός και αν βρείς ελληνικό σε καλή τιμή οπότε εκεί θα ήμουν πιο θετικός.Τα πρώτο χέρι δεύτερο χέρι δεν τα δίνω σημασία πλέον γιατί μετά από το 2015-2016 έχει γίνει ένας χαμός που παιδιά μεταβιβάζουν στους γονείς και τουμπαλιν για φορολογικούς λόγους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...