Προς το περιεχόμενο

Αυτοκίνητο μέχρι 26.000 eurw αξιζουν τα μεταχειρησμενα? η να παω σε  καινουργιο?


Cubicolor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτός ο τύπος έχει πολλά χρόνια που γράφει στο forum από διάφορα account. Έχει χαρακτηριστικό τρόπο γραψίματος.

Του αρέσει να γράφει κείμενο και να κάνει copy-paste λέξεις από προηγούμενα posts του για κάποιο λόγο, όπως επίσης και να κάνει copy-paste προηγούμενες ερωτήσεις/απαντήσεις χύμα στο κείμενο ξανά και ξανά.

Επεξ/σία από Silverage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Silverage said:

Αυτός ο τύπος έχει πολλά χρόνια που γράφει στο forum από διάφορα account. Έχει χαρακτηριστικό τρόπο γραψίματος.

Του αρέσει να γράφει κείμενο και να κάνει copy-paste λέξεις από προηγούμενα posts του για κάποιο λόγο, όπως επίσης και να κάνει copy-paste προηγούμενες ερωτήσεις/απαντήσεις χύμα στο κείμενο ξανά και ξανά.

Μπορεί να φτιάχνετε με αυτό ποιος ξέρει 😁😁😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, johnkou77 είπε

Εγω θα ελεγα στο φιλο εφοσο ψαχνει για opel να κοιταξει και αυτο https://arapisandreas.car.gr/cars/view/334318233

απλα αναζηταω σε κοντινες  περιοχες  

πηγα  σημερα για να δω αυτο το οπελ  αστρα  σε αυτον  image.png.b8b47bd169a6004cd5a17c27683faa33.png

 

και αλλο οπελ astra ειχε./

 

σε  μπλε με μαυρο χρωμα.. και περα απο αυτο  μετα  μου το γυρισε και μου λέει  οτι αυτο  που βλέπεις  δεν το εχουμε γιατι εχει παει για αλλαγη ταπετσαριας./.

 

και μετα αρχιζε να μου δειχνει  μοντελα  του 2017 και  2016 και ξενερωσα και εφυγα απλα εδωσα τσαμπα λεφτα  για να  παω εκει

ενω λεγανε οτι ειναι διαθεσιμο//

και για να παω εκει εδωσα  70 ευρω σε ταξι  πηγαινε ελα..   για το τιποτα

 

απλα αναζηταω σε  κοντινες περιοχες.., γερακας , αγια παρασκευη κτλ./.

 

απλά δεν θελω να αγορασω  μοντελο και  του 2007 ./. αν ειναι να δωσω  λεφτα ας παρω απο το 2017 και μετα

 

μεχρι 17000 ευρω οχι παραπανω.. δεν αξιζει

 

6 ώρες πριν, johnkou77 είπε

Εγω θα ελεγα στο φιλο εφοσο ψαχνει για opel να κοιταξει και αυτο https://arapisandreas.car.gr/cars/view/334318233

αυτο το αμαξι πως το βλεπεις??

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/334646391-opel-astra

απλα δεν καταλαβαινω κατι  λεει οτι ειναι  

 

Opel Astra 2019
136 IΠΠΟΥΣ
 
αλλα κατω κατω λεει οτι εχει  
Ρύποι (co2)

89 g/km

 

 

μηπως εχει  γινει καπιο λαθος.??

6 ώρες πριν, johnkou77 είπε

Εγω θα ελεγα στο φιλο εφοσο ψαχνει για opel να κοιταξει και αυτο https://arapisandreas.car.gr/cars/view/334318233

στο  λινκ  που μου εστειλες λεει οτι  

Ρύποι (co2)

93 g/km

 

αυτα δεν βγαινουν σε 110 και 119   ρυπους??

image.png.d49d59e398465489f82a2e25d71961e9.png

και στο δικο σου λεει

 

image.png.6a625ed5e70c50542ed9f1c066d7dbdc.png

γιατι  γραφει ομως  89  ρυποι στο οπε΄λ astra της αγιας παρασκεης??

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/334646391-opel-astra

 

image.png.022736990d19568b380aa503a09df5ef.png

image.png.37c820bd8c164ec8ef523e3a2973dc9c.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιαγάπητο τρολ. Λες από το θέμα το νήματος ότι διαθέτεις 26.000 ευρώ για αμάξι μετά λες για καινούργιο και στο τέλος το γυρίζεις σε μεταχειρισμένο. Σε συμβουλεύουν οι περισσότεροι να μην πας σε μάντρα μετά λες δεν θες να μετακινηθείς για να δεις αμάξι. Μα άμα έβλεπες για καινούργιο θα ξεφύτρωνες μέσα στην αντιπροσωπεία; Εκεί δεν θα πήγαινες; Αφού έχεις να δώσεις 26000 ευρώ όπως λες στα 70 ευρώ μετακίνηση σε ενοχλούν. Άσε ξέρω και εγώ δεν πήρα Tesla επειδή με ενοχλούν οι θόλοι από τις ρόδες αλλιώς το έπαιρνα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, tilaverboy είπε

Αξιαγάπητο τρολ. Λες από το θέμα το νήματος ότι διαθέτεις 26.000 ευρώ για αμάξι μετά λες για καινούργιο και στο τέλος το γυρίζεις σε μεταχειρισμένο. Σε συμβουλεύουν οι περισσότεροι να μην πας σε μάντρα μετά λες δεν θες να μετακινηθείς για να δεις αμάξι. Μα άμα έβλεπες για καινούργιο θα ξεφύτρωνες μέσα στην αντιπροσωπεία; Εκεί δεν θα πήγαινες; Αφού έχεις να δώσεις 26000 ευρώ όπως λες στα 70 ευρώ μετακίνηση σε ενοχλούν. Άσε ξέρω και εγώ δεν πήρα Tesla επειδή με ενοχλούν οι θόλοι από τις ρόδες αλλιώς το έπαιρνα.

φιλε εχω το δικαιομα να αλλαξω  γνωμη σε καποια πραγματα?

Ναι στην αρχη σκεφτομουνα να εδινα μεχρι  26.000 αλλα μετα σκεφτηκα και αλλα πραγματα  φιλε

ναι το ειπα αλλα μετα αλλαξα  γνωμη.,.  γιατι προσπαθω να  σκεφτω  καπια πραγματα.

και εσυ  με αποκαλεις  τρολ?? σε γνωριζω  η με  γνωριζεις απο  κοντα>> ??  για να με κατακρινεις??

 

Επεξ/σία από Cubicolor
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, tilaverboy είπε

Αξιαγάπητο τρολ. Λες από το θέμα το νήματος ότι διαθέτεις 26.000 ευρώ για αμάξι μετά λες για καινούργιο και στο τέλος το γυρίζεις σε μεταχειρισμένο. Σε συμβουλεύουν οι περισσότεροι να μην πας σε μάντρα μετά λες δεν θες να μετακινηθείς για να δεις αμάξι. Μα άμα έβλεπες για καινούργιο θα ξεφύτρωνες μέσα στην αντιπροσωπεία; Εκεί δεν θα πήγαινες; Αφού έχεις να δώσεις 26000 ευρώ όπως λες στα 70 ευρώ μετακίνηση σε ενοχλούν. Άσε ξέρω και εγώ δεν πήρα Tesla επειδή με ενοχλούν οι θόλοι από τις ρόδες αλλιώς το έπαιρνα.

εδω  φιλε δεν ειμαστε  για να κατακρινουνε τον καθενα 

εδω ειμαστε φιλε  για να λεμε τις αποψεις μας..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 23/09/2023 at 18:10, Cubicolor said:

και για να παω εκει εδωσα  70 ευρω σε ταξι  πηγαινε ελα..   για το τιποτα

Γιατί πήρες ταξί;

Πάρε συγκοινωνία από την επόμενη φορά, κι ας κανεις μισή ώρα παραπάνω, γιατί θα καταλήξεις τα 26Κ να τα δώσεις τελικά στα ταξί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο σκεφτομαι να  αγορασω  απο το sport wheel

image.png.c3649e5c78e510d95cd252794e2f0819.png

το θεμα ειναι αξιζει??  τωρα επειδη ειναι του 2011  αυτο θα πρεπει να προβληματιζει?

θα πάω αυριο να το δω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 24/09/2023 at 19:36, Cubicolor said:

αυτο σκεφτομαι να  αγορασω  απο το sport wheel

image.png.c3649e5c78e510d95cd252794e2f0819.png

το θεμα ειναι αξιζει??  τωρα επειδη ειναι του 2011  αυτο θα πρεπει να προβληματιζει?

θα πάω αυριο να το δω

Φιλε να προσέξεις να το παρεις ''αυτοματο΄΄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/9/2023 στις 12:33 ΠΜ, vasilios_n είπε

Φιλε να προσέξεις να το παρεις ''αυτοματο΄΄

γιατι  να το παρω αυτοματο??

Μόλις τώρα, Cubicolor είπε

γιατι  να το παρω αυτοματο??

για  πιο λογο να το παρω αυτοματο  φιλε μου??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 hours ago, Cubicolor said:

γιατι  να το παρω αυτοματο??

για  πιο λογο να το παρω αυτοματο  φιλε μου??

Εκτως και αν δεν κουραζεσαι να αλαζεις ταχυτητες 1η-2α στο κεντρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...